Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vanilka1802
6. júl 2010

@solinka tak to moc, moc gratulujem, ja som ti to predpovedala, si bola stale tak pozitivne naladena. A samozrejme ten rovnaky scenar ako u nas. Drzim palceky nech je nadalej vsetko v poriadku. Aj si robila testik doma, ci si sa nechala prekvapit? Vysku HCG si sa nepytala?

ninna78
6. júl 2010

@zuzanames - dakujem zuzi, ja som sa na to uz pytala a povedal mi, ze 2 zvysuju sancu a preto vlozia dve

@vanilka1802 - aj tebe dakujem, ja viem, ze dve je lepsie ako ziadne, ale bojim sa, ja tu nablizku nemam nikoho a tak mam strach, pretoze takisto by nam to moc veci skomplikovalo

obom vam inak moc gratulujem, pozeram, ze ste tehulky, my chceme do toho vhupnut v septembri, tak dufam, ze sa stastlivo k vam pridam. Ja som pri prvom IVF mala len jedno embryjko, nejak divno som reagovala na hormony a vyslo to ... Bol to jeden velky zazrak 😵

henika30
6. júl 2010

no solinka to je super.moc ti gratulujem a držím ti palce aby všetko bolo ok aj nadalej! 😉 😉 😉 😉

solinka
7. júl 2010

@vanilka1802
ďakujem moja zlatá 🙂 doma som netestovala 🙂
počkala som si až tam 🙂 HCG som sa nepýtala 😀 ani neviem ako sme skončili hovor ,a- či som sa odzdravila 😀
úplný plač a šťastie ma tak chmatlo 😀 😀 😀
sestrička mi povedala : "ÁNO MOJA ,- NA 100% STE TEHOTNÁ "! 🙂 🙂 🙂 🙂
SOM NIEKDE V OBLAKOCH 😀 stále spracúvam 😉 😉
zajtra máme druhú krvičku 🙂 je to 13 deň ale tak mi to včera povedali 🙂

solinka
7. júl 2010

@henika30
s celého srdca ďakujeme 😉 😉

simib
7. júl 2010

Ahojte.Tak dnes sme sa konečne odhodlali a objednali sa do Gynfivu k Dr.Harbulákovi.26.7.ideme na prvú konzultáciu.Ako to tam prebieha?Poraďte.

michaelag
8. júl 2010

@silvika83,@katkakratka, @katuliks
Kocky moje zlate, som stastna, ze som vas dnes videla a ze sme aspon trosicka pokecali 😉....
My sme dopadli nakoniec tak, ze mi biju v brusku 2 srdiecka, tak sa musim stale pozerat na fotky, aby som si to uvedomila 😉.
Silvinka, ty si ako dopadla? Este si dlho cakala k doktorkovi?
Aj ty si prides pre spravu zajtra do GF? Ja ta pojdem okolo obeda.....

Pipinky, taka som rada, ze ste tu so mnou stale boli a ze ste ma podporovali....veeeelmi dakujem 😉.
Kocky, nechceli mi vykupit lieky v GF..... nechceli by ste mi pomoct s nejakymi?, rada by som ich posunula dalej, aby som pomohla a aj vy mne 😢 Dakujem 😅

katuliks
8. júl 2010

@michaelag &katkakratka 🙂 Misi gratulujem.Nam ostalo jedno babetko a som stastna ,ze aspon to a nech sa mu pekne dari 🙂 Bola som v nemocnici kde nam jedno odislo - vraj zamlknuty potrat dvojcata ☹ Ale som stastna,ze aspon jedno srdiecko bije a bude bit este 7,5 mesiaca.
Kati,napis ako si dopadla.

katuliks
8. júl 2010

Babulky ani nam nezobrali spat lieky.Ak by niekto potreboval,tak som k dispozicii a napisem co mi ostalo.Mne teda ostala skoro polovicka z toho co som uzivala.
@michaelag Miska,mne co spravili tu fotku,tak to neni moc dobre vidiet. Ked som bola v nemocnici,tak tam mi robili UTZ tiez a ta bola lepsia len tu mi domov nedali....ale fotiek este bude co? 🙂

michaelag
8. júl 2010

@katuliks
No ani mne sa ta kvalita velmi nepaci, ale lepsia tato, ako ziadna 😉....snad s tym spravia nieco vo fotoshope...
Som stastna s tebou, ze jedno srdiecko bije a ze je v poriadku 😉

vanilka1802
8. júl 2010

@michaelag tak to moc gratulujem k dvojkam. Ja som ti to hovorila. Tak sup do temy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/dvojicky-ptp-nov-10-mar-11/ .
Aj ja mam fotku z GF taku trochu rozmazanu, ale to z toho dovodu, ze ona vytlacila foto ked merala jedno babetko a to druhe je skor ako taka machulka. Ale je tam vidiet. A nebojte este bude fotiek dost.
@katuliks aj tebe moc gratulujem, skoda ze sa neudrzalo aj to druhe mimco, ale neva, hlavne ze to jedno co ostalo bude pekne rast.

katuliks
9. júl 2010

@vanilka1802 Dakujem.Dufam,ze bude bojovat az vo februari ho budem mat v naruci 🙂
Doma sa strasne nudim sla by som do prace ale doktor mi prikazal zatial pokoj na lozku.Tak musim posluchat aby sme to dobojovali az do konca. 🙂

nr_martinka
9. júl 2010

ahoj babenky.mozete mi poradit po laparoskopii mi povedali ze vsetko je ok.a ze vsetko je ok tak som z toho jelen ze kde je problem.











solinka
9. júl 2010

@michaelag
super super super 🙂

babulka555
9. júl 2010

@nr_martinka aj ja som mala vysledky z laparky ok. manzel bol na spermiograme?

nr_martinka
9. júl 2010

@babulka555 bol a je ok chodim k drabekovi.teda zacala som tam chodit.

karolina23
9. júl 2010

ahojte baby ak môzem sa spytat dnes sme boli v gf a stenova nam povedala ze umele oplodnenie je pre nas najlepsie riesenie , este absolvujeme vysetrenia, mne zistili zvysenu funkciu stitnej zlazy, a chcem sa spytat ako to prebiehe presne to umele oplodnenie, viem ze sa musi pockat kym nam to poistovna schvali ale co sa robi pred tym co budeme absolvovat dakujem moc a drzim peste palce vsetko co sa da nech sa vam vsetkym splni snik mat bambulo 😀 😀 😀

henika30
10. júl 2010

Ahojte.poradte mi niektorá,ktorá to už máte za sebou a ste tehotné.Ja idem v utorok na ET a strašne sa bojím lebo mnabolia j prsia,aj mávam také pocity jak keby som mala dostat mrechu ☹ ☹ ☹ Je to normálné?
solinka kde si,ako si dopadla na druhej krvičke? 😉 😉 😉 😉 všetko ok?Ako sa cítiš?

solinka
10. júl 2010

@henika30
ahoj heni 😉 😉
dopadli sme pozitívne 🙂 koncom júla máme ultrazvuk 🙂 cítime sa dobre 🙂
ničoho sa neboj všetko bude ok !!! 😎

henika30
10. júl 2010

AHOJ SOLINKA,MOC SA TEŠÍM ŽE VŠETKOJE OK 😉 😉 😉
DÚFAM ŽE ČOSKORO AJ JA POVIEM DOBRÚ SPRÁVIČKU!

majaja75
10. júl 2010

@karolina23 ahoj, pred tým lež si dáte iadosť tak doki s vami preberie ďalší postup. Je to individuálne. Ale u ženy robia vstupne gyn. vyšetrenie+krv a mužovi spermiogram. Z krvi z horm.. profilu zistia aký druh hormonov ti daju(inj)Tiež je to rôzne. Ja som začala 21 DC pichať inj diphenedrin, potom prišla mrcha a od 3 dňa som začala brať ďalší druh inj ( 4 ampulky denne som si pichala do brucha). No a každe3-4 dni chodíš na sono a krv do centra. Oni ti vždy povedia kedy máš prísť. No a potom je OPU a neskôr transfer. Závisí či si dáš PK.

@henika30 buď kludná to je z hormónov. Mňa bolelo brucho a mala som pocit že mi niečo z neho vypadne.
hlavne kľud a všetko bude ok

henika30
10. júl 2010

majaja dakujem ti za podporu a radu.a ty si tehotná? 😉 😉

henika30
10. júl 2010

prepáč majaja za otázku,už vidím tvoj fotoblog a je mi jasné že si tehu 🙂 🙂 🙂 Blahoželám ti.
majaja aj po ET ta bolelo všetko?

solinka
11. júl 2010

@henika30
ahoj henika 🙂
po ET ťa nebude bolieť nič 🙂 po odsatí sa do 5 dní úplne zotavíš 😉
neboj sa toľko ,-a bud pozitívna a teš sa moja 😉 !!!! koľko máte embryí? 🙂

henika30
11. júl 2010

Jaj solinka si velmi zlatá.Dúfam že všetko bude ok.máme 7 embryí a dúfam že sa budú nadalej delit,alebo ako sa to povie.
Dakujem ti za podporu a ty vela oddychuj a dávajte na seba pozor 😉 😉 😉 😉

lubka0506
11. júl 2010

ahoj pipinky 🙂 v piatok som bola na ET a bolia ma vaječníky,može to byt z toho???...Dakujem za odpoved a želám vám krásne slniečkovské dni... 😵 😵 😵

andynkoo
11. júl 2010

Lubka neviem ty povedat a boli ta to velmi???Mozno uz ta uchytili alebo aj neviem este som nezazila 🙂

lubka0506
11. júl 2010

@andynkoo tak dá sa to vydržat ale myslela som si že to prejde 😒

andynkoo
11. júl 2010

Hm neviem neviem tazko povedat.Vies aby ti nebolo zle jak ja som mala.Vies.A ako ta velmi boli alebo leb troska?
@lubka0506

andynkoo
11. júl 2010

@lubka0506 Hm neviem neviem tazko povedat.Vies aby ti nebolo zle jak ja som mala.Vies.A ako ta velmi boli alebo leb troska? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre