Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
21. dec 2013

Neviem vkladat fotografie... Bola to premiera, tak to tu je rovno 2x🙂🙂 Neviem ako jednu vynazat?

sarah00
21. dec 2013

@donatela waw, čiarka tam je, uplne vidieteľná. inak ja som si ešte stále neurobila test 😀 som chcela, že nech vidím // 🙂 držím palce, nech to krvička v pondelok potvrdí 😉

adulka1979
21. dec 2013

@sarah00 Ahoj, no neviem, aké som mala vysoké HCG....len toľko, že stúpalo. 🙂

adulka1979
21. dec 2013

@lesik Gratulujem..... 😀

waitiekatie
21. dec 2013

Kocky,mam jednu fakticku..aj sa vam nejako zmenili chute s pribudajucimi dnami po transfere?Ja neviem cim to je,ale uz treti vecer ukrutnu chut na maso...a neviem ju zahnat ani masom 😀 najprv som tu strasnu chut nevedela identifikovat, az som dospela k tomu,ze je to maso..skoro ako pred ms..

kklaudia
21. dec 2013

@donatela ja sa držím kvôli tebe a ty takto? Ale gratulujem, určite je to tam! Ja to urobím zajtra.

lesik
22. dec 2013

@donatela blahozelam k testu
Mne doteraz ani jeden neukazal dve ciarky,no zvlastne...Uz nebudem ani testovat.
Babulky mam otazocku.Je mozne,ze z Utrosu moze vzniknut vytok?Obcas mam vytok aj z beznych damskych vloziek,preto nepouzivam ziadne parfumovane.Ci by to bolo zasa z tych vloziek?Asi ho zacnem len prehltat.
@waitiekatie ano,aj ja mam rozne chute.Najprv sladke,otom kysle,dalej nieco mastne...Zvlastne,nikdy som to nemavala a ani pred ms.

vahy1
22. dec 2013

@donatela krasne 2 ciarky

waitiekatie
22. dec 2013

@lesik ahoj, moze vzniknut, nam to hovorila sestricka.. jednak ze zbytok z neho po vstrebani ucinnej latky vytecie von, ale tiez hovorila ze jeho pouzivanie moze niekedy pripominat mykoticku infekciu, dokonca moze vyvolat ako keby svrbenie v posve a to z dovodu lokalnej reakcie sliznice posvy, ako keby alergie.. ale ze pokial to nie je veeeeelmi obtazujuce, mali by sme to vydrzat a davat zospodu... nam povedala zapijat iba pri vyznamnejsom krvacani alebo ked si nemozes vlozit, lebo nemas kde a ako...ale ze z posvy sa vstrebava lepsie ako z brucha 🙂 ale je to na tebe.. hlavne si ho davaj, vsak to vies 😀 dneska pecem maso, tak som zvedava, ci to krpcovi bude uz konecne stacit 😀 😀

lesik
22. dec 2013

@waitiekatie ano,uz si spominam,ze to hovorila.Som nejaka vyresetovana 🙂 Takze vydrzim a budem si to davat zospodu,co zena-bojovnicka 😉 neurobi pre svoje male bejby v brusku.

mauerka
22. dec 2013

@donatela Ani sa neviem rozhodnut, ktory z testikov sa mi paci viac 😀

mauerka
22. dec 2013

@waitiekatie Ja som nejedla maso poslednych cca. 13 rokov. Po transfere /uspesnom/ som sa prve 3 mesiace tehu nemohla dojest masa, ale nenormalne... ja som bola schopna hryzt do stangy suchj salamy - co by som predtym ani nedala k ustam... Teraz uz zase nejak extra maso nemusim, ale na zaciatku to bolo nepricetne - mm ma nespoznaval 🙂

mauerka
22. dec 2013

@lesik zospodu je lepsie, ja som vkladala az do ukonceneho 16tt a dalo sa, hoci to bolo dost otravne /hlavne v praci/.

alibabaa
22. dec 2013

@waitiekatie ziadne negativa ti nepomozu. uzivaj si vianoce, pec kolaciky, pozeraj rozpravky a tes sa z malickosti ktore ti zivot prinesie.
ja ked som mala 2ivf, tak som sa tymto riadila. neboli sice vianoce ale uplne som pustila z hlavy pochybnosti a negativa.. a pozri, vcera mala nasa mala lujzicka 6mesiacov. Drzim palceky.
a ak ti to pomoze, tak som si povedala, ze test si spravim, az ked mi povedia vysledok. nech vidim na vlastne oci, ze je to tam 😀 a potom som testovala kazdy druhy den ci silnie, az kym nebola testovacia ciarka silnejsia ako ta kontrolna 😎

alibabaa
22. dec 2013

ja sa tak tesim, ze vam to povychadzalo, neprispievam sice, ale sem tam sem pridem mrknut ako sa mi tu mavate... a tieto pozitivne testiky pred vianocami... hned je tento sychravy den slnecnyyyyy 😀 😀 😀 😀

waitiekatie
22. dec 2013

veru, dievcataaa, kraaasne a pohodove Vianoce, hlavne vela lasky a trpezlivosti.. a do noveho roka vsetkym velke brucha!!! 😀 😎
@alibabaa po tychto pozitivnych spravach a testoch som zahodila cierne myslienky..uzivam.. sviatky aj vsetko... po 5 rokoch konecne DOMA 🙂 moj muz sa cuduje ze co furt dnes spievam... no vsetko co pocujem.. od Rebelov po Nohavicu vsetko 😉

alibabaa
22. dec 2013

@waitiekatie tak to ma byt!!!!

blavabla
22. dec 2013

@donatela no mooc ti gratulujem mojka...jupii...konecne 🙂 🙂 🙂hovorila som ti, ze 2 dnove su supeeer..😉tesim sa s tebou..

donatela
22. dec 2013

@sarah00 @gelinka75 @waitiekatie @vahy1 @kklaudia @lesik @alibabaa @mauerka @blavabla
ďakujem kočky za povzbudenie! budem potrebovať držanie palčekov. veľmi sa bojím zajtrajška kvôli tej angíne... či to babulatka zvládnu? veeeľmi sa bojím, čo mi zavolajú...
toto sa musí stať iba mne, že takto hrozne ochoriem, keď sa to už konečne možno podarilo... 24 h som mala teploty nad 38. dnes som bola cez deň bez teploty, teraz mám 37,5. a hrdlo, neviem prehĺtnuť ani vlastné sliny:(:(:( no zlé... po odbere si vyžiadam aj konzultáciu u gynekológa. veď niekto bude mať službu... lekár na pohotovosti bol úplne vytrasený, že potrebujem ATB, ale musím to konzultovať s gynekológom... zatiaľ si striekam len bioparox.
držím všetkým čakateľkám na zajtra palčeky a teším sa na dobré správičky🙂

donatela
22. dec 2013

@blavabla kiežby sa to potvrdilo a bolo to tak...

donatela
22. dec 2013

@waitiekatie ja som od asi 7 dňa po ket mala žalúdok ako na vode, takže chute nič moc a teraz nič neprehltnem kvôli tej blbej angíne, tak jem len aby som nebola super hladná....:(

donatela
22. dec 2013

@lesik vidíš asi nie sú tie testy veľmi spoľahlivé... naozaj sa zajtrajška bojím...:(

tyli
22. dec 2013

@donatela držím palce. ak máš angínu, kloktaj slanou vodou a aj šalviový čaj je perfektný na kloktanie.
ja nemám žiadne príznaky momentálne 😒 v prvé dni som aj pociťovala také pichanie, aj mi bolo trošku zle, ale prestalo to, tak si veľa nesľubujem. zatiaľ som netestovala a ani nebudem.
zajtra idem na krv k môjmu doktorovi a na obed budem vedieť výsledok.

tyli
22. dec 2013

@donatela jéééj teraz pozerám, že ty si aj testovala 😵 myslím, že to tam je 😎

tyli
22. dec 2013

@lesik
@sarah00
šup dopísať sa do tabuľky. treba napraviť reputáciu 😎
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao...

blavabla
22. dec 2013

@donatela nebojkaj, babatko zabojuje...🙂 a budes mat ten najkrajsi vianocny darcek🙂

donatela
22. dec 2013

@tyli držím ti palčeky a daj potom vedieť...?🙂🙂

sarah00
22. dec 2013

@tyli už som sa dopísala 🙂 aj @adulka1979 by sa mohla 😉

dievčatá, zajtra Vám moc všetkým držím palce, ja dúfam, že tiež bude pozitívna správa a hcg rastie ako má 🙂

alibabaa
23. dec 2013

@lesik ano mozes mat z neho vytok. to co telo nepotrebuje a nespotrebuje, vyluci. pokial mozes a nesvrbi ta z neho, radsej si ho vkladaj. je ucinnejsi. a ked ho budes zapijat, tak cakaj, ze taku hodku hodku a pol po uziti sa ti bude krutit hlava.. .cize nie je dobre soferovat..
ja osobne som vkladala... a poviem ti da sa na to zvyknut.

tyli
23. dec 2013

kočeny, takže ja opäť nič, HCG pod 0,5. tak nejak mi to povedali 😒
@donatela
ty ako? dúfam, že aspoň ty budeš mať krásny vianočný darček 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre