Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
12. júl 2013

kedy ste si volali na poistovnu, ze ci dostali ziadost z GF? resp, ako stoji?

maruskaaaa
12. júl 2013

@bimbo37 Gratulujem a teším sa s tebou, že to vyšlo 🙂

bimbo37
12. júl 2013

@maruskaaaa jej moja dakujem moc. a ty sem este chodis? a ako sa mate s krpcekom? poslucha? no ja verim, ze tento krat to dotiahneme do uspesneho konca 😊

bimbo37
12. júl 2013

@majkulik ja som vsetko nechala na GF, len mi zavolala potom sestricka, ze je to schvalene.

maruskaaaa
12. júl 2013

@bimbo37 Občas sem nakuknem,že čo je nové. S drobcom sa máme fajn, pekne papá, priberá na váhe a už sa aj pekne škerí na nás....občas som poriadne unavená, ale vôbec sa nesťažujem, hlavne, že sme zdraví 🙂 Z teba mám veľkú radosť, že sa to podarilo a neboj, určite to dotiahneš do úspešného konca uvidíš 🙂 Silno držím palce 🙂 Inak ja som tiež chodila k dr. Behúňovej (zlatá žena) a vklad mi robil Harbulák 😉

majkulik
12. júl 2013

@bimbo37 no ved aj ja som to tam vsetko nechala. len ma mrle zeri . . ved vies 🙂 ale ideme na dva tyzdne na dovolenku, takze to prejde rychlejsie. len skoda, ze som chytila dovolenkove obdobie. . .

bimbo37
12. júl 2013

@majkulik neboj vratite sa z dovolenky a mas to schvalene😊, drzim palce pri IVF

majkulik
12. júl 2013

@bimbo37 dakujem. kiez by si mala pravdu.

viva13
12. júl 2013

Ahoj baby prosím nájde sa tu niekto kto bol v Gyn Five na IUI s darcovskými spermiami a podarilo sa otehotniet, kolkáte IUI v GYN FIVe to bolo? dakujem

vodnari
12. júl 2013

@blavabla
@sizo tak ešte nie sú.... ☹ mám zas zavolať vo štvrtok...ževraj je zbytočné do štvrtku volať... ☹

blavabla
12. júl 2013

@vodnari hmmm...tak,ale dufam,ze to uz bude.... 😠

sizo
12. júl 2013

@vodnari Moja dakujem🙂)))))

sizo
12. júl 2013

@majkulik Bodaj by som patrila medzi tie, ktore mozu povedat ze aaano, zazraky sa deju🙂))Ale pojdem len sem do PE na krv a nepojdem do GF...

sizo
12. júl 2013

@vodnari COZE?????????????Prosim ta co tam oni robia???????????? jaaaj mojko, len aby vsetko bolo dobreee, moooooc drzim palceky, moooc🙂))

vodnari
12. júl 2013

@sizo Ďakujem si zlatá...tak zas týždeň čakať.... ☹

majkulik
12. júl 2013

@sizo hm, ja pevne verim, ze odpoved bude kladna.

majkulik
12. júl 2013

baby, kolegyna mi tento tyzden povedala, ze odchadza - cize musim hladat novu, co znamena vyberove konanie, zaucat a nemoct sá nikam pohnut (cize stresy) a teraz sme zistitli, ze nam vykradli pivnicu a ukradli nam biky. jeden nemal ani dva mesiace. do kelu, clovek popri HU setri setri a potom zisti, ze prachy miesto veciciek pouzije na IVF . . . ☹
no a ako mozem predpokladat, tak z IVF budu dvojicky 🙂

nr_martinka
13. júl 2013

@zalucia tak aj mna posielali na genetiku ze odber plodovej vody co som odmietla a neriesila som to viac.

sizo
14. júl 2013

@vodnari No hrozneeee☹☹☹☹

@majkulik Jaj moja si zlata.No neviem ci z utrosu ale menzes nemam Mala som dostat 11-ho a nic🙂
Uvidime co ukaze krv.....

sizo
14. júl 2013

Takze urobila som si test.......negativny.....mozno zajtra bude hcg 0....

bimbo37
14. júl 2013

@sizo to ma mrzi. ale ak by si bola tehu tak to uz by ti test dnes ukazal. ale hlavu hore, vsetko je tak ako ma byt. babetko pride ked bude na to pripravene. ver mi viem o tom svoje. drzim palce.

vodnari
14. júl 2013

@sizo je mi to ľúto.... ☹

sizo
14. júl 2013

@bimbo37
@vodnari
Dakujem babenky, ste zlate.............Uvidim ako sa vyspim ci pojdem na krv do GF rano a potom si dam dobruuu ocistu🙂))))Yevraj je dobre z aloe 9 dnova kura.Uz som ju kukala......tak si ju po mrche kupim...

majkulik
15. júl 2013

@sizo ahoj, to mi je luto. drz sa

blavabla
15. júl 2013

@sizo ahojky...velmi ma to mrzi mojka....

sizo
15. júl 2013

@blavabla
@majkulik
Dakujem .....ste zlate🙂
Uz cakam na hcg v nemocnici.nesla som do GF..Potom im zavolam a poviem vysledok....

majkulik
15. júl 2013

@sizo no som zvedava, co ti povedia. zbytocne satam budes trepat :-/

sizo
15. júl 2013

@majkulik
@blavabla
@vodnari
@bimbo37
Takze HCG mam 1,1.Nebola som v GF, tak som im zavolala-teraz som sa len mohla dovolat a povedala som sestricke, ze som bola tu na HCG a aku mam hodnotu, ci mozem vysadit lieky.Ze ano, aby som sa objednala na konzultaciu k pani doktorke.Takze sa to da aj takto.-DDD
Pockam kym domenstrulujem-lebo ani naznak-a potom sa objednam na konzultaciu, som zvedava co mi povedia.Ale asi uz do GF nepojdem..............Dam si pauzu, precistim sa.-)))))))
Ale babulky moje ja vam mooooc drzim palce🙂)))))))))))))))))))))

vodnari
15. júl 2013

@sizo je mi to veľmi ľúto....moc som ti to priala...drž sa....

zalucia
15. júl 2013

@nr_martinka ahoj, tak práve som sa vrátila z genetiky, a o odbere plodovej vody nebola ani reč, genetičke sme povedali všetko o našich príbuzných, žiadne poškodenie v rodine nemáme, tak zhodnotila že všetko je tak ako má byt, takže nie všetky mamičky , ktoré idete , alebo čakáte na genetiku, Vás automaticky posielaju na amnio, samozrejem za predpokladu, že Vám vyšli Tripple v poriadku. Pekný den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre