Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nezabudka8
26. aug 2013

@tyli ahoj.ja som si dala hoci som sa tiez dlho rozhodovala prave kvoli tej sume.ale ked uz toho tolko riesis a platis a predstavis si ze prave tych 300 e ti da vyssiu sancu tak sa to oplati 😉 moj nazor... Drzim palce

karin30
26. aug 2013

@maru333 ahoj,aj my sme boli po druhej doma.Hned som išla do postele a spala som do pol šiestej.Brucho ma bolí a hlavne ked sa mám postaviť.Tiež ti prajem všetko dobré a šetri sa 🙂 Som zvedavá na zajtrajšie výsledky.Dobrú noc 🙂

tyli
26. aug 2013

@nezabudka8 dnes sme to s manželom doma preberali a zhodli sme sa, že to skúsime s Embrioskopom. ale dúfam, že bude voľný. neviem či sa to dá nahlásiť aj telefonicky. v piatok idem na kontrolu 10 DC, len či to nebude už neskoro na nahlásenie.
a ako? teraz čakáte na vklad, či už máte to za sebou?

donatela
26. aug 2013

@mauerka dakujem za radu. Ja sa nepytam preto, ze by som chcela setrit... Na tomto to nema vyznam, to uz je zanedbatelna suma🙂🙂 ved ked pojdem do gf na 1.injekciu,tak si dokupim aj injekcie a obyc.striekacky..

donatela
26. aug 2013

@sun666 dakujem. Drzim palce,nech vam to vyjde🙂

nezabudka8
26. aug 2013

@tyli ahoj spytaj sa ale podla mna nebude problem sa som sa rozhodovala az tesne po punkcii. A v stredu idem na vklad takti kludne moje zahriate miestecko prenecham😀

tyli
26. aug 2013

@nezabudka8 jej super 🙂 držím palce, nech nám tu onedlho oznámiš dobrú správu 🙂

erin365
27. aug 2013

@donatela ahoj, ja som sivú ihlu používala opakovane na natiahnutie, zo začiatku som furt menila ale potom už som ju používala na viackrát a potom vymenila... inzulínovými nemiešaj, tá ihla je strašne "labilná" tak nech sa ti neskriví - ňou len natiahni opatrne obsah ampulky.

erin365
27. aug 2013

@nezabudka8 dnes by nám mali volať, že???

nezabudka8
27. aug 2013

@erin365 hej, ak nie tak volam ja 😀 dufam ze moje bublinky statocne bojuju.

donatela
27. aug 2013

@erin365 dakujem. Toto je uplna veda... A to este kym sa to naucim pichat...?
Tak neprekotilo ma vcera🙂 Tiez som platila 350€:(:(
Drzim palce na dnesok nech su len dobre spravy🙂 tebe aj @nezabudka8

erin365
27. aug 2013

@nezabudka8 ja už sa za hlavu chytám, lebo len za napichanie budem platiť 740€ a plus ešte za tú genetiku za každé embryjko nad 5ks platím 55€/ks 😕 sa nedoplatííííím ☹

matka177
27. aug 2013

@mauerka Ahoj chcem sa ta opytat,ci by som si mohla dat espumisan.stale som taka nafucana.v noci mavam aj v bruchu z toho krce,ed mam zastavene vetri.

erin365
27. aug 2013

@matka177 prečo myslíš že si nemôžeš dať espumisan?

erin365
27. aug 2013

@matka177 ja si nemyslím že espumisan v tehu uškodí...aj ja som si ho tuším dávala.

vahy1
27. aug 2013

@matka177 ahoj,ten espumisn mozu aj tehotne aj kojacie zeny,nemusis sa bat 🙂,ja pracujem v lekarni

evelyn575
27. aug 2013

Ahojte baby,chcem sa vas opytat...je tu niektora po transfere uz a vysli jej oba pozitivne testy a teraz caka alebo cakala uz len na sono a krv co sa robi po 3 tyzdnoch?ak ano mali ste nejake pocity alebo priznaky?lebo mna asi na 10den a este par dni pobolievalo brucho /akoby sa mierne roztahovala maternica/ trochu a potom zo dna na den to prestalo a nic
Ziadne priznaky ani pocity....ma tu nejaka z vas s tym skusenosti????.
dakujem

maru333
27. aug 2013

@karin30 ahoj, no ako? volala si? kolko mas?

karin30
27. aug 2013

@maru333 Ahoj,volala som a s tých 17 som mala 14 zrelých,oplodnilo sa 12 a 6 zamrazili.Ty si ako na tom?

melinda1989
27. aug 2013

ahojte!chcem sa vás opýtať...bola niektorá z vás na vyš. priechodnosti vaječníkov s laparoskopiou?je to velmi náročné?

silvik1
27. aug 2013

@melinda1989 bola som, robili mi to priamo v GF a dá sa to zvládnuť 😉

blcha76
27. aug 2013

@melinda1989 Ja neviem, ale tiež som zvedavá. Som objednaná na 12.9. A ty si tiež už objednaná?

erin365
27. aug 2013

@nezabudka8 ahojky, volali ti? Moje embryjka idu teraz vysetrovat. Ak budu ok tak transfer bude o 11-tej.

medyx
27. aug 2013

ahojte. dnes bol volakto na tehot.test z krvi na 10den po transfere?

melinda1989
27. aug 2013

@blcha76 ja ešte nie..musíme počkať na výsledky z genetiky a medzi tym musím vyriešit endokrinológa lebo mám problémy so štítnou žlazou..

erin365
27. aug 2013

@maru333 @karin30 kedy máte transfer?

blcha76
27. aug 2013

@melinda1989 Tak držím palce... A keď chceš po 12-13- tom sa ma opýtaj aké to bolo. Inak som strašne nervózna a najradšej by som tam nešla... Teraz si robím predoperačné vyšetrenia...

mamartinka
27. aug 2013

Ahojte baby.Chcem sa spitat ktoreho lekara by ste doporucily v Gyn fiv Ba.Ktory je dobry a prijemny.Dakujem.A chcem sa spitat este ked sme raz boli v Iscare na Ivf ale nam to nevyslo a chceme teraz ist do Gyn fiv treba neake papiere si tam preniest z Iscar ci si spravia vsetko svoje nanovo.Dakujem.A myslite ze Gyn Fiv je lepsi ako Iscar?

matka177
27. aug 2013

@erin365 preco si si dala vysetrit embryjka.uz si bola v minulosti teho 🙂

erin365
27. aug 2013

@matka177 3x som otehu prirodzene ale vzdy som potratila. A od posledneho potratu ubehol uz rok a pol...tak preto IVF s PGD. IUI sme mali v juni neuspesne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre