Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
11. dec 2013

@leonie777 treba aj pri KET od notara overeny suhlas. takze ho asi neprekvapis. jedine, ze by si to akoze pasovala na februar.
no verim, ze vo februari bude vsetko OK, a KET prebehne tak ako ma byt a pridame sa k tehulkam. 😀

leonie777
11. dec 2013

@majkulik hm, skoda, zacal sa mi pozdavat moj spekulativny napad, aj ked asi by som bola podozriva aj tak, keby mu zahlasim, ze nejdem v januari na ket, ked sme sa uz dohodli 🙂
uvidime ako sa embrijka rozmrazia, mam 5 kusov mrazenych icsi hned na 2 den po opu ... po PK nebolo nic na mrazenie ☹ ty to mas ako? uz si nepamatam

zuzkagal
11. dec 2013

@leonie777 zas ja som iny pripad :D co som z marsu :D ale notarom overne som davala aj prvykrat, tam bolo napisane suhlas s transferom a teraz suhlas s kryoembryotrasnferom 🙂

@majkulik ja sa dnes smejem od rana, muz mi vyvolava kazdych 10 min do prace, si ok? neboli ta brusko? ako sa citis? tak sa na nom smejem, ze aky je zrazu starostlivy. No moc nekric s tymi dvojickami, lebo ich budeme mat obe a bude 🙂

leonie777
11. dec 2013

@zuzkagal neee, to som nemyslela tak 🙂 z marsu som ja 🙂 zjavne to bude tak, ze treba zas aj pri KET suhlas 🙂 dvojky su super @majkulik ... rada by som sa pridala k vam 🙂

waitiekatie
11. dec 2013

Cafte dzifcence,tak uz som dospala narkozu..teraz uz len nieco zjest,hlad ma trapi od rana 🙂 ale brucho ma boli statocne,neviem si najst nejak polohu..:/ ale maju narok,chudatka moje,15 vajok a 5cm cysta..spg bol skvely,dokonca nam odporucili prirodzene oplodnenie a nieco dat napichnut..muzicek sa ICSI branil,ale potom sme ho s doktorkou prehovorili,ze pre istotu 3dame..jaaj,ti chlapi..ale dospava poctivo so mnou narkozu..a zvazuje,ze by sme mali oslavovat splodenie,nie narodenie mrnouska 🙂

zuzkagal
11. dec 2013

@leonie777 vsak ja som to zobrala zo srandy, neboj 🙂 a budeme mat dvojicky vsetky, bude explozia dvojiciek buduci rok, citim to v kostiach 🙂

leonie777
11. dec 2013

@zuzkagal jupiiii, verim ti a mooooc radi sa s @majkulik pripojime a iste aj ostatne baby 🙂 ako sa citis?

zuzkagal
11. dec 2013

@leonie777 citim sa uplne normalne, ako keby sa nic nedialo. Vcera ma trochu pobolievalo brusko ako pred ms, ale ze to je normalne. dnes idem piect tortu a zajtra po praci ju plnit a zdobit, tak nemam cas ani na to mysliet 🙂 potom si upecieme taku dvojickovsku tortu na oslavu 🙂

tyli
11. dec 2013

@vahy1 ahoj, škoda, že sme sa nedostali spolu na izbu. mňa nechali ležať na koze, lebo už nemali miesto 😀
včera som oddychovala a aj dnes doobeda. poobede som už nevydržala ležať 😀
pôjdeš 23.12. na krv do GF, alebo u vás k doktorovi?

zuzi20
11. dec 2013

Baby určite budete potrebovať súhlas od notára aj pred KET. My sme s mužom frflali, ale doktorka sa bránila, že sa poučili, že mali veľmi zlú skúsenosť...ale akú neviem...

kklaudia
11. dec 2013

@tyli @sarah00 @vahy1 idete na kontrolu 23.12? Mne povedali že mi oznámia výsledky do hodinky- dvoch aby mohli mat Vianoce 🙂

tyli
11. dec 2013

@kklaudia no chcú aby som prišla 23.12. na krv, spomínali že robia kratšie.
ale ja ak budem môcť, pôjdem na krv k môjmu doktorovi, alebo do nemocnice. musím vyzistiť. ešte je možnosť naďalej užívať lieky a ísť na kontrolu po 27.12. tak to navrhli mne, pretože asi budem mať problém docestovať.

donatela
11. dec 2013

@kklaudia ja idem 23.12. Tak potesujuca sprava, ze nebudeme musiet cakat do 14h🙂 ako sa citis? Oddychujes, ci pracujes?

kklaudia
11. dec 2013

@donatela ja oddychujem a tak si ti užívam ako nikdy. V našej firme je pred Vianocami vždy najviac roboty a od kedy tam robím som si sviatky ešte neuzila, tak tento rok si naplno užívam aj upratovanie 🙂. Každý deň po troske niečo. A ty?

kklaudia
11. dec 2013

@donatela tak sa uvidíme 23.

sarah00
11. dec 2013

@kklaudia ja idem na prvú kontrolu už na 10 deň po transfere. takže ja prvú 20.12. ale druhú mi povedala 23.12. aj som myslela, že to asi budú robiť ako cez víkend, že budú volať oni, hneď ako budú mať výsledky. lebo veď zákroky predpokladám už nebudú mať, tak čo by tam robili 😉
@zuzkagal jeeej, aj ty pečieš torty? mňa čaká jedna budúci týždeň, aj som najskôr váhala, či to zobrať, či to nebude záťaž, ale som doma a tak to nebude ako keď musím aj do práce chodiť a robiť ich po večeroch, takto si počas dňa po troške urobím. a tiež sa chystám už od pondelka trošku sa aj na vianoce pripravovať. nech to ten mrňús cíti, že sa niečo doma deje 😀

majkulik
12. dec 2013

@leonie777 my mame dve hned na druhy den a po PK nam zostali 3. takze najprv rozmrazia tie dve a potom tri. aj ked dufam, ze tie tri nebude potreba 😀 janse ze ides s nami do dvojek.
@zuzkagal je zlaty. moj po vklade tiez lietal ako motyl emanuel 😀 ty si sla do prace? ja nepojdem, minimalne den - dva po vklade. mas odvahu kocka.

myslim na vas

zuzkagal
12. dec 2013

@majkulik ale zas ja nemam namahavu robotu, cely den sedim za kompom, nozicky vylozene. A hovorim si ked to ma byt, tak to bude, ked to nema byt, tak mi nepomoze ani keby som cely mesiac prelezala...
@sarah00 no pecieme s kamoskou, zatial tak amatersky, len pre znamych, ale chceme sa zdokonalit 🙂 teraz sme si dali ze na piatok jednu a na sobotu druhu. Snad to nejak stihneme 🙂 mozes nam prist pomoct, hodi sa profi pomoc 🙂

lesik
12. dec 2013

@waitiekatie Ahoj.Nestretli sme sa vcera nahodou?Ja som isla na vklad a ry si lezala po punkcii.Bola som ta co isla prva na vklad 🙂

waitiekatie
12. dec 2013

@lesik ahoj, asi ano, len si nie som ista ktora prva, lebo si bola myslim v druhej "varke".. umlcal vas harbulak a poznavacie znamenie HC? potom viem ktora si :D

sarah00
12. dec 2013

@zuzkagal to by to ozaj nebola žiadna profipomoc, tiež som amatér samouk 🙂
@lesik koľko ste vkladali? kedy máš ísť na prvú krv?

motiv
12. dec 2013

@zuzi20 ano aj na KET treba suhlas overeny notarom. Ja idem v pondelok na KET, vcera som bola na kontrole. Velka dilema- kolko dat vlozit...

donatela
12. dec 2013

@kklaudia ja pracujem. Aj v den vkladu som bola akcna. Iba hodku po ket som si polezala a potom sup sup vybavovacky... A v praci som v pohode, za kompom🙂 po et som lezala a oddychovala doma 2 dni a bolo mi to aj tak na prd:( Ked sa babulatkam bude pacit, tak sa zavrtaju aj ked ma zena frmol...🙂 dnes rano som s dcerkou aj do skoly celu cestu behala, leho sme nestihali...🙂 nech si babulatka zvykaju...🙂🙂
Jasne 23. sa vidime... Snad to bude radostne🙂🙂

majkulik
12. dec 2013

@zuzkagal 🙂 no ja mam tiez kvazi kancelarsku pracu, ale natahujem sa tu s kompami. nie cely mesiac, len prve dni po vklade 😀

zuzkagal
12. dec 2013

@sarah00 a odkial si? keby potrebujeme pomoc tak ti volam 😀 lebo teraz pecieme fotoaparat a to neviem ako zvladneme dnes potiahnut 🙂

zuzkagal
12. dec 2013

@majkulik teraz pred vianocami by som nechcela doma oddychovat, lebo by som doma neoddychovala 🙂 by som si povedala, ved aspon toto upracem, aspon tamto a zrazu by som okna umyvala 😀 😀 😀 . Takto som v praci a cely den sedkam na zadku 🙂 a uz mas nakupene darceky? daj nejaku inspiraciu 🙂

waitiekatie
12. dec 2013

babenyy, ja som taka stastnaaa 😀 9sa oplodnilo prirodzene a 2ICSI... mame 6 mrazacikov a 5 sa chysta na PK... v pondelok vklad len z prirodzene oplodnenych.. uz teraz volam manzelika "se tatinoooo", ako v tej telekomovej reklame 😀 😀 😀

ewica
12. dec 2013

ahojte baby, pozerám, že tu ste všetky snažilky, my už čakáme, len si potrebujem nájsť Dr. v Bratislave a vraj je možnosť chodiť do gyn-fiv na poradne, vraj vynikajúca starostlivosť....viete mi , prosím Vás povedať, Váš názor na kliniku, ich prístup, a ktorá chodíte k dr. Drábekovi, čo na nho hovoríte?
ďakujem vám veľmi pekne za vaše názory 😉
a držím vám všetkým palčeky, nech máte tie najkrajšie darčeky vo forme fazuliek pod stromčekom 😉

sarah00
12. dec 2013

@waitiekatie waw, pekná úrodička. držím palce, nech všetko dobre ide 🙂

ewica
12. dec 2013

baby, už som našla takú tému 😉 ale držím Vám všetkým palce!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre