Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nancsy
7. okt 2013

@donatela ahoj,ideš už zajtra? Držím palce🙂

majkulik
7. okt 2013

Ahojte, zacina niektora koncom tyzdna pichat injekcie? hladam "polutrpitelku v rovnakom casopriestore" 🙂

donatela
7. okt 2013

@nancsy po 24 dnoch pichania a 43 vpichoch do bruska, uz konecne!🙂 Snad to bude stat za to vsetko a podari sa to...
A co ty, ako si na tom? Kedy mas krv? Ako sa citis? A mas nejake dobre rady pred zajtrajskom? Mala si so sebou zupan? Mali ste PK a embryoskop?

blavabla
7. okt 2013

@donatela drzim ti na zajtra mooc palceky.. 🙂

mirkaaak
7. okt 2013

@donatela drzim palce 😉

nancsy
7. okt 2013

@donatela ahoj, hlavne sa tes! ja som sa bala velmi,najma vtedy,ked nam sestricka zacala vsetko vysvetlovat. odmomentu,ak si lahnes na tu kozu si po par sekundach nebudes nic pamatat,zrazu sa zobudis otocena na boku.... jaa som bola velmi rada, ze to mam. za sebou, nemala som bolesti,krvacanie, nic.... zupan si neber, je tozbytocne, zo zaciatku nemozesvani stat z postele kvoli narkoze- ale ani sa ti nebude chciet, budes unavena. a potom ak ti bude dobre, pojdes domov. Ja som maka 9 vajicok, z toho len 5 zrekych. 4 nam napichli a prezili len 2 ☹ . ked mi to embryologicka povedala, bola som strasne smutna, navyse to druhe embryko malo spomaleny vyvin o jeden den a nevedeli nam zarucit, ci sa bude vyvijat dalej v maternici,alebo nie. dali sme si vlozit obe. V piatok idem na test dtak dufam stale.... ale nemam ziadne priznaky tehotenstva ..... drzim ti zajtra palce a naozaj, ako to takmerkazda baba povie ,nie je to az take hrozne tak sa neboj. drzim palce....napis, ako ti to dopadlo 😉

nancsy
7. okt 2013

@kora77 ahoj, bola si aj na druhej krvi? ja idem v piatok....

kora77
7. okt 2013

@nancsy ahoj, bola som...HCG je 800...tesim sa🙂 Priznaky nemam ziadne, picha ma v brusku ako pred ms a to je vsetko...tych 800 je asi malo tak si myslim, ze dvojky to nebudu

dzana33
7. okt 2013

@kora77 ja som mala tiez okolo 780 a cakam jedno

majkulik
8. okt 2013

@donatela drzim palceky

vodnari
8. okt 2013

Tak krvička zobratá.....teraz musíme čakať na telefonát. Zhruba za mesiac nám majú volať že už je to schválené a potom sa začne. už aby to bolo.

blavabla
8. okt 2013

@vodnari ubehne to ako voda zlatko uvidis... 🙂

sarin
8. okt 2013

ach baby ja som vcera bola na HP odbere a 3 tyzdne musim cakat,... ja mam taky strach z toho amh... a aj z tych protilatok... strasne sa bojim, ze mi povedia, ze nemozem mat deti 😢 😢

tyli
8. okt 2013

@sarin ako ti robili vyšetrenie na protilátky proti Trofoblastu? zobrali krv a posielajú to niekam , alebo to je len nejaké čiastočné vyšetrenie, ktoré by poukazovalo na predpoklad, že sa ti tvoria protilátky? keď som nedávno bola na konzultácii v GF , Dr. mi povedal, že tieto vyšetrenia nerobia, že by som musela ísť do Prahy a platiť za to. Zdal sa mi dotknutý, že som sa ho na to pýtala. Povedal, že podľa krvných testov čo mi robili oni, nasvedčuje to tomu, že mám s týmto problém a že ak si dám urobiť tie vyšetrenia v Prahe, tak to akurát budem mať na 100 % potvrdené a ďalší papier v karte. Vraj aj keby sa to nepotvrdilo, Prednison by som musela brať, takže je to vlastne jedno.... 😕

tyli
8. okt 2013

@sarin kvôli čomu sa bojíš, že nebudeš mať deti? kvôli tým protilátkam? ja dieťa mám, aj keď doktor povedal, že je to prekvapujúce, že sa prvé dieťa podarilo bez pomoci prirodzene. je pravdou, že teraz, druhý krát to akosi nejde, ale už mám aj vyšší vek. čítala som tu komenty kočiek, ktorým sa to podarilo 😉

sarin
8. okt 2013

@tyli no mne povedala, ze mi berie krv na imunologiu ci netrvorim protilatky na spermie vajicka a ich casti,... a teraz ako mi brali krv v pondelok tak som sa sestricky pytala, ze na co mi beru krv a ona mi povedala ze prva je na hp a druha na imunologiu,... tak hadam robia ja fakt neviem, lenze toto su odpovede ktore nechcem poznat pre mna to je ako keby mi chcel niekto povedat presny datum smrti,.. chapes je to nieco co radsej nechcem vediet,.. ja som uz raz taky bojko... odjakziva sa vsetkeho okolo mediciny bojim 😅

tyli
8. okt 2013

@sarin držím palce nech ti to dobre dopadne. skús na to nemyslieť, kým nebudú výsledky. 😉

sarin
8. okt 2013

@tyli no skusim... ja nechapem ako to s tym testom je,... mozno vajicka a ich casti nezahrnaju aj trofoblast,... a mozno to na trofoblast sa robi v Prahe a vajicka a ich casti mozu aj tu,... a tebe to asi aj urobili..

nancsy
8. okt 2013

Ahojte,prosím poradtemi. Dnes som 6-ty den po ET a pobolieva ma brucho ako pred mrchou.strašne sa bojím, že to môže byť zlý priznak
. Máte s tým niektorá skúsenosti? Bojím sa, že teraz neotehotniem 😢

nancsy
8. okt 2013

@kora77 nevadí aj ked bude jedno,hlavne nech je zdravé. Ja mám slabe kŕče ako pred ms a bojím sa, že sa mi embryka neuhniezdili . Krv bude až v piatok.

kora77
8. okt 2013

@nancsy aj ja som mala krce vecer po vklade aj na druhy den...odvtedy uz len take pich pich raz tu a raz tam 🙂
mysli pozitivne este si mozu hladat miestecko 🙂

nancsy
8. okt 2013

@kora77 dufam, ze si to miestecko hladaju.....

nancsy
8. okt 2013

@kora77 zacala som krvacat , som nesmierne smutna a sklamana....

marttina333
8. okt 2013

Prosim vas po iui ste cely den doma lezali alebo ste isli hned potom do prace ?

vodnari
8. okt 2013

@blavabla už aby to bolo... 😉

kora77
8. okt 2013

@nancsy och! to mi je velmi luto...

blavabla
8. okt 2013

@nancsy ☹ mrzi ma to...nabuduce sa to urcite podari...

kvetinka32
8. okt 2013

@tyli Ahoj, dakujem velmi pekne za trosku infosiek...Uz mame zajednany termin, tak som zvedava, ale stale si robim nadej, alebo prajem, ze kym schvalia ziadost.. mohlo by sa zadarit... 🙂 Snad kazda z nas sa tu raz zaraduje.

kvetinka32
8. okt 2013

@zuzkarebel Snazim sa.. a Vam srdecne gratulujem a drzim palce aj nadalej 🙂

leonie777
9. okt 2013

ahojte baby, ktora mate za sebou teraz prve IVfko v GF?? rada by som si s niekym vymenila skusenosti, resp. sa necham poucit co ma caka, v utorok 15.10 zaciname dlhy protokol, neviem vobec co to znamena a lekar mi vysvetlil, ze v utorok mi vsetko vysvetli ... co mam ocakavat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre