Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kklaudia
23. dec 2013

@donatela a mne je to už jedno či budú dve alebo jedno. Sestra vždy túžila po dvojičkach, tak možno splnim jej sen 🙂

sarah00
23. dec 2013

@donatela a na kontrolu UTZ choď toho 14.1. všetky, čo sme boli dnes, tak dali tento deň, mne povedala, že o tri týždne a keď som sa spýtala, či sa treba objednať, tak že nie, príďte 14.1. na 7:30 ako ste chodili a pôjdete na UTZ.

kklaudia
23. dec 2013

@sarah00 @donatela možno sme sa dnes aj videli 🙂 inak sranda že tu si píšeme a v GF ticho 🙂

donatela
23. dec 2013

@sarah00 dakujem za info. Aj ja teda tak pojdem🙂 dufam teda, ze dovtedy bude vsetko ok a nebude tam potrebne ist skor...

donatela
23. dec 2013

@kklaudia no ja som dnes bola neprehliadnutelna🙂 s ruskou na ustach a nose, aby som nikoho nenakazila a stale som kaslala...:(

donatela
23. dec 2013

@kklaudia jedno naraz je akurat, aj vynosit, aj porodit aj dobre vychovat... Ja uz som mama 😉

waitiekatie
23. dec 2013

dievcataa ja sa tak tesim aj za vas... rastie vo mne nadej, ze sa to podari aj nam... pevne v to verim a na druhej starne sa bojim ze co ak nie.. ale to poznate asi vsetky..... ale verim,ze pod ten stromcek co teraz zdobim dam buduci rok miesto Jezuliatka aspon na chvilu drobca 😵 dnes mi sibe.. len by som plakala a bez priciny.. dojimaju ma nedojimave filmy a muza by som zabila.. chudak si to odnesie... tak dufam, ze to ma len jeden dovod 😀

guginenka
23. dec 2013

Dievčatá-tehule:O) GRATULUJEM 🙂
Čakateľky na dobré správy- hlavu hore a ide sa ďalej, ste silné bojovníčky a rok 2014 bude váš 🙂

Prajem vám krásne sviatky plné lásky a pohody. Prežite ich v kruhu svojich najbližších. 🙂

kklaudia
23. dec 2013

@donatela tak to my sme akurát sadali do auta 🙂 este som si hovorila, že ci to nie si ty, keď si spomínala že si taká chorá :(

donatela
23. dec 2013

@kklaudia tak to som bola ja🙂 ja som si ta velmi nevsimla, tmava bunda a cop ci drdol?...:( sestricky ma pochvalilu, ze aka som ohladuplna, ze mam tu rusku. Ja takto beham vzdy ked som chora aj po byte, aby sme si tie bacily neodovzdavali stale dokola...

kklaudia
23. dec 2013

@donatela no veru, skvelo si to vymyslela 🙂 hej hej, to som bola ja 🙂 dobre moja, idem už niečo robiť som taká rozčarovaná, že sa mi nič nechce

mauerka
23. dec 2013

@kklaudia Najkrajsi darcek 🙂 Blahozelam, maminka!

sarah00
23. dec 2013

@mauerka jéééééj ty už o mesiac rodíš 🙂 ako sa cítiš?

sarah00
23. dec 2013

@kklaudia ja som veru nevidela nikoho s rúškom 🙂 my sme prišli okolo ôsmej

lesik
23. dec 2013

@kklaudia Ahojcek.Nebola si dnes na krv?Cela v ciernom?Aj vlasy cierne?Ak ano,tak asi viem.
Mne to Bohuzial odislo.HCG kleslo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lesik
23. dec 2013

@sarah00
@mauerka
@kklaudia
@donatela Vsimla som si ta,ja taka nizsia,rolak so sivym svetrom...Vychadzala som z ordinacii a ty si bola tusim tretia-stvrta za mnou.
@guginenka
@waitiekatie Smutne vianoce.HGG kleslo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
V januari na konzulatciu a vo februari pojdem na KET.Majte sa kocky,nemam akosi chut prispievat,tak sa mi ozvite niekedy.Som rada,ze mam spolubojovnicky a drzime spolu.

kklaudia
23. dec 2013

@lesik to mi je ľúto veľmi. Drž sa!

kklaudia
23. dec 2013

@lesik nie nie, to som nebola ja. Ja som mala ružovo - bielu mikinu adidas a rifle

waitiekatie
23. dec 2013

@lesik jooooj, to mi je luuutoooo ☹ ☹ snad budu mrazacikovia uspesnejsiii..

tyli
23. dec 2013

@lesik to ma mrzí. 😢

lesik
23. dec 2013

@waitiekatie Uz len jeden zostal.Ach jaj...No vidis,pred chvilou som pisala,ze nebudem pripsievat a zrazu pisem.Aspon vidite ako mam vas rada.

sarah00
23. dec 2013

@lesik to mi je ľúto ☹ drž sa

donatela
23. dec 2013

@lesik ach mojenko, to mi je veeeeľmi ľúto:(:( toto som zažila pri jednom iui. počiatočná nádej a potom zase smútok a beznádej. straaašne som vtedy revala:(:(:( držím palce, nech sa zapáči tomu E, čo v gf ešte máš🙂🙂
neviem, ja som sa veľmi neobzerala, ale áno, som taká krpaňa, mám len 158cm🙂🙂
pekné sviatky moja!

guginenka
23. dec 2013

@lesik - veľmi ma to mrzí, juj ☹ no ale hlavu hore a pozeraj vpred. viem,že ti je teraz ťažko ale to zvládneš. musíš. budem na teba myslieť

vahy1
23. dec 2013
vahy1
23. dec 2013

@donatela ahoj,ja som stala pred tebou na krv,mozno si ma pametas.Mala som fialovy svetrik 🙂 skore uzdravenie.

vahy1
23. dec 2013

@lesik to je mi luto.:(

vahy1
23. dec 2013

@tyli ahoj,ja mam 4blastocysty,tak to skudime s nimi teraz v januari,hned ako mi pride ms.Mozno nam to vide narovnako.Len dufam,ze sa rozmrazia.

mauerka
23. dec 2013

@sarah00 Rodim 2.1. takze uz len 10 dni 🙂 Snad.... Mam planovanu sekciu v 38.tt

sarah00
23. dec 2013

@mauerka waw, tak to máš fakt o chvíľu, držím palce, aby bolo všetko OK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre