Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzkagal
6. nov 2014

Ahojte dievcata, pisali ste tu o jablku mrkve citrone... to je na co dobre? Caka ma KET, tak hladam nejake nove inspiracie 🙂

aqva
6. nov 2014

@pancuska
@scheflera pre tie 3 som sa rozhodla sama, 6 neuspešných pokusoch, ja moc tým mrazením neverím, väčšiu nadej dávám čerstvým a predlzenej kultivacii... kamaratka dala vložiť 3 a podarilo sa 1 a to musela si počkať naň až do 43r lebo stále sa nedarilo....tak doma me prebrali pre a proti aj moj muž suhlasil, že ak sa na to cítim....tak ideme do toho....priplatili sme si aj embryoskopp a podla neho len 3 sa 5 dni pekne vyvíjali.... dr.Stenova ma upozornila na rizika a nakoniec súhlasila s mojim rozhodnutím.... zatial to vyzera slubne, tak musim to tento krat dobojovať až do konca... a ešte som dala na jednu poveru...kto pohladí tigra, tak otehotnie... či že ešte vten deň keď mi vkladali embryjka tak sme boli v dedine kde chovaju tigre a tam som hladila tigricu....viem,že je to vsetko divoke.... pre moje posledne ivf som urobila maximum 🙂))))

pancuska
6. nov 2014

@zuzkagal no ja som spominala .....vraj na oplodnenie ....ja som to absolvovala po ET....ale az po vklade 😉

maru333
7. nov 2014

@viva13 ahoj, uz od vcera nespinim, v pondelok idem na krv, tak sa uvidi. dufam ze sa uz tentokrat zadari, uz nemam viac moznosti, nemam ani mrazene, ty si ako na tom?

viva13
7. nov 2014

@maru333 ja pojdem tiež na KET na druhý týžden idem na sono máme 8 mraziačikov ešte

bubinko1506
7. nov 2014

ahojte kocky, neviete prosim, ci v gyn fiv maju teraz dovolenku? potrebujem manzela objednat na spermiogram a nikto mi tam nedviha uz 2 dni telefon

amy25
7. nov 2014

Ked som bola na ivf, zakázala som si čítať akékolvek diskusie. Tuším som aj dobre urobila, lebo ked to čítam tetaz, tak je ozaj zázrak, že nám to vyšlo na prvý krát. ja som si vtedy ani nepripuštala ža by to nemalo výsť. Ivf som brala ako tú poslednú vec, že ak nič nevýde, tak to určite. Šak sme sa aj snažili skoro 5 rokov a preskákali si všeličím, kým sme šli do caru.
Obdivujem všetky baby ktoré so toho idú viac krát. Ja som tie inekcie velmi zle znášala.

jenns
7. nov 2014

@bubinko1506 a skusas na vsetky tri cisla co maju na webe?
Ja som tam zrovna dnes bola na krv rano a normalne tam sedeli dve baby na recepcii a zdvihali telefóny.. tak skusaj 🙂.. urcite sa dovolas

annavallova
7. nov 2014

Ahojte, prosím Vás začala som s protokolom a mala som mať menzes už v stredu a stále nič, som nervózna s toho, známa mi povedala, že to je normálne, že nemám stresovať, no ja neviem mám si zavolať do centra či netreba, ďakujem za rady :D

bubinko1506
7. nov 2014

@jenns ahoj, dakujem. uz sa mi to podarilo - na dvoch cislach bol odkazovaci ton, ale na jednom som sa neskor uz dovolala.

lilly158
7. nov 2014

@annavallova - ahoj, no mne vtedy meskali skoro 5 dni, stihli sme to na posledny mozny den, aby bol vklad pred vianocami 🙂 nemusis sa stresovat, isto pride coskoro 😉

amy25
7. nov 2014

@annavallova mne tiež meškal pár dní, tuším nejaké 3 dni, tak netreba stresovať. Cez víkend, najneskôr pondelok podla mna dostaneš menzes.

annavallova
7. nov 2014

@lilly158
@amy25
ďakujem ja som s toho na nervy, tak pekne som si to všetko porátala a nič :(, tak ako teraz som menzes dostať nikdy nechcela :D

lilly158
7. nov 2014

@annavallova - 🙂 som na tom rovnako. Po dlhej dobe tuzim po kramoch, ale im sa akosi nechce. 😒 Dnes som ich provokovala aj varenym cervenym vinom, no zatial nic.

amy25
8. nov 2014

@annavallova ja som si tiež rátala, vyšlo to uplne inak. 🙂 Hlavne že sa to podarí, a budete mať pekný darček pod stromčekom. 🙂

@lilly158 ja som alchemiku pila, pomohlo, len si musíš byť istá, že nie si tehu, inak po ovulke už nepiť.

ingrid0105
8. nov 2014

Baby ked ste stimulovali pichali ste si rano ci vecer

amy25
8. nov 2014

Ja večer, jednak mi pichal inekcie manžel, ráno by sme nestíhali a jednak potom neskôr bolo treba chodiť na krv a utz, a volať až o druhej, oni povedia či dávkovanie ostáva alebo sa mení, tak som si zmenenú dávku mohl dať už v ten večer.

annavallova
8. nov 2014

@ingrid0105 ja okolo 11stej, to je na tebe, ja som si to tak dala vôli práci, mám prestávku a nechcem aby o tom niekto v práci vedel, tak cez prestávku keď budú všetci na obede sa pichnem a je to :D

ingrid0105
8. nov 2014

@amy25 no to ma nieco do seba, dakujem asi posluchnem tvoju radu 🙂 a vidim ze sa zadarilo 🙂 kt.pokus? gratulujem 🙂

lilly158
8. nov 2014

@amy25 - uz je cajik na stole 🙂 kolkokrat za den si ho pila ?

stanka409
8. nov 2014

Ahojte...je tu prosim vas niekto, kto riesil/riesi darcovske vajicka cez Gyn-fiv? Dakujem velmi pekne

ddanaa
8. nov 2014

@maru333 tak v pondelok sa vidime na krvi?

ddanaa
8. nov 2014

Kto este ide v pondelok na krv?

annavallova
8. nov 2014

@lilly158 aj ja som dala víno až nato že vôbec nepijem, tak som skorej v dobrej nálade :D, jaj dúfam ale čoskoro prídu
@amy25 je to na nervy, ale hlavne aby sa to podarilo, bol by to ten najkrajší darček v mojom živote :D

annamary27
8. nov 2014

@annavallova ahoj,mne meškalo 3-7dní.,keby meškala viac,volaj GF.

amy25
8. nov 2014

@ingrid0105 nám sa podarilo na prvý pokus, ale za sebou už máme toho dosť. 5rokov snaženia, milion diagnoz,...

@lilly158 ja som si čajík spravila ráno, do takej pollitrovej šálky, potom chlipkala celé doobeda, a druhý som si spravila poobede, alebo tak okolo štvrtej a chlipkala do večera.

@annavallova budem držať päste. Vývoj ide stále dopredu, sú nové lieky, prístroje. Ja si myslím že sa nájde správny postup pre každú, len niekedy to dlho trvá a je to bolestivé.

amy25
8. nov 2014

@lilly158 u mna inak na pravidelný cyklus zafungoval inofolik + alchemika.

amy25
8. nov 2014

@annavallova ja idem 3. dec. na ultrazvuk kôli srdiečkam (naše prvé bábo zomrelo kôli vade na srdiečku). Takže pre mna bude najkrajší darček ked nám povedia že bábätká sú zdravé.

annavallova
9. nov 2014

@amy25 mne nikdy nemeškali akurát po laparke som to dostala o 5dní neskôr a teraz, dneska je 5ty deň a nič, som s toho strašne nervná alebo revem, jaj proste je toho na mňa moc, celú noc som nespala, moc si to beriem, ja nemám nič bez problémov, vždycky niečo, som nafúknutá ako balón, a prsia mám tiež naliate, a neviem či ma brucho bolí alebo si namýšľam

ingrid0105
9. nov 2014

@annavallova a nemohlo sa prirodzene zadarit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre