Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

viva13
21. okt 2013

Ahoj, nájde sa tu niekto koho partner mal robený zákrok MESA TESE v Gyn Five? Ak sa dá prosím IP, moc dakujem

tyli
21. okt 2013

@adulka1979 to nevadí, že si nepichla, keď priateľ je ochotný pichať injekcie tak je to v pohode 🙂 u nás to bolo tak, že manžel by mi to za žiadnu cenu nepichol, tak som musela. jednoducho pohodlnosť vyhrala nad strachom pretože sa mi nechcelo behať na injekcie k doktorovi 😀
s tou vodou som na tom podobne ako ty. ale tak snažím sa.
Femibion 800 užívam aj ja 🙂

tyli
21. okt 2013

@sarin to je fajn, že to chcete skúsiť aj ináč ako IVF, hlavne ak sú iné možnosti. nám už nič iné neostalo, tiež som to brala ako najposlednejšiu možnosť. snažíme sa už dlho, mám už 35 rokov, mám za sebou rok liečby u môjho gynekológa, neúspešne 3 IUI a 1 IVF. Ono je to hlavne o tom aký máme problém.
držím palce 😉

sarin
21. okt 2013

@tyli ja mam kazdy mesiac iny.... Najprv som nemohla otehotniet kvoli vysokemu testosteronu a teraz mi zas nasli protilatky na spermie... A testosteron mam v norme...

sizo
21. okt 2013

@majkulik Jaaaaaj moja, drziiiiiim palce, aby to uz vyslo🙂)))))Ja sa mam dobre, beriem tie aloe veci a pekne sa cistiiim🙂)))))Uz sa mi aj cista zmensila, tak teraz idem za 2 mesiace na kontrolu.......uvidime.....Ale aspon do decembra to budem brat a potom si naplanujem este raz ivf😀DDDDD

tyli
21. okt 2013

@sarin užívaš prednison teraz? u mňa je zase problém s protilátkami proti trofoblastu a pred IVF mi ešte spomínal embryológ , že mám dosť tuhý obal na vajíčkach a spermie ani prirodzene nevedeli oplodniť vajíčka. podarilo sa im oplodniť vajíčka iba metódou ISCI. takže prirodzene to u nás ani asi nepôjde, keďže mám také nedobytné vajká 😅
čo ti navrhujú v GF? aký postup?

sarin
21. okt 2013

@tyli nemozm prednison lebo mam slabu imunitu 😢

sarin
21. okt 2013

@tyli vo stvrtok budem vediet viac...

sizo
21. okt 2013

@blavabla Ahoj moje, jeeeeej, gratulujeeeeem, bude to betar maly.-)))))))Som rada, ze sa mate dobre🙂))Pohladkaj brusko aj zamna a povedz malemu ze mu posielam pusu a nech poslucha maminu🙂))))
Ja este mam tu ocistu, ale som bola u gyndosa a zmeral mi cistu...pred menzesom som mala 6,8 cm a mala som ist po menzese, som mala 4,6 cm......to je u mna uz zaaaazrak, lebo nikdy po menzese som nemala este taku malu, vzdy som mavala 5,6-5,8 cm.Tak sme sa dohodli s lekarom, ze si dame este davku do konca roka-za 2 mesiace mam ist na kontrolu-a potom sa uvidi co a ako.Tak som si ivf prelozila na buduci rok......niekedy na jar, uvidime.....Podla vysledkov, ale buduci rok to bude urcite🙂))
Inac vsetko ok🙂))))Myslim stale na vas babenky😀DD

sizo
21. okt 2013

@vodnari Ahoj moje, este ti neschvalili???????Hm......tak nech si svihnu😀DDDD
Ja ok, beriem tie aloe veci.......zatial dobre🙂)))

tyli
21. okt 2013

@sarin hmm a ja som doteraz bola v tom, že to je nadmerná aktivita imunity, ak sa niekomu tvoria protilátky nadmerne 😨 to je blbé. a nebolo by u vás predsa len riešenie IVF a k tomu metóda ICSI ? či to v tomto prípade nepomôže? ináč ja by som rada vedela či vedia nejako zistiť či sa mi tie protilátky upravili. Prednisom beriem už od júla. osobne si myslím, že ak sa mi neupravili protilátky, zbytočne absolvujem KET. jednoducho moje telo zničí embryjko ☹

tyli
21. okt 2013

@sarin držím palce. daj vedieť vo štvrtok.

hi
21. okt 2013

ahojte bol niekto na IUI? mala by som par otazok dakujem

senselinka
21. okt 2013

@hi ahoj, ja som ti zabudla napísať, prepáč... my sme boli pred mesiacom, čo si potrebovala vedieť?

mauerka
21. okt 2013

@sarah00 Chilli mam stale.

mauerka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusipe
21. okt 2013

@mauerka jej je nadherna 😀 moc gratulujem a tesim sa s tebou Vandi 😉

mauerka
21. okt 2013

@leonie777 Presne poznam pocit, ze "vadim uz aj sama sebe"...🙂 to si vazne perfektne vystihla. Neurychlis ju nicim. Telo sa musi vyrovnat a nastavit na ine fungovanie, kedze Diphereline odstavy nase vlastne hormonalne fungovanie. Vyckat, nic ine. Ak by aj nedosla po tyzdni, volas do GF a oni zvazia, ci zacnu so stimulaciou aj bez ms.

hi
21. okt 2013

@senselinka ahoj dik ze si napisala ze na odber a usg si bola aj 11 aj 12 den alebo iba jeden ? a kolko Vas to stalo,lebo my mame vsetko ok tak asi poistovna nic nepreplaca....dnes som zacala s clostilbegytom 🙂

senselinka
21. okt 2013

@hi jáj, to nie, iba jeden, vtedy ti ráno zoberú krv a potom počkáš na UZV, to ťa zavolajú a poobede zavoláš a sestrička ti povie, ako ďalej.
Ale ideš iba jeden z tých dní, podľa cyklu a víkendu.

hi
21. okt 2013

@senselinka ok chapem dik a maš naplanovanu ešte aj druhu IUI?lebo mne povedal,že skusime 2

senselinka
21. okt 2013

@hi ale ja som tehotná, takže ak bude ďalšia IUI, tak možno o pár rokov, teda dúfam 😎

A stálo nás to cca 12 eur pregnyl, jedna čokoláda susede, ktorá mi ho pichla a 70 eur zákrok... utrogestan som neužívala

blavabla
21. okt 2013

@sizo ahojky mojjeenka...brusko pohladkane, pusinka poslana a odkaz odovzdany...dakujeme si zlatunka..vzdy mi dokazes zdvihnut naladu, aj ked pises len obcas.. 😵 😵 rada ta tu vidim..a mooc sa tesim, ze sa ti cysta zmensuje...len tak dalej mojka ...a cupi lupi na dalsi pokus...raz sa ti to urcite podari...budem na teba mooc mysliet..a daj o sebe prosim vediet... 🙂 🙂

hi
21. okt 2013

@senselinka gratulujem 🙂 ,ja som mala v januari mimomaternicove,a snazime sa asi rok a pol. tak dufam,že to klapne dakujem za odpovede a dufam,že si ešte niekedy popišeme pohladkaj bruško pa cmuk a dakujem

blavabla
21. okt 2013

@mauerka jeeeej krasna je...po maminke 🙂 prajem vela, vela zdravicka 😵

senselinka
21. okt 2013

@hi držím palce, ja mám za sebou 4 potraty, takže chápem... pohladkám a nech to vyjde, kludne sa potom ozvi 🙂

hi
21. okt 2013

@senselinka dakujem,dam vedieť papa 😉

sarin
21. okt 2013

@tyli ano to je paradox voci bakteriam mi imunita zlyhava a voci spermiam funguje az moc....

vodnari
21. okt 2013

@sizo jáaaj zlatko stále čakám....hádam do konca mesiaca sa ozvú.... ☹

vodnari
21. okt 2013

@mauerka jéééééééééééj je nádherná...blahoželám..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre