Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

slniecko01
7. máj 2010

Nelly určite tam budú // 😉 . Určite to tu bude také plodné ako minulý rok a potom šup do Tehotných pipin z GF 😀

Ako sa cítite ? Aké máte dojmy - pojmy ? 🙂 Ja som bola tiež unavená, asi od prvého dňa od ET. Ešteže som bola doma a mohla spať kedykoľvek. A dokonca aj 3 hodiny vkuse. Teraz zase nemusím spať. Ani keď ide Nelka spinkať.

lubka0506
7. máj 2010

ahoj pipinky 🙂 hlásim sa po návšteve v GF a dopadlo tak že mi napísali dlhý protokol...baby to je informácií...ja som z toho jelen,najlepšie na tom je to že včera som všetkému rozumela a dnes idem čítat papiere -dávkovanie a nemožem to po pani doktorke prečítat... ☹ ...poradte čo teraz? 😖

lubka0506
7. máj 2010

...yoyo je mi to lúto ale neboj bude aj dobre.... 😒

babulka555
7. máj 2010

lubka: ja som mala kratky,takze neporadim ☹

och
7. máj 2010

lubka ja som mala dlhy protokol
ake mas injekcie? to sa picha od 21 DC (dna cyklu, rata sa od prvehod dna poslednej menstruacie) jednu do brucha aspon ak mas Decapeptyl 😉 potom ked dostanes ms ides 3 az 5 DC na ultrazvuk a odber krvi a zacinas pichat do brucha dalsiu - ale neviem ako sa to volalo uz viem ze to bolo pero, take ako inzulinove, oni by ti mali zavolat vysku davky, cize pichat uz dve injekcie rano do brucha, potom ides zase na utz a krv a pridavas dalsiu Menopur do zadku, to som si davala pichat v GF alebo popros svoju obvodnu sestricku a konci sa Pregnylom

pytaj sa ja si pospomynom 😉 inak takto pred rokom v marci 2009 v tejto diskusii som si to pichala 😉

lubka0506
7. máj 2010

babulka dakujem ti možno niekto bude vediet... 🙂 ja som taká hlava deravá najprv som jej prikyvovala a doma prídem na to že to neviem prečítat!... 😀

och
7. máj 2010

lubka
pytaj sa nasla som svoj minulorocny dlhy protokol 😀 😀 😀 😀 normalne mam original 😀 😀 😀
ako som hovorila zacinas Decapeptyl 21 DC a pichas pichas dostanes ms 2-4 den utz povedia ti co dalej na 5 DC ides na krv a volas si koli vyske Puregonu, to je to pero 😉 to pichas od 4-8 DC na 9 DC pridavas Menopur do zadku respektive ramena okolo 12 DC ti povediea vysku Pregnylu co ti slahnu na pohotovosti v noci do svalu, to je ina pendeponka, ma bok bolel do rana a potom na 13 DC nic nepichas 14 DC rano mas odber vajok.... 😀 😀
pisem ako hotentot ale asi takto
21 DC do 4 DC Decapeptyl
4 DC do 8 DC Decapeptyl + Puregon
9 DC do 12 DC Decapeptyl + Puregon + Menopur
12 DC vecer Pregnyl

rozumies? 😅

lubka0506
7. máj 2010

och...
ja som dostala Diphereline a mám si to pichat od 22DC,potom mám Fostimon/ale neviem čo s ním/,a Utrogestan/to viem/ a ešte Pregnyl /aj to viem ako/
ja som taká blbá...baby ja mám takú dieravú hlavu!!!...

lubka0506
7. máj 2010

cica moja ale kolko toho si mám pichat?-jáj ten Fostimon sa bude pridávat asi až ked pojdem na prvú kontrolu,ktorú mám napísanú medzi 2-4DC... 😒

och
7. máj 2010

no ten fostimon mas napisany v

2. Gonadotropin Fostimon a zakruzkovane ci to je pero alebo ampulky a mnozstvo
Stimalacia Fostimon IU denne od a tu je den cyklu do den cyklu

inak nerob si tazku hlavu, zacni pichat Diphereline od 22 cyklu a ked dostanes ms 4 DC ides na utz a opytaj sa ako dalej 😉 neboj, viem ze to je galimatias ale ked pojdes krok za krokom ako je na tom papiery tak to zvladnes, prinajhorsom zavolas do GF 😉

och
7. máj 2010

no skus sa zajtra opytat krakulky v nasej teme ta pichala Diphereline 😉

lubka0506
7. máj 2010

ano mám ho napísaný v 2. Gonádotropín-ampulky...ale to by vyzeralo že mi aj nejaké ampulky ostanú nie? ja som z toho jelen uvidím,prinajhoršom tam zavolám,ved ešte mám čas...
...ale takého blbca ako som ja tak to tam asi ešte nemali... 😀 😀 😀
...je to strašne velôa informáciíí naraz....a Dakujem za pomoc. 😉

och
7. máj 2010

Diphereline si tusim musis sama zarobit, tak to vyries tak, ze 22 DC si to pojdes dat pichnut do GF, mas to zaplatene ako doplnkovu sluzbu urcite a neviem o tom, zeby odtial niekoho vyhodili, ja som tam bola prvy krat ked som si mala pichnut decapeptyl a to uz bolo rovno v injekcii a sestricka mi hovorila co mam robit a pichla som si to hned prvy krat sama 😀 😀 😀 😀 nic to neni, o 9 mesiacov sa nebudes vediet pozerat ako ockuju tvoje dieta do ramena 😀 😀 😀 to je tisic krat horsie 😉

och
7. máj 2010

nevadi ze ti ostanu niake ampulky, idealne je ked stimulujes do 14 DC ale moze sa ti to aj pretiahnut o dva tri dni, tak preto tam je rezerva a Fostimon ti povedia az o tie dva tyzdne ze kolko mas pichat 😉

solinka
7. máj 2010

ahojte 😉
aj sme gynfiv 😉

och
7. máj 2010

potom predas zatvorene ampulky v teme Mam - nemam lieky na IVF 😉

och
7. máj 2010

solinka vitaj 😉

napriklad aj z pregnylu ti moze ostat, mne ostal aj Decapeptyl aj Puregon aj pregnyl aj menopur no zo vsetko mi ostalo 😉

lubka0506
7. máj 2010

och blahoželám k dcérke,želám vela zdravíčka... 🙂 😵 😵 😵
pod kožu budem pichat sama,a potom zdr.sestra, do Blavy to mám pekných pár kilákov...
...solinka vitaj!

lubka0506
7. máj 2010

och velmi pekne ti dakujem za pomoc... 😵

solinka
7. máj 2010

lubka 0506 ďakujem 😉

och
7. máj 2010

lubka a koho mas? ja som bola u Stenovej a dakujeme 😀

inak vela vody pit stale, nech nechytis Hyperstimulacny syndrom 😉

lubka0506
7. máj 2010

čo je to ten hyperstimulačný syndrom? 😒
ja chodím k doktorke Behúnovej...je milá... 🙂

vanilka1802
7. máj 2010

Lubka neboj, nestresuj sa. Och ti to pekne vysvetlila. A to ze mas moc injekcii sa neboj, ked ti ostanu tak v GF ich od teba odkupia. Ale moze sa stat aj taky pripad ze budes dokupovat ty v GF, ja som tak dokupovala, lebo ja som zle reagovala na stimulaciu a odber som mala az na 18 DC.
Tie injekcie do brucha som tiez pichala sama, ale Menopur do zadku som si davala pichat na gynde.

Nelly ako sa citis? Ja dnes stale po starom.

vanilka1802
7. máj 2010

Lubka aj ja chodim k Behunovej, mne sa tiez celkom pozdava, je mila a ked som niecomu nerozumela tak mi to v pohode vysvetlila aj druhy krat.

lubka0506
7. máj 2010

ahoj vanilka1802 🙂 ano och mi to dobre vysvetlila,ja som dnes nazrela do papierov a začala som stresovat... 😀 viem že keby som zavolala do GF tak mi to vysvetlia znovu ale je tu vela dievčat čo sú ochotné...a myslím že nie som sama že niečomu nerozumiem 😉
Dakujem ste zlaté...papa a pekný víkend 😵 😵 😵

nelly3
8. máj 2010

ahojte, rano som si robila test a biely ako sneh 😠 co uz, mam este 9 zmrzliniek, teraz cez leto na dalsie ket nepojdem, chcem si hlavne od hormonov odychnut a na jesen zase vyskusam 😉 a hlavne chcem schudnut 😀

matiasko
8. máj 2010

ahoj, nelly ,tak sme na tom rovnako ja som 11 den po KET a tiez nic biele 😢 😢 😢
mala si aj PK, lebo ja nie embryol. povedala ,ze su to prvojadra ci ako ich nazvala.
my mame este 5 mrazacikov 3 su po PK a 2 zmrazeme na druhy den po OPU, ale tiez si dam pavzu ,lebo beriem aj prednison aj kys. listovu tak chcem teraz chvilku bez hormonov .vsak to taham uz od decembra 😝 😝 😝
a ako sa citis?
mna bolia prsia velmi a tak sa mi strieda bolest vo vajecnikoch raz jedna strana a potom druha ale to sa uz taha cca od 3 dna od KET tak asi sa uz mrch hlasi ,lebo mala uz prist vo stvrtok ale utros robi svoje 😠

andriss23
8. máj 2010

nelly,matiasko,nehádžte flintu do žita!!!! Ešte to nieje stratené!
Ja som po KET testovala 8 a 10 deň a nič,už som to vzdala.Dokonca som nepočkala na krv 14 dní po,ale som si ju dala spraviť 13 deň,a vyšlo to! To bolo prekvapenie 😀 . Mne dávali 2 dvojbunkové. Teraz v pondelok si mám zopakovať HCG či rastie. dúfam,že už bude všetko OK.
Ja beriem kopu liekov, Femibion,kys.listovú,Prednison,liek na štítnu žľazu,pichám si inj.proti zrážaniu krvi(zistili mi trombofíliu),
a ešte Estrofem a Utrogestan. ešte pijem aloe a šumivé magnézium.Hotová narkomanka 😀
Držím vám palce,aby sa to podarilo,a boli ste šťastnéééé. 🙂 🙂 🙂

och
8. máj 2010

Baby nehadzte flintu do zita 😉
nelly to moze znamenat, ze dvojickyto nebudu 😉
pokial ste nemali PK tak test nemusi nic ukazat, napriklad Mayka mala PK a robila si test na 10 den a bola tam slabucka ciarka co sa vola Terezka, a pritom HCG mala okolo 70 tusim, tak hlavu hore pokym nepride ms nie je nic stratene a aj ked pride aspon sa nemusite bat salmonely v lete a uzijete si poriadne vody 😀 a nestravite silvestra same v porodnici ako ja 😉
drzim palce a hlavne pozitvne myslienky a nariadujem vam dnes dobru komediu a zajtra Particku na Markize 😀

och
8. máj 2010

Andris 😉 si ma predbehla, pocuj pokial si tehu tak aloe uz nepi, sa nemoze 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre