Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
30. mar 2014

Tak uz volali 10:30 namna myslite

bubbbulik
30. mar 2014

@gelinka75 a podarilo sa?

domeska
31. mar 2014

ahojte baby, neviete mi poradit, beru v gynfive aj gynekologicke pacientky? moj gynekolog chce po potvrdeni tehotenstva poplatok 300 eur. dakujem za info. 🙂

waitiekatie
31. mar 2014

@domeska co chce????? sanka mi padla az na kolena... a to akoze z akeho dovodu???? zda sa mi, ze beru aj ako klasicke gynekol.pacientky, vidam tam aj tehotne a starsie zeny ktore podla mna nepotrebuju AR...
ten tvoj gyndos je uzasny, to mas nejakeho noveho,alebo na co potrebuje 300E?? 🙄 🙄

gelinka75
31. mar 2014

@domeska to zaco chce 300 eur? 😕 inac aj moj pytal za starostlivost do konca tehotenstva 100 eur a v tom mali byt vsetky poradne a sona..aj to neviem ci nie je vela..ale nejak som to neriesila kedze tehu skoncilo, este k tvojej otazke, sa mi zda, ze neberu nove gynekol. pacientky, ale skus sa opytat ked tam pojdes

gelinka75
31. mar 2014

@bubbbulik nie, tehu skoncilo v 10tt tak preto pokracujeme dalej

domeska
31. mar 2014

@waitiekatie , @gelinka75 - ako klasicka gynekologicka pacientka 120eur a priplatok v tehotenstve 180eur. pisala som kamoske, co teraz porodila, ci daco platila a vravela,ze nechala u gyndosa 500eur aj za porod. kokso, a pritom vsetko hradi poistovna. pozerala som na stranku gynfivu a tam maju,ze teraz prijimaju nove pacientky, zajtra idem na tu krv tak to tam vsecko vyspizlujem 😉

nellyel
31. mar 2014

@domeska skus sa popytat, ale ked som sa min.rok pytala, tak nebrali

nellyel
31. mar 2014

@domeska mas pravdu, pozerala som ich stranku a naozaj beru nove pacientky, takze sa to od min.roku zmenilo

dasa118
31. mar 2014

Ahojte dievčata, neviete mi poradit ? Včera som mala punkciu , snazim sa veeela pit, ale mam malinko nafuknute brusko...bolesti nemam, len trosku ma to tlaci niekdy pri pohyboch ( sadnnuti, v aute ked su hrbolcena ceste) na wc, (ale sa to zlepsuje, vcera som mala vacsie tlaky) .. Myslite ze to je v pohode? Ci, mam ist doktorovi?

gelinka75
31. mar 2014

@dasa118 je to ok, to prejde postupne

dasa118
31. mar 2014

@gelinka75 dakujem 🙂 bo som nieco citala o OHSS a som sa dost nastrasila bo v piatok mame mat transfer... A ja co som cely zivot poriadne vodu nepila, tak teraz len pijem, pijem a pijem a wc je moj najlepsi kamarat 🙂

gelinka75
31. mar 2014

@dasa118 mna po prvej punkcii brutalne bolel lavy vajecnik neviem co mi s nim porobili a preslo to potom..trocha bolesti a tlakov je ok, ved to je zasah do vajecnikov..ak by si vsak mala pocit, ze ti moc rastie obvod brucha, alebo mala vyraznejsie bolesti tak urcite zbehni sa dat pozriet

dasa118
31. mar 2014

@gelinka75 ďakujem za odpoveď , ja dúfam že sa to bude zlepšovať 🙂

mirka135
31. mar 2014

@dasa118 a kolko si mala vajok??? Daj si vedla seba vodu aby si stale pila aspon 4litre aj ja som to mala aby sa ti zriedili hormony

nancsy
31. mar 2014

@domeska ahoj, mne sa zda, ze beru len svoje pacientky, tie , ktore potrebuju apebo absolvovali umale oplodennie.myslim , ze sa to tu davno nejka baba pytala a odpovedali jej, ze maju vela pacientiek. Skus zavolat.....

nancsy
31. mar 2014

@dasa118 pokial ta tu bude boliet dlhsie ako 2-3 dni a nebude to utisovat. Ale stupnovat, tak radaej chod.

katty5
31. mar 2014

Ahojte, prosím Vás poradte mi, interné predoperačné vyšetrenia ste si dávali robiť pred ms alebo po ms. Čo je lepšie? Alebo sa dá aj počas ms? Ďakujem za info 🙂

marverka
31. mar 2014

Ahojte, prosim vas neostal niektore merional alebo menopur?dakujem moc

aado
31. mar 2014

@katty5 ja som sla na predoperacne vysetrenia hned po ms, ale asi by mal poradit lekar 🙂

gelinka75
31. mar 2014

@katty5 no kedy ty chces ale malo by to byt hotove do OPU, ked ides pocas ms, tak moc nevies odovzdat

katty5
31. mar 2014

@gelinka75
@addo
dakujem za info ... ano viem nemoze to byt starsie ako 3 tyzdne pred OPU ale lekari maju same dovolenky a je to dost tazke to sklbit tak aby mi to vychadzalo ... ak to bude to vysetrenie stare viac ako 3 tyzdne (vychadza mi to 3 tyzdne aj dva alebo tri dni) tak to bude myslíte vadiť?

mirka135
31. mar 2014

@katty5 nie toho sa neboj akceptuju aj mesiac stare 🙂

katty5
31. mar 2014

@mirka135 dakujem 🙂 idem do cyklu iz treti krat ale z vacsimi obavami aby som nieco nepokaslala 🙂

dasa118
31. mar 2014

@nancsy ahojky zobrali mi 24, a snazim sa pit. Dnes este jeden pohar a mam uz vypite 4l, mne sa skor zda, ze som z tolkej vody taka nafuknuta... Len zblnkocem. Nikdy som tolko vody nevypila. Inak bolesti nemam...len take plne brucho.

dasa118
31. mar 2014

@katty5 Ahojky, lepsie je ist potom, lebo aspon mne brali aj moc a to asi cez nebude moc dobre...

dasa118
31. mar 2014

@nancsy a nevieš akému by som mala ísť doktorovi? či svojmu alebo v centre??

nancsy
1. apr 2014

@dasa118 ak to mas blizko do centra, tak radsej do centra. Ked nie, tak k svojmu gyn . Alebo ak ti bude blbo vecer, tak na pohotovost. Dzim palce. Mne je strasne blbo, mota ma, prisla som z prace a musm si lahnut.....

nancsy
1. apr 2014

🙂 Ahojte dievcata! Neviete ako je to s ultarazvukom v GF? Mam ist asi o tyzden, idu mi pozerat, kolko sa ujalo a ci im bije srdiecko. Moze ist so mnou do vnutra aj manzel? pustia ho? Vdaka

viva13
1. apr 2014

ahoj, prosím akou farbou ihly sa pichá pregnyl? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre