Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
6. dec 2013

@blcha76 jeeej, gratulka

majkulik
6. dec 2013

@blcha76 gratulujeeeem a tesim sa s tebou

majkulik
6. dec 2013

@zuzkagal no uz je lepsie, ale dali mi silne antibiotika, takze som to nechala na januar, kvtomu, aby sa telo precistilo a trochu si oddychlo. budem na teba velmi velmi mysliet

katka17044
6. dec 2013

@blcha76 Ahooj gratulujem 🙂 chcela by som sa ťa spýtať aké si mala hcg keď ta volali este budúci týždeň? Ja mám tiež pozitívne výsledky ale sestrička mi povedala, že mám prísť už len na ultrazvuk... ďakujem

veronka88
6. dec 2013

Gratulujeeem, aj ja uz chcem...! ☹

waitiekatie
6. dec 2013

Joooj,no ktora z nas by nechcela veronka88 🙂 ja som dnes bola tiez na kontrole,ale mam byt trpezlivaa..len ked je to takee tazkeee 😎 ale dostala som este trocha liekov a dufam,ze v pondelok uz budu len dobre spravy..bo uz mam brucho jak sitko a este aj nafukaneee... Ale vydrzime..aj ja chcem na Vianoce dve ciarky pod stromcek 🙂

veronka88
7. dec 2013

Krasny vikend vsetkym! 🙂
Buduci piatok ide niekto do Gyn Fiv?

lesik
7. dec 2013

Babulky, vcera som mala punkciu.Z 18 vajickok bolo 7 zrelych, 4 sa podarilo oplodnit.V stredu mam vklad.Co si myslite,je lepsie si volat do centra ako sa vyvijaju alebo to nechat tak a zbytocne sa nestresovat?

kklaudia
7. dec 2013

Ženy... Čakám telefonát z Gynfiv na koľkú hodinu mám v pondelok prísť a nikto nevolá... Budú aj zajtra? Robili ste si po KET aj tehotenský test alebo ste čakali na výsledky z krvičky?

macka23
7. dec 2013

@sarah00 takze embryjko v brusku dufam ze na 9 mesiacov. Boli sme v tom ze dame dve, ale embryologicka povedala ze pripravili jedno, jedno sa dava pri 1 pokuse. Bol dr. Harbulak 🙂
Drzim palce v utorok 🙂
Inak ten utrogestan s diazepamom bola riadna supa, som bola dost mimo 😀

blcha76
7. dec 2013

@erin365 Ďakujem. A ty ako pokračuješ. Sledujem a veľmi, veľmi ti držím palčeky pri tvojom snažení. Sme skoro "susedky" - teda aspoň myslím 🙂 .

blcha76
7. dec 2013

@katka17044 No HCG neviem, to mi nepovedala. Keď som tam volala a povedala som jej, že ráno som bola na krv a poobede som mala volať o výsledky povedala mi doslova toto: "...a keď Vám poviem, že ste tehotná?... Takže ešte raz v utorok prídťe na krv."
Tak neviem... 🙂 😖 🙂

adulka1979
7. dec 2013

@blcha76 Ahoj, nestresuj, že musíš ísť ešte raz na krv. Aj ja som bola dvakrát. Bežne to tak robia. Pre istotu. Či HCG stúpa. Takže kľud. 🙂

katka17044
7. dec 2013

@blcha76 Ja ked som bola na et tak tiez som bola tak , že ma ešte pár krát volali asi kontrola ako stúpa hcg, len teraz ma to tak prekvapilo, keď hneď kázala prísť na ultrazvuk... tak teraz to čakanie... ale už len nejaké 2 týždne. Zatiaľ nemám žiadne bolesti ani nešpiním, nekrvácam, vtedy po et som aj špinila aj krvácala, tak možno aj preto ma volali pre kontrolu opäť. Ty sa ako cítiš? Aj pozoruješ nejaké zmeny?

lesik
7. dec 2013

@erin365
@majkulik
@adulka1979
Babulky, vcera som mala punkciu.Z 18 vajickok bolo 7 zrelych, 4 sa podarilo oplodnit.V stredu mam vklad.Co si myslite,je lepsie si volat do centra ako sa vyvijaju alebo to nechat tak a zbytocne sa nestresovat? Vdaka.

kklaudia
8. dec 2013

Volali mi z Gynfiv - zo štyroch rozmrazených sú pre nás dve pripravené, tak ich dáme naraz!!! Teším sa!

adulka1979
8. dec 2013

@lesik Ja som myslím nevolala, nechala som to tak, povedali, kedy mám vklad a išla som. My sme vkladali len jedno a potom po vklade o tri dni som mala volať, ako je to s nimi, či sú vhodné na zmrazenie, ale neboli....

vahy1
8. dec 2013

@blcha76 gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 . Mysli na nas vsetky,ktore ideme v utorok, aby sme aj mi mali krasny darcek pod stromcek.

blcha76
8. dec 2013

@vahy1 ...určite áno 🙂 ... Doprajem to každej, každej, každej, ktoré ste tu a ktoré sa tak všetky snažíte 🙂 . Táto nekonečná snaha predsa raz musí byť odmenená darčekom 😉 🙂 ...

mauerka
8. dec 2013

@lesik Ja som volala a urobila by som tak znova. Mrazit ste asi nedavali, alebo ano?

majkulik
8. dec 2013

@lesik krasa.ja si nepamatam, ci sme volali.

sarah00
8. dec 2013

@macka23 tak už mám embryjko u seba 🙂 inak ste ma prekvapili aj s @adulka1979 že Vám dali iba jedno, ja som pripravená psychicky na dve 😒 a to sa ma ani nespýtajú? neviete prečo to tak robia?
@kklaudia nech všetko dobre dopadne 😉
@mauerka a keď si volala, tak čisto zo zvedavosti, alebo to má aj nejaký význam? že by si sa ešte "za pochodu" vedela nejak inak rozhodnúť a zmeniť niečo, alebo prečo?

macka23
8. dec 2013

@sarah00 tiez sme boli z toho soknuti, ze len jedno 😔 embryologicka vravela, ze sa to tak robi pri 1 pokuse, az neskor sa vkladaju2. Po prvom neuspesnom. Ale stale z toho 1 mozu byt 2 😀

sarah00
8. dec 2013

@macka23 no ve´d oni vedia, čo robia, ale teda ma to dosť prekvapilo. držíííííím moc palce 😉

adulka1979
8. dec 2013

@sarah00 Ale pýtajú sa. Neboj. 🙂 My sme chceli, aby vložili len jedno. 😉

mauerka
8. dec 2013

@sarah00 Tam uz nic nenamenis...ale aspon som nemusela byt v soku, ze zo 6 zostali po PK len 2 ...priebezne sme vedeli, co a ako. My sme dali na druhy den po OPU zmrazit 2 /tie stale este mame / a 6 islo na PK, do blastocysty sa dopracovali len dve z nich, obidve vkladali, ujalo sa jedno

kklaudia
8. dec 2013

Ďakujem...

sarah00
8. dec 2013

@mauerka aha, no toho sa bojím, že koľko z tých 6 zostane. ach jo, stále iba čakať na nejaké správy ☹

majkulik
8. dec 2013

@sarah00 my sme dali hned po OPU zmrazit dve a 6 sme dali na PK, z toho sa ujali len 4. Jedno sme vlozili a 3 zamrazili. Pri KET rozmrazuju slamku, ktora ma 2 bublikny ak sa rozmrazia, tak vkladaju dve. Aj my sme chceli vlozit pri ET dve, ale vlozili len jedno.
Takze teraz klud, pohoda a vylozene nohy. 🙂 drzim pacleky, aby sa ujalo

sarah00
8. dec 2013

@macka23 @majkulik jej, až teraz čítam, že som napísala "mám" embryjko u seba, miesto "máš" tak ja ešte nemám, ja až v utorok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre