Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
2. apr 2014

@waitiekatie tak snad hej mne robila vklad ta doktorka neviem ako sa vola na S.

domeska
2. apr 2014

@waitiekatie - 😉

nancsy
2. apr 2014

@mirka135 steinova - aj mne ho robila🙂

waitiekatie
2. apr 2014

@domeska ako znovuzrodena..3h spanok som dala,ze dobree raanko o pol5 😀

mirka135
2. apr 2014

@nancsy tak snad mala stastne ruky aj pri mne 🙂

viva13
2. apr 2014

@nancsy volá sa Stenová 🙂

dasa118
2. apr 2014

@nancsy pijem pijem a cítim, že to pomáha 🙂

waitiekatie
3. apr 2014

baby, toto uz MUSI vyjst!! termin porodu mi vychadza na 20.12.2014, na manzelove narodeniny... uz davno mi hovori, ze krpec musi byt strelec, lebo to je najlepsie znamenie (jasne, ked aj on je strelec)...pri minulom pokuse mi hovori "no nic, tak budes prenasat, aby to bol strelec"... 😀
tak ma to pozitivne nakoplo 😀 navyse, sedkam doma na zadku a do prace pojdem asi az po Velkej noci...
ja budem tehotna, ani keby sekery padali... ved o takomto darceku pre neho som ani nesnivala!!
a navyse, to bude paradne drahy darcek...nase drahe dieta 😀 😀 😀

mirka135
3. apr 2014

@waitiekatie jej to je ake mile 🙂 joj zavidim ti tvoju pozitivnu energiu..keby som len vedela co robit aby sa uchytilo..co myslis kedy za zahniezdi??umna ak by to vislo tak sprava som tehotna by bol darcek k prvemu vyrociu svadby 🙂 ...

domeska
3. apr 2014

@waitiekatie - no, ako si to veduci vymysli... budes prenasat 😉 tak uz teraz su to nase drahe deti ale zas co by sme pre ne neurobili... 😉

waitiekatie
3. apr 2014

@mirka135 neviem, ake ti vkladali, uhniezduju sa na 5-6 den.. cize ak po PK, tak cca na druhy den po vklade, ak ti vkladali dvojdnove, tusim v pondelok si hovorila, tak by sa mali uhniezdovat dnes alebo zajtra... 😉
ja sa snazim mysliet pozitivne, ale nie vzdy sa to dari.. 😠

domeska
3. apr 2014

@mirka135 - ahoj, kedy si mala vklad? a mali ste po PK? lebo mne sestricka vravela,ze po PK maju 3dni na uhniezdenie. ak si nemala PK tak +3dni.
hlavne mysli pozitivne, rozpravaj sa s krpcami a mysli na nich. pisem to tu akoby som ja stale myslela pozitivne 😀 ja som ani vo sne nedufala,ze sa to podari... 🙂 a teraz tomu az nemozem uverit... 🙂
neboj, vsetko bude dobre a vsetko dobre dopadne 😉

mirka135
3. apr 2014

@waitiekatie nie nedavala som si PK .tak sa podme navzajom podporovat a bude to super...inak co teraz robis?? Ziadne sedenie ale pekne lezkat 😀

mirka135
3. apr 2014

@domeska joj este prednedavnom si patrila k nam snazilkam a teraz si uz na ceste byt mamina.. 😀

domeska
3. apr 2014

@mirka135 - no ved toto... 😉 inak ak po et sa odporuca trosku zvysit prijem tekutin... 🙂

waitiekatie
3. apr 2014

@mirka135 teda mne sa lezat velmi nechce.. ja tak na striedačku polihujem pred telkou alebo sedim za pc...musim ist na postu, tak krpcom ukazem sidlisko 🙂 ale ty lezkaj, ked sa uhniezduju... 😉 ja prelezim nedelu a pondelok 🙂

mirka135
3. apr 2014

@waitiekatie ked mna nema ani kto podporit ,tvoj muz je taky pozorny a ten moj cisty vorkoholik..

waitiekatie
3. apr 2014

@mirka135 na to sme tu... snad ti neodpoji ruzoveho slonika 🙂
chlapi beru 90% veci inak... aj ten moj nie je dokonaly, stale som pocuvala co stale riesim a nech nad tym nerozmyslam a bla bla bla.... keby mal aspon sajnu co prezivam, ok... oni sa zabavia pracou, aby sa nemuseli tymto zaoberat... ale my sme tie, ktore sa stale kukaju na brucho a rozmyslaju, co sa tam deje... podporuj sa ty, ak to on nedokaze... my zeny sme silne... a sme tu, tak kludne napis 🙂

waitiekatie
3. apr 2014

@domeska idem si teda hrnec caju navarit... bo ked nie som v praci, pit ma ani nenapadne 😀

domeska
3. apr 2014

@mirka135 - moj mm ma ku vsetkemu komentar. ale ked sme riesili umele tak bol zrazu ticho. raz som sa ho spytala,ze ci ho to vobec zaujima, ze co si mysli, ci sa to podari a povedal, ja o tom nebudem rozpravat ale ticho na to mysliet. oni casto vizeraju,ze ich to nezaujima ale prezivaju to mozno aj horsie ako mi. 😅

@waitiekatie - pekne im urob nejaky dobry s medom. inak, nelezala s tebou po transfere na izbe jedna baba, vysoka bloncka? 🙂

dasa118
3. apr 2014

ahojte, je tu niekto kto mal transfer? kedy asi tak volaju den predtym? Ja by som mala mat zajtra a zacinam byt nervozna ... ci sa vobec dobre podellili...

waitiekatie
3. apr 2014

@domeska ano, lezala... aristicka sestricka z NUSCHU.. preco?

waitiekatie
3. apr 2014

@dasa118 ja som mala KET vcera, mne volali vzdy az okolo pol4...

dasa118
3. apr 2014

@waitiekatie ďakujem za odpoveď mne hovorili, že budú volať až tak okolo 17-18:00 sa mi to zdalo dosť neskoro , tak radšej sa pýtam aké sú skúsenosti...ja mam svoje prvé... Teraz prezmenu rozmýšľam ako dosiahnuť poloplný močový mechúr, sa bojím aby mi to dobre dali...

waitiekatie
3. apr 2014

@dasa118 fiha, to je dost neskoro... som myslela ze robia len do 4... no salamunska poziadavka je ten poloplny mechur, ja som mala 3 transfery, 1 v pohode, pri druhom sa tam ledva dostali, a teraz to bolo nieco medzi.. tak som sa bala ze bude malo v mechuri, ze som vypila 700ml caju predtym.. po hodine lezania som myslela ze prasknem 🙂 nam to sestricka odporucala takto - ked si davas diazepam (2 hod.pred zakrokom), ist sa vycikat a vypit 300-500ml tekutin, nie viac... a potom uz necurat... ja som dala vcera tych 700 a na sone bol mechur plny a zakrivenie maternice tam stale bolo... ale ja som speci pripad vzdycky 😀

dasa118
3. apr 2014

@waitiekatie no uvidim co tam zajtra somnou porobia, ja som vzdy specialny pripad, tak to zajtra bude ... no nejako to snad dam...Idem asi skusat testovat :D . A ešte by som sa chcela opytat ak mozem, uzivala si utrogestan?

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 aj ja som bola nervni ale volali okolo 16 hod a prvy krat volali o 13

dasa118
3. apr 2014

@mirka135 prosim ta uzivala si utrogestan?

waitiekatie
3. apr 2014

@dasa118 jasne, utros je povinny 😉 v den transferu ho ale zapijas, nie vkladat zo spodu, to by im zavadzal 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre