Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lorena14
24. jan 2014

@zuzi20 -ahoj áno na 10ty. Ja som ich mala vložené na 3 deň.

vahy1
24. jan 2014

@zuzi20 Ahoj,tak okrem takého občasného pnutia v podbrušku mi nič nie je.Dokonca ani tie citlivé prsia nemám,ako všetci uvádzajú.To som mala len po vklade-také 4 dni.Na test idem v pondelok na 15 deň.Tak som veľmi zvedavá.

lorena14
24. jan 2014

@mauerka - toto je všetko pravda 😉 treba prísť na iné myšlienky.Hej aj ja som si včera robila test a bol negatívny ☹ tak dúfam že sa mýlil. A budem ako ty 😀 za 9 mesiacov mamička . A inak ti k bábetku gratulujem🙂

lorena14
24. jan 2014

@guginenka -dva dni sa mi to aj darilo len som si spravila test a negatívny bol tak dúfam že sa mýlil a velmi . Potom mi to zobralo náladu. Des je to zasa lepšie len ja cítim bolesti v pobrušku a o prsiach ani nehovorím tích sa ani dotknúť nemôžem.

tyli
24. jan 2014

@vahy1 držím palčeky 😉

blcha76
24. jan 2014

Dievčatá, dnes ráno 2.IUI 🙂 ... tak dúfam že to dopadne dobre...

elabka
24. jan 2014

Ahojte, len pre info, uz su zverejnene nove cenniky 2014 Gyn-fiv...

guginenka
24. jan 2014

@lorena14 - nerob si test. nemusi ti este nic ukazat. nestresuj. aj u vas snezilo? ja som vcera dostala od kolegov fixky na textil tak idem daco vytvorit. ty mas co dnes v plane?

lorena14
24. jan 2014

@guginenka -sniežik len tak sem tam poletuje nie veľmi 🙂 To je super aj ja som včera kreslila 😀 a des som si akurát kukla jeden film taký napínaví tak ma celkom pohltil. A popri tom som skladala puzzle, mala som ešte nedokončenú od vianoc 1000ku 🙂 tak niečo pekné vytvor potom napíš čo sa podarilo 😀

melinda1989
24. jan 2014

Ahojte!Mohla by my niekto poradiť,ze kedy sa zacínaju pichať injekcie?po schválení ziadosti hned predpísu?

adulka1979
24. jan 2014

@melinda1989 Ahoj, záleží od toho, aký máte problém, prečo sa vám nedarí, aké treba ešte vyšetrenia a tak... podľa toho sa potom lekár rozhodne, či treba dlhý alebo krátky protokol, aké lieky... Ale ubehne to rýchlo, neboj. 😉 Napríklad my sme začali do centra chodiť v júni a otehotnela som v novembri, ale mali sme genetiku, na tú sa dlho čaká, my sme čakali 2 mesiace a mesiac sme čakali na schválenie od poisťovne. Každá to máme inak.

waitiekatie
24. jan 2014

@elabka a kdeze su? na stranke ich nevidim.. daj link ak vies..

melinda1989
24. jan 2014

@adulka1979 gratulujem ti!mi uz len cakáme na schválenie od poistovne.u nás bol zlý spermiogram.dufam ze aj nám to podarí! 🙂 aký je krátky a dlhý protokol?

kita26
24. jan 2014

@zuzkagal
@mauerka tak konečne prišla o tretej poobede, aj keď len slabá, ale prišla. Takže 1 DC je tu.. 😉

elabka
24. jan 2014

@waitiekatie ahoj, su na ich stranke, zalozka Financovanie. Nie su vsetky zmenene, niektore zostali stare ale Cennik IVF alebo Cennik Andrologia su nove. Voila link http://www.gyn-fiv.sk/financovanie/ ale treba stiahnut kazdy cennik a otvorit si ho. Inak to clovek nezisti.

waitiekatie
24. jan 2014

@kita26 1DC by som ratala az od zajtra... ma to byt 1.den silneho krvacania... 😉

waitiekatie
24. jan 2014

@elabka vdaka... neviem kam som kukala, ale ked som to pozerala o tej pol7, este tam boli stare.. alebo som slepa 😎 pekny vecer..

zuzi20
24. jan 2014

@vahy1 az na 15-ty? asi preto ze je nedela..? Drzim palce, budem cakat na spravicku 🙂

zuzi20
24. jan 2014

@lorena14 ja to citim takisto, aj dnes tie bolesti... na test mas este skoro. Ja si robit nebudem radsej...

matulka2314
24. jan 2014

baby chcem sa len opytat mam injekcie merional a mozem ich mat v chladnicke nic by sa im nemalo stat nie ? lebo doma mame teplo sice tam pisu do 25 stuonov dakujem 🙂

zuzkagal
24. jan 2014

@kita26 no vidis 🙂 teraz to uz pojde rychlo a ani sa nenazdas a budes mat bublinku u seba 🙂

dieselxxx
25. jan 2014

Babenky som po vklade,mam take bolesti,ze sa nemozem pohnut,ani lezat,ani na bok dat.Mali ste niektora take bolesti?Neviem co mam robit :'(:'(

lorena14
25. jan 2014

@zuzi20 -tak hádam to bude dobré 🙂 keď už sme tolkoto prešli tak nech z toho máme radosť 😀 Dnes sami snívalo o modrom kočíku a bol vnom asi tak ročný chlapček 😀 tak aby to tak aj bolo 😉

zuzi20
25. jan 2014

@dieselxxx a kolky den si po vklade? Ja som dnes 9-ty. Mam len obcasne bolesti, da sa to vydrzat...

lorena14
25. jan 2014

@dieselxxx - Ahoj áno aj ja som mala také bolesti ešte aj kíchnúť som sa bála lebo každý pohib ma bolel. Ale neboj za 3, dni to bude lepšie 😉 každý deň ťa to bude menej bolieť aspoň ja som tak bola. Ale mňa to úplne neprešlo pobolieva ma podbruško.

bobulab
25. jan 2014

Ahojte, vie mi tu nejaká skusená poradit, co znamená, ak som mala 14 den po KET hodnotu HCG 884?Teraz tak nad tými hodnotami rozmýšlam. Sú snád dost vysoke a zvladneme to do ultrazvuku, alebo ma niekto skusenost, že tam budu 2? Vobec neviem, ake su dobre hodnoty, len viem, že ma byt nad 1.

sarah00
25. jan 2014

@bobulab ahoj, neviem, či ti toto pomôže http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi..., určite je hladina hcg u teba dobrá, ja som mala na 10. deň po vklade 157, ale neviem ako potom na 14, tak to neviem porovnať, ale podľa tej tabuľky by to mohli byť aj dvojky 🙂 😉

@dieselxxx záleží ako silné sú tie bolesti, aby nešlo o syndróm OHSS, skúsi si pozrieť príznaky na nete a ak by to malo byť ono, choď radšej na pohotovosť. ja som po vklade nemala žiadne bolesti našťastie. držím palce, aby si bola OK

bobulab
25. jan 2014

@sarah00 si zlata, dakujem, ale jedno staciiiiiiiiiii 😀

dieselxxx
25. jan 2014

@lorena14
@sarah00
@zuzi20
Ahojte babulky, ja som ešte len 1 deň po vklade, niektoré nemali žiadne bolesti, preto som chcela vedieť,či to náhodou nemám sama, verím,že to prejde. Keď sa prespím,tak je dobre :D Uvidím ako to bude pokračovať,ale dúfam,že to bude stáť za tú bolesť a ujme sa aspoň jedno embryjko :D

adulka1979
25. jan 2014

@dieselxxx Ahoj, ja som nemala bolesti, ale treba piť veľa tekutín, aj 4 litre denne, ja som sa stále nalievala. Ale ako tu dievčatá písali, sleduj sa, aby to nebolo horšie, aby to náhodou nebol OHSS, lebo potom treba rýchlo na pohotovosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre