Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
8. feb 2014

@guginenka co ti poviem..spravila som sohajdy nakoniec..sladke..a zerem nadalej slane..waaaa 🙄

nancsy
8. feb 2014

@guginenka a kedy zacinas stimulovat? Mne tot ak vyratal, ze 10.2 zacinam stimulaciu a koncom februara punkcia. Nevyjde nam to spolu? Jasne,ze vsetko zvladneme

vodnari
9. feb 2014

@blavabla tak ďalšia kontrola v pondelok....tak asi v utorok....už aby to bolo....ešte mi dvihli dávku...

vodnari
9. feb 2014

@majkulik ďakujem nevadí....v pondelok idem na kontrolu a povedala mi sestrička že možno mi to aj bude stačiť....že už finišujem....

blavabla
9. feb 2014

@vodnari no paradicka ...tesim sa🙂🙂

guginenka
9. feb 2014

@nancsy - ja zacinam stimulovat az koncom februara. a ked tak pocitam tak punkcia by mala byt niekedy okolo polky marca. uvidime... 😉 no silno drzim palce aby sme potom oznamili, obe, tehotenstvo. 🙂

guginenka
9. feb 2014

@waitiekatie - paradicka... chlapy velmi zle znasaju tu chvilku o samote 🙂 ale to su cely chlapi... ja som mm donutila ist somnou do obchodu aby som si mohla kupit kopec sladkosti. 🙂

janielik87
9. feb 2014

@guginenka
@nancsy drzim palce baby!!!!!! vy to date!

nancsy
9. feb 2014

@guginenka tak ti deryim palce! Verim tomu,ze sa nam to podari. Vela stastia. 😉

nancsy
9. feb 2014

@janielik87 Dakujem pekne🙂

mahulienka2014
9. feb 2014

ahojte zienky, rada by som sa k vam pridala do temy, ak ma prijmete 🙂 vsetkym drzim moc palce, ja mam uz za sebou jedno neuspesne IVF a rozmyslam co dalej..... ☹ ste s centrom spokojne?

monca2013
9. feb 2014

@mahulienka2014 ahoj je mi to luto že ti to nevyšlo ☹ ja mam za sebou tiež 2ivf neuspešne aj na KET som už bola no nič dajak sa nam nedari je to tažka cesta ale stoji to za to ked vyjde,je to dost na psychiku ale čo nespravime pre vytužene dieta. 🙂

mahulienka2014
9. feb 2014

@monca2013 , ahojcek, mrzi ma to :( vsetky ivfka si absolvovala v gynfive? ja praveze rozmyslam, ze tam uz na dalsie nepojdem.. neviem, nieco mi u nich nesedi, a ani neviem aky je teraz postup, ci treba robit genetiku alebo co, vsetky embrya boli vzdy slabe... hlavne ze vajec som mala ako sliepka.. tak ja neviem, mm ma slabsi spg, snad nam to niekedy vyjde co budes robit dalej?

erin365
9. feb 2014

Ahojte kočky, podporte ma v súťaži o najkrajší shamballa náramok. Môžem vyhrať nákup v hodnote 40€...stačí ak budem mať najviac hlasov.
Stačí kliknúť na fotku a dať like...samozrejme len, ak sa vám náramok páči 🙂 Vopred veľmi pekne ďakujem.
Ak vyhrám, náramok darujem jednej z lajkujúcich 🙂
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5252695...

monca2013
9. feb 2014

@mahulienka2014 ahoj ja chodim do splnu v Košiciach,zatial mi tiež nerobili žiadne testy na genetiku ale ostali mi 5mrazačikov tak planujem ist na KET a tiež som mala vela vajičok teraz naposledy som mala asi 23 dost nie,no a vo mne vraj nieje žiadna chyba ale v manželovi ma zly spermiogram. tak dufam že sa raz sa to podari, a ty ostali ti embria?

mahulienka2014
9. feb 2014

@monca2013 , ostali ale vzdy boli nejake fragmentovane a my sme nemali ani predlzenu kultivaciu, cize vklad bol vzdy iba 2bunkove, uz nemame nic... tak asponze mas este mrazacikov, pekne sa na nich priprav a uz to musi vyjst... to je to, ani vo mne nie je chyba, ja mojho muza milujem, ale dnes mam uz tak blby den, ze rozmyslam, ci by nebolo dobre, keby sme mali kazdy ineho partnera, co ked nebudeme moct mat nikdy spolu deti? no uplna depka dnes.... to si mala vela vajok to je super 🙂 ja 14 este som rozmyslala ze zacnem brat inofolic pred dalsim ivfkom, ale podla mna problem je v nom....

monca2013
9. feb 2014

@mahulienka2014 nechcem sa do toho miešat ale moj nazor je že ked ho miluješ tak nie je čo riešit spolu to zvladnete neboj prejde ta to a deti budete mat len treba trošku trpezlivost a treba si verit.ja mam tiež take dni že mi už stoho šibe všade okolo mna su tehotne a rodina mi staale hovori že ich budem mat no ale im sa to lahko hovori nikto ma nemože tak chapat ako tie ženy ktore si si tim prešli ako my.hlavu hore moja silno ti držim palčeky 😉

mahulienka2014
9. feb 2014

@monca2013 dakujem moja za podporu, budem ti silno drzat palceky, a este krasny zvysok nedele ti prajem 😵

waitiekatie
9. feb 2014

@guginenka teda poviem ti, pecka tieto bolesti.. vydrzim dost, ale dva dni je aj na mna vela..uz su takmer ako po OPU.. dnes si daj cervene aj za mna, ja som si dala paralen... 😝

sarah00
9. feb 2014

@kita26 ahoj, nebuď vôbec sklamaná z počtu folikulov. Ja som mala 9 folikulov, z ktorých bolo 7 vajíčok, 6 sa oplodnilo, 1 nám vložili (úspešne 🙂 ) a ešte nám zostali 4 mrazáčikovia. Tak naozaj záleží na kvalite a nie na kvantite 😉 . držím moc palce do úspešného konca 🙂

adulka1979
9. feb 2014

@sarah00 Ahoj, ako sa ti darí?

waitiekatie
9. feb 2014

@adulka1979 citas myslienky.. tiez som sa chcela pytat.. 🙂

adulka1979
9. feb 2014

@waitiekatie a mňa, či sarah00? 🙂

mirka135
9. feb 2014

Ahoj dievcence viete mi pomoct??? Dnes cez den ked som bola na vecku som po utreti zazrela na papieri hnedy vytok ale skor ako taka zilka alebo take daco neviete co to je menzes mam mat 14 vklad som mala 2.2.

zuzi20
9. feb 2014

@mirka135 aj mne sa toto iste stalo...neviem ani ja co to bolo. Bolo to len jednorazove...potom uz nic.

mirka135
9. feb 2014

@zuzi20 a vysledok??? Si tehu ci nie?

waitiekatie
9. feb 2014

@adulka1979 sarah som myslela...ale odmlcali ste sa obe, tak sa pochval aj ty 🙂

zuzi20
9. feb 2014

@mirka135 ee bohuzial nie ☹ par dni na to som zacala krvacat. Ale to ma kazdy ine, to vobec neber ako zle znamenie,,,Po Ket som cely cas nemala ziadny vytok, reku super a aj tak nic...

mirka135
9. feb 2014

@zuzi20 :( :( :(

mirka135
9. feb 2014

@zuzi20 a kolko pokusov si uz mala??? Umna to je prvy vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre