Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
6. jún 2013

@sarin mne to stacilo uz po roku plneho uzivania si. . . . zistili ze polovicka ma zle vyseldky spg, tak sa dal chudak operovat a vysledky sa nezlepsili. tak sme skoncili v gf. ale nic nie je stratene. ma ich malo a su lenive, ale inak zdrave 🙂 takze stale verim v dakeho olimpionika, ktory prekona vsetky rekordy a dorazi do ciela. som objednala mACU, kt by mala zlepsit kvalitu aj mnozstvo plavcov, aj dake vitaminy nasadila. tak uvidime.

sarin
6. jún 2013

@majkulik my sme zatial cielne trafili ovulku asi 5x a nic,... celkovo sa snazime 8 mesiacov

vodnari
6. jún 2013

Tak som volala ako mi včera povedali a zas som sa nič nedozvedela. Doktorka je na operačke ona mi potom zavolá a vysvetlí čo sa stalo. sestrička mi vôbec nechcela povedať že či to je vážne,len mi k tomu povdala že ona by mi to nerada oznamovala,že to nechá na doktorku. Tak teraz čo sa deje???????? ☹

abubka
6. jún 2013

@siinda gratulujem k pozitivnej sprave.... 🙂 ja som bola dnes na krvicke, teraz musim neskutocne dlho cakat na vysledky.... jaj, nech uz je 14.hod....

siinda
6. jún 2013

@vodnari hm tak to tam pojdem radsej sama a tomu mojmu stačí fotka

siinda
6. jún 2013

@abubka a robila sisi test? tusis nieco?

abubka
6. jún 2013

@vodnari musis byt teraz trpezliva a cakat na telefonat od lekarky, drzim palce, aby to dobre dopadlo...

abubka
6. jún 2013

@siinda robila po 7 dnoch po ET, nevydrzala som to, ale bol negativny... a vcera som uz aj slzy vyronila, lebo som zacala spinit a dnes aj trosku krvacat.... dovtedy som bola este optimista, ale od vcerajska som uplne nestastna

siinda
6. jún 2013

@abubka no tak ja som si robila test na 8 den a ani duch a na 11 som ala krv poz., ale nespinila som, ale naozaj až krv ukáže a mate mrazačika?

abubka
6. jún 2013

@siinda kiez by som dopadla ako ty 🙂 ale uvidim co povedia poobede, snad sa budem moct pochvalit 🙂 mame este 2 zmrzlinky, tak verim, ze ak by to teraz nevyslo, tak mrazacikovia nesklamu 🙂

mauerka
6. jún 2013

@siinda takze ti nerobili sono - to kto ti vtedy povedal, mze ti dnes sono budu robit? a blahozelam k vzostupu hcg 🙂

mauerka
6. jún 2013

@vodnari tak to som strasne zvedava, co ti take chcu povedat - ale inak dobre psycho, ked ti sestricka povie nieco take... drzim prst a som vazne zvedava...

siinda
6. jún 2013

@mauerka sestricka a tiež som ostala prekvapena, že čo tam chcu pozerat🙂) a dakujem

erdeitunder
6. jún 2013

ahojte,som tu nova.ja som mala 1. IVF v maji a bol neuspesny.Po ET 10. den hcg bol 84, oznamili mi ze som tehotna ale na 14.den dostala som zlu spravu.Rada by som dozvedela, ze kedy mozem ist pre mrazaciky?Musim cakat 3-4 mesiace,alebo moze byt vklad uz aj v juli?

pancuska
6. jún 2013

@siinda trosku mi trvalo kym som nasla info o vcerajsom telefonate ale som rada ze to pekne stupa.... a nevies nahodou kolko nasobne? ale to nevadi,hlavne davaj na seba pozor a teraz sa este s nicim nenadrapuj a pozitivne myslenie!!! a inak muzika zober na sono,bude mat super zazitok aj ked sa sono robi vnutorne myslim ze mu to vadit nebude... ci ano? potichucky sa s tebou tesim!!! 😉

majkulik
6. jún 2013

@sarin no my druhy rok. ale po mm vysledkoch zo spg mna prestali riesit. teraz cakam, ze ci su len zle alebo uplne zle a co nam doporucia. predpokladam, ze ma poslu na priechodnost vajecnikov - ak to bude zle tak prefuky. . . . a potom sa uvidi ci IUI alebo IVF alebo ICSI . . . . neviem. najhorsie je to cakanieeeeee, vrr. kamaratom sa vcera narodil syncek - krasny, 2 x sa im smyklo a je z toho 2 dietatko 🙂

jomini
6. jún 2013

@erdeitunder ja som cakala mesiac

siinda
6. jún 2013

@pancuska si zlata,,nechceli mi povedat, že o kolko stuplo, že to sa neda takto povedat,,nepochopila som prečo,,no 27 sa uvidi ci budu dve, alebo jedno,,chcela by som ale dvojicky, lebo viem že už tuto torturu opakovat nebudem🙂) ake je to cakat dvojičky??

luanna
6. jún 2013

Ahojte, dnes mi robili v nemocnici sono, boli tam dva gestacne vaky ale srdiecka este nebolo vidno... Ale od vtedy som zacala spinit a teraz uz krvacam.... Strasne sa bojim... Vraj to moze byt zo sona, ze to sa stava... Ale ja neviem.... Ked vidim tu krv ..... ☹

liveka
6. jún 2013

@luanna ahoj.. my sme spolu písali asi pred 2 dňami o tom špinení.. mne to dnes takmer prestalo.. stále si v nemocnici?? ty si bola na vklad okolo 17.5. ?? ja presne v ten deň.. držím palčeky aby babuliatka bojovali..

luanna
6. jún 2013

@liveka ani ja som uz skoro vobec nespinila, potom mi urobili sono, kde mi zistil ze su dve a potom som zacala hned spinit a o par minut krvacat....

luanna
6. jún 2013

@liveka ano 17.5 som mala vklad- dr. Harbulak

liveka
6. jún 2013

@luanna tak ťa asi pošmátral.. neviem prečo to nerobia cez brucho ale zospodu.. mne kázal doktor na sono až za nejaké 2 týždne.. ani sa nebudem ponáhľať skôr, že aj tak srdiečko vidno až v 7-8 týždni.. na čo ti ho vlastne robili tak skoro??

luanna
6. jún 2013

@liveka neviem.... A chcu mi robit aj v pondelok ale uz si nedam urobit!!!

liveka
6. jún 2013

@luanna a stále si v nemocnici??

luanna
6. jún 2013

@liveka ano a asi tu este nejaky cas pobudnem.....ale nevadi, mne ju tu celkom dobre 🙂 len aby bolo vsetko ok

abubka
6. jún 2013

@erdeitunder ahojcek, po mrazacikov mozes ist o mesiac, aj mne dnes oznamili, ze bohuzial... tak o mesiac sa tam mozno stretneme a budeme ochranovat zmrzlinky 🙂

abubka
6. jún 2013

@siinda tak uronene slzicky som utrela a idem o mesiac bojovat so zmrzlinkami....

maru333
6. jún 2013

@majkulik Ahoj. To ja o tom nehovorim lebo u partnera su problemy a vies chlapi to beru inaksie, jemu je to trapne,nechce o tom hovorit a musim to akceptovat. A pozname svoje rodiny, to ked uz len mame poviem za 5 min to vie aj ta najvzdialenejsie sesternica. to by som nezvladla aby kazdy rozoberal moj zivot. ako daleko ste s vysetreniami?

maru333
6. jún 2013

@gelinka75 ahoj. urcite nebudem s pichanim nikoho otravovat, urobim si to sama, len som citala ze niektore vobec nedostali injekcie len nejake tabletky. Zajtra budem mysliet ne teba, aby sa ti to konecne podarilo. to tvoje babatko bude najvytuzenejsie na svete 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre