Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
22. jún 2010

Ďakujem kočky za to ,že ste mi držali palce a vždy ste ma podporili,ked som mala nejakú trampotu počas IVF cyklu,ale končím.Výsledky HCG sú negatívne,aj ked tehu príznaky boli prítomné.Mrazáčikovia nie sú,takže pauza 4-6mesiacov a znova do toho,ale dúfam,že bocian zázrakom priletí aj bez toho,lebo toto je fakt o nervy. ☹ aj ked to stojí potom za to.

solinka
22. jún 2010

@vanilka1802 zlato ,-dakujem krásne 😉
ICSI oplodnovali 🙂 6 pozorujú ,-dali sme predlženú kultiváciu 🙂 a 6 máme zmrazených 😉
strašne sa na ne teším 🙂 🙂 v piatok transfer 😉 😉 😉 😀 juchúúúú 🙂

solinka
22. jún 2010

@annamary27 moja zlatá dakujeme 😉 😉 máme 6 mrazáčikov a 6 sledujú 😀
držkaj sa 😉

solinka
22. jún 2010

@annamary27 moja zlatá annamaryi,-strašne mi je to lúto ☹ ☹
držkaj sa mi

annamary27
22. jún 2010

@solinka ďakujem,ty moja najpozitívnejšia osôbka na fóre. 😀

martinaaaaa
22. jún 2010

@annamary27 je mi to strasne luto moja ☹

silvika83
22. jún 2010

@annamary27
ano myslela som to, a mávam to ...

lubka0506
22. jún 2010

ahoj pipinky 😵

@annamary je mi to lúto! Držkaj sa... ☹
...mna dnes bolí brucho...teda vaječník neviem či náhodou nepraskla cysta, v práci som sa trochu ponatahovala... 😒 a od dnes pichám Fostimon...papa

solinka
22. jún 2010

@annamary27
pozitívne myslenie mi zmenilo život ....pohlad na veci ...osoby ....
cítim sa tak zdravá a spokojná a to je základ ....moj základ 🙂
🙂 🙂

vanilka1802
22. jún 2010

@solinka presne tak isto sme mali aj my. 6 dali hned do mrazu a 6 bolo PK. Pevne verim ze vsetko dobre dopadne.

@annamary27 to mi je moc luto ze to nevyslo. Verim ze po pauzicke budes plna elanu a vysledok bude pozitivny.

michaelag
23. jún 2010

@silvika83

Ahoj Silvinka, konecne maminka 😉. Vitaj tu medzi nami...no super, vidim, ze sme na tom priblizne rovnako so vsetkymi vysledkami, takze nakoniec asi sa nam obom tie 2 babatka ujali....
Inak, ako sa mas, ako prezivas dni? Ako sa sprava telo?

annamary27
23. jún 2010

@vanilka1802 ďakujem ti 😉 😉 😉

henika30
23. jún 2010

Ahojte!Solinka to je velice velmi dobrá správička! 😉 😉 😉 Keby že aj ja mám tolko,ale umna to nehrozí lebo mám iba jeden vaječník ☹ ☹ ☹
Budem rada ked budem mat aspon 2 😒 😒 😒 a stoho saq mimoplodnia1 ☹ ☹
solinka piatok idem aj ja do gyn-fiv na kontrolu.možno že sa stretneme 🙂 🙂 🙂
Baby niekto mi vysvetlí že čo znamená že oplodnia ICSI lebo ja takýmto veciam nerozumiem! 😀 😀 😀 Dakujem

michaelag
23. jún 2010

@katkakratka
@katuliks
@silvika83
@nechsazadari
Katulka ahooooj maminka 😉, kocky, no stretli sme sa tu uz konecne vsetky 😉.
Len Slavka sem uz asi nechodi, kedze to dopadlo tak ako to dopadlo...kazdopadne som stastna, ze aspon takto tu mozeme byt spolu, ked sme si presli tym najhorsim tiez spolu 😉...
Verim, ze sa za tyzden a pol stretavame vo stvrtok na sone, ze budeme mat na seba stastie 😉.

Inak Katka z MA, moj manzel mi cely den potom hovoril, ze ta od niekadial pozna...a tak nakoniec v pamati zalovil a vyhrklo to z neho, ze ta pozna z colnice v Zahorskej...volakedy tam pracoval ako colnik a vela krat ste sa vraj stretli, ked mal sluzbu...ale to je uz paaaar rokov dozadu 😉, takze takato mala pikoska 😉)))

Katka druha 😉))), moja len lezkaj, spinkaj, pekne hladkaj brusko a pozitivne stale mysli...ja som tento tyzden mala jednu noc taky sen, ze som sa zobudila, ze ved ja strasne krvacam, jasne, ze nic nebolo, len cez den som potom mala krvavu vlozku, tak som sa tak strasne nalakala, ze som od vtedy skoro stale doma a len povinna navsteva veterinara je urgentna, inak som len doma a lezim...zatial som chvala bohu este nepribrala, len sa mi podbrusko zacina jemnucko zduvat, ale chvala bohu na vahe som rovnaka...mam z toho panicky strach, ze priberiem, lebo som konecne schudla 7 kil a teraz ked si predstavim, ze ich opat budem mat na sebe, tak som z toho mierne na nervy...ale zasa ak ostane len tych 7 kil v brusku, tak to budem stastna..ostatne nech sa na mna nelepi 😢(((

Silvinka moja a ty ako sa nam mas?, co ty porabas cele dni? ako sa citis? ved nam popis, co sa poudiavalo od toho casu, co nam brali folikulky 😉))

annamary27
23. jún 2010

@henika30 ICSI znamená,že ti spermijky napichajú do vajíčok 😵

michaelag
23. jún 2010

@annamary27
Ahoj Marika, ja som MIska, tesi ma 😉

A ako dopadla ta krvicka? este som necitala dalsiu komunikaciu, tak ak si na to odpovedala v dalsich debatach, nemusis mi odpovedat...;-D
My sa mavame zatial dobre, popisala som co to v predoslom prispevku, takze tam sa dozvies novinky 😉

yeliel
23. jún 2010

@henika30 ahoj,,,toto som ti okopcila zo straniek GF...tam mas vetko pekne vysvetlene ...ICSI
mechanické vpravenie jedinej spermie do vajíčka pomocou mikroihly pod špeciálnym mikroskopom a pomocou mikromanipulátora. Je najúčinnejšou liečebnou metódou pri liečbe ťažších foriem mužskej neplodnosti. .. 😵 Je to vlastne jedno vajicko a jedna zdrava spermoska napichnuta don..odporucaju to ak je zly SPG 😉

henika30
23. jún 2010

annamary dakujem ti velmi pekne za odpoved,a je mi velmi lúto že vám to nevyšlo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale hore hlavu.všetko bude ok 😵 😵 😵 😵
a ked ti oplodni takto ICSI tak máš vetšiu šancu že budeš tehu,

henika30
23. jún 2010

Aha yeliel už to chápem.Dakujem aj tebe za odpoved.u nás SPG je dobrý to nie je problém 😉 😉 So mnou je problém! 😒 😒 😒

michaelag
23. jún 2010

@solinka
ahoj pipinka 😉))))) no to gratulujemeeee, vsetci ako tu sedime ;-D
Len o tom zamrazovani v piatok im povedz hned rano, lebo po vkladani moze byt uz neskoro...nam sa to vraj cele zastavilo a tym padom nam nemali co zamrazit...
Woow, no nenormalne uspesne ste mali to oplodnenie...naadhera 😉
GRATULUJEME 😉

yeliel
23. jún 2010

@henika30 pri metode ICSI mas vacsi sancu v tom,,ze budes mat embryjko 😵

annamary27
23. jún 2010

@henika30 ano mala by byť väčšia šanca,aj my sme mali ICSI,lebo spremiogram je katastrofálny a keby dali vajíčka dokopy so spermiami,tak by ich podla mna v tej miske nenašli,lebo sú pomalé,nenapredujú dopredu a točia sa dolava. 😉 😉 😉

annamary27
23. jún 2010

@michaelag ahoj,tak ja sem už chodím len čítať a písať,ked mám o čom,zážitky nové ohladom IVF teraz mať nebudem ,lebo včerajšie HCG som mala negatívne-

yeliel
23. jún 2010

@henika30 ak budes mat nahodou malo vajicok aj tak ti odporucia ICSI aj ked bude SPG ok..istota je istota 😀 ale to ti poedia priamo po pukcij vajicok 😉 ...mozno budes nakoniec prekavpena kolko ich je 😀

michaelag
23. jún 2010

@annamary27
Ahoj Marika este raz...no ano, precitala som si tvoj komentar a nic ine, ako aj ostatne baby napisali mi nezostava povedat, len ze je mi to strasne luto...vsetko sme si tak pekne popisali a teraz, ked sme uz pomalicky zacinali prezivat spolocne priznaky, tak ....no treba na to mysliet znova len pozitivne a povedat si, ze asi este drobcekovia nechcu prist na tento svet, ze by im tu este nebolo dobre 😢... aj v tom zlom treba hladat to dobre 😉 a ja verim tomu, ze vsetko ma byt tak ako ma a asi to malo byt takto...v ziadnom pripade urcite nezufaj, daj sa teraz pekne dokopy za tie 4-6 mesiacov a poriadne priprav telo na tehotenstvo, ktore uz na buduce urcite bude pozitivne...Velmi sa tesim za par mesiacov na novinky od teba a ako pisem, urcite to bude len to najpozitivnejsie oznamenie nam vsetkym 😉 Cmuk

annamary27
23. jún 2010

@michaelag dakujem,máš pravdu.najväčšie pozitívum z môjho prvého IVF je,že sme sa s drahým po 12,5roku zobrali.,potajomky s dvoma svedkami a ani nás to nebolelo 😀 😀 😀 😀 Nemôžme mať proste všetko naraz. 😵

solinka
23. jún 2010

@michaelag
ahoj tehuľka 😉 🙂 ja ti blahoželám s celého srdca ,- k bábätkám 😉 😉 😀
zajtra mi budú volať ,-povedia čo a ako 🙂 ja to celé nechávam ,-tak ako to má byť 🙂
posielam našim majinkým stvoreniam ,-veľa síl 🙂 aby bojovali ako len vládzu .... teším sa na ne ,-na nové pocity ....

solinka
23. jún 2010

@henika30
ďakujeme moja 😉 možno sa aj vidíme v piatok 🙂 budem sa všade obzerať ,-kde si 😀 foto tu nemáš tak bude triafať 😀 😀 😀 😀 😀
moja kamarátka ,-mala tiež len jeden vaječník a mali 10 embryí 🙂
ICSI je vpichnutie spermii priamo do vajíčka 😀

yeliel
23. jún 2010

@solinka ahoj..drzim palceky 😵

michaelag
23. jún 2010

@annamary27 no vidis Marika, tolkeho stastia mat naraz, to by jeden neprezil ;-D. Tak a teraz si uzivajte manzelsky zivot naplno a za par mesiacov budu uz aj deticky, urcite 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre