Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
8. jan 2012

@elise
to mas aj na 4 pokusy 😉 ja mam 6 zmrazenych a ratam 3 pokusy, zatial co mi rozmrazovali tak vzdy sa pekne rozmrazili vsetky teda okrem jedneho, skoda, ze sa nikdy neuchytili, ale verim, ze jedno z nich sa uchyti a coksoro 😵 aspon dufam

nelly3
8. jan 2012

@vvia
nas to vyslo cca do 1000€ mozno aj menej, zalezi aj podla toho ako sa ti oplodnia ci same alebo nie, ci bude predlzena kultivacia alebo nie, ci sa bude nieco mrazit alebo nie..... atd. drzim palce 😉

elise
8. jan 2012

@nelly3 na 1 ket v novembri som mala 15 emrii a rozmrazili 5 z toho len 2 vkladali takže ja to rátam tako že dalšie rozbalia 5 tak zostane posledných 5 ks

nelly3
8. jan 2012

@elise
aha lebo mne vzdy rozmrazuju po 3, tak neviem ako to mrazia, asi je to individualne, ale po 5 je to nejako vela nie? co ak sa vsetky rozmrazia? tak 2 ti vlozia a 3 znova zmrazia? sice ja mam 1 opatovne zmrazene, otazka je ze ak ho znova rozmrazia ci bude oki, chudatko moje 🙂

elise
8. jan 2012

@nelly3 mrazia po 2 ked sa jedno nevyvýja rozmrazuju dalšie 2

elise
8. jan 2012

a jedno som mala zmrazene po 3

vvia
8. jan 2012

@elise dakujem. my nechavame do 1500 snad bude stacit... a ako a kedy sa to plati?

vvia
8. jan 2012

@nelly3 dakujem aj tebe. kultivacia? hm vygooglim 🙂 ach dufam ze budeme s peniazkami stacit a este ak sa prvypokus nevydari to zase tolko platim? alebo predpokladam ze uz len niektore ukony

elise
8. jan 2012

@vvia platíš v den prvého vkladu po IFV za napichnutie, predlženu kultiváciu zmrazenie

elise
8. jan 2012

@vvia ak by ti prvé ifv nevyšlo a máš zmrazene embrijká platiš iba lieky čo je celkom fajn ale pri vklade KET120 euro + notársky overene podpisy

nr_martinka
8. jan 2012

@vvia neviem jednoducho sa zadarilo. 😀

vvia
8. jan 2012

jej takze samo? joj ja tiez este stale s malickym srdieckom dufam

ivka3901
8. jan 2012

@vvia ahoj no my ideme teraz od 2 týždne 25 a už sa teším na naši pani dochtorku aj natú reakciu,ked nás zbadá,že sme sa dho nevideli.no my už po tých 6 rokoch a tých výsledkoch vyšetrení nič dobré nečakáme,ale skúsime ešte raz šťastie a potom sa uvidí.....

ivka3901
8. jan 2012

@nelly3 súhlasím s tebou my sme tiež zakaždým platili okolo 1000 eur každý jeden pokus,ale ten 3 nás vyšiel viav,lebo som mala viacej inekcií a dlhší protokol

vvia
8. jan 2012

@ivka3901 tak budem drzat prsteky. inac si snou spokojna?

lenka290
9. jan 2012

Ahojte, chcela by som sa informovať, chcem sa objednať v Gyn Fiv, aleje tam uvedených viacej lekárov, vedeli by ste mi niekoho odporučiť, podľa vlastných skúseností, podľa spokojnosti, alebo je to jedno, proste sa objednám u toho, kto bude mať volný termín.
Ďakujem za odpoved

lukaxxx
9. jan 2012

@lenka290 podľa mňa najpríjemnejší a najlepší je Harbulák, ja ho nemám, ale robil mi vklad, bol super milý a dokonca mi aj odpísal na mail, keď som sa chcela niečo spýtať..

katla
9. jan 2012

@lenka290 Aj ja Ti mozem Harbulaka len a len odporucit. My k nemu tiez chodime a je super. Dufam, ze aj vklad mi bude robit on. Drzim Vam palce.

given
9. jan 2012

@lenka290 Ja som tiez chodila k Harbulakovi, bola som spokojna a teraz sa chcem opat k nemu objednat. Ked budes chodit na kontroly, tak aj tak pojdes k tomu, kto bude mat prave sluzbu a takisto punkcie a vklady ti moze robit niekto iny, ale on ti urci liecbu, vysetrenia, protokoly...
Ja ked som chodila na kontroly pocas stimulky (pred 3 rokmi), tak sa stale snazil urobit si cas, takze som niekedy cakala v cakarni aj dlhsie, aby sa na mna pozrel on. Ale aj tak som natrafila aj na ostatnych lekarov, ked mal Harbulak toho vela.

ivka3901
9. jan 2012

@vvia vieš čo poviem ti,že ked sme išli po prvá krát na IVF a boli sme na prvej konzultácií tak asi po pol hodinovom monologu pani dochtorky sme nevedeli ako sa voláme a zo začiatku som bola na viacej vecí nahnevaná,ale po čase sme si zvykli.pani dr.stenová bola milá ona to berie ako na bežiacom páse,ale v pohode všetko vysvetlila celý postup IVF a ked my sme sa nahlasovali po prvý krát tak sme sa dali objednať na blint teda kto mal akurát voľlný termín

annamary27
9. jan 2012

@lenka290 ahoj,ja chodím k dr.Stenovej a pretože aj doma mám doktorku,chcela som aj v centre ženu a som s nou spokojná aj ked počas umelého oplodnenia som sa dostala skoro ku každému,ked sa chodí na kontroly 😉

tinasc
9. jan 2012

@lenka290 neviem, či sa dá objednať ku konkrétnemu doktorovi, ale pani na recepcii čo ťa objedná ťa zároveň aj pridelí k doktorovi 😉 tak sa skús opýtať 🙂

annamary27
9. jan 2012

@tinasc
@lenka290 dá sa objednať konkrétne,ja som tam volala tak po prvý krát,že hned som povedala doktorkine meno,aj sa ma spýtala na recepcii či mám nejakého doktora vybraného ,tak mi dali jej volný termín.

tinasc
9. jan 2012

@annamary27 ja som o tom nevedela, ani som tam žiadneho doktora nepoznala, takže mne to bolo v podstate jedno... aj tak prejdeme rukami všetkých doktorov... takže je to skoro jedno 🙂

gelinka75
9. jan 2012

@lenka290 mna pridelili dr. stenovej, nemala som nikoho vybrateho, zatial som spokojna, ale celkovo su tam vsetci taki mili co som si vsimla, aj sestricky 🙂

vvia
10. jan 2012

@ivka3901 my tiez takto, ale k nam bola mila od zaciatku. tiez ma priradili k pani doktorke, ale po prefuku som mala problemy a prisla som za nimi v sobotu, aby ma prezrela a...no a nadsena mi nepripadala :( co uz 🙂 snad dorazime do stastneho konca...

miskab
10. jan 2012

@nr_martinka ahooooj gratulujeeeeem ty si tehulka uz sa konecne zadarilo supeeeeeer drz sa a davaj si pozor sa tesiiim s tebou a ako sa zadarilo IVF ci? necitala som prispevky dozadu 🙂 😉 😀

annamary27
10. jan 2012

@tinasc ja som si ich kukala na nete,ked tam ešte mávali fotky a kamoška bola u dr.Stenovej,tak mi ju odporučila 😀

zuzancek22
10. jan 2012

@nr_martinka ahojki, gratulujem k tehuľkovaniu.

lv19
10. jan 2012

Ahojte pipiny.ja som tiez chodila do gyn-fivu.som tehotna-podarilo sa.som v 9 tyzdni a uz tam nebudem chodit. chodila som dr. Stenovej.To je PANI doktorka!!!!!bola som s nou velmi spokojna.podobala sa mi trosku na Studenkovu 😉 je mi strasne blbo a bola som aj v nemocnici jednu noc na infuzkach lebo mam slaby tlak. to patri asi k tomu.ale velmi som stastna ze to vyslo.zelam vam,co tam idete,vela stastia a pevne nervy.stoji to za to.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre