Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sofia17
13. jan 2012

Ahojte babenky, koho by ste doporucili ako mileho a skuseného lekára? A kolko tam cca vyjde IVF?
Dakujem

nelly3
13. jan 2012

@jomini
cca do 1000€ , ale je to individualne, podla toho aky mas problem, tvoj manzel a pod. lekar vsetko na konzultacii vysvetli 😉

given
13. jan 2012

@sofia17 Ahoj, skus si pozriet stranu 658, asi tak od polovice, tam sa dozvies nieco o lekaroch.

ivka3901
13. jan 2012

@sarah00 neni zač kludne sa popýtaj,ked niečo potrebuješ vedieť.my sa tiež chystáme do Gyn-fivu dohodnúť sa kedy začnem stimulovať na 4 pokus.ten profertil asi pomahá každému individuálne

matiasko
13. jan 2012

@st2 ahojky 🙂
no mne to robili , tiez cca 5 rokov dozadu, ale musim povedat, ze nic horsie som nezazila.ono ak su vajickovody priechodne , tak to az take strasne bolestive nie je ,ale ak su nepriechodne ako v mojom pripade ,tak to bol horor 😒.velmi ma to bolelo.mozno , ze aj preto , lebo som bola predtym operovana uz 2x a tie jazvy bleli. neviem ☹, ale jedno viem , ze keby ze mam ist este raz , tak urcite do narkozy a nie bez nicoho len tak.je to moja skusenost 😉

st2
13. jan 2012

@matiasko no mne ked tu lavu stranu na treti krat naplnali tak som uz az hviezdicky okolo seba videla

pici
13. jan 2012

@st2 ahoj tak mas to za sebou? som na teba aj myslela , ze ako si to prezila
manzel pride, masturbuje a odovzda material :D

augusta
16. jan 2012

Ahojte, stimulujem pri mojom 1. IVF, dnes ráno som bola na kontrole a keď som si telefonovala na výsledky tak zajtra mám ísť ráno na kontrolu znovu, dúfam že sa nedeje niečo zlé, alebo by som mohla byť pred odberom? Dnes mám 12.DC, čo som sa pozerala tak odber sa robieva 16.DC. Ja síce nemám žiadnu dg. ale manžel má o to horší spg.

pici
16. jan 2012

@augusta nie zlatko ten posledny tyzden pred opu som tam bola tusim fakt kazdy den.. neboj sa nic, vsetko je tak ako ma byt. kontroly musia byt v tejto faze caste, aby sa neprepasla faza ked su vajka vhodne na vyber

tinasc
16. jan 2012

@augusta neboj sa, ku koncu stimulky môžeš chodiť na kontroly aj každý deň, podľa hodnôt krvi a podľa sona, ja som to tiež mala riadne nahustené, lebo hodnotu jedného hormónu som mala dosť nízku, tak som chodila veľmi často, v jednom týždni ma sestrička pichla do toho istého miesta v žile trikrát 🙂

st2
17. jan 2012

@pici no prezila som nejako, bolelo jak svina ale predychala som to 😝

vvia
18. jan 2012

Ahojte baby, tam nase vysedky po profertile, katastrofa ☹ nevadi, dnes sme podpisali ziadost o IVF, jedno co ma znepokojuje su geneticke testy na ktore nas doktorka poslala a na ktore treba 2mesiace cakat. :( mame v rodine detsku mozgovu (asi) a este nieco, ale neviem co (nie moji surodenci, ale blizka rodina) mam z vysledkov strach :( ist tam vobec? neist? :(

st2
18. jan 2012

@vvia takze porfertil nezabral, do prdkaroviec, a o moc sa zhorsili vylsedky
a genetiku chod, asi chce dr radsej vorped vyplucit urcite veci

alibabaa
18. jan 2012

@vvia urcite ist.

st2
18. jan 2012

kocky nebol vas mm u urologa co ma gyn fiv? co take sa robi pri prvej navsteve ake vysetrenia?

ivka3901
18. jan 2012

@vvia ahoj musím ťa trošku upokojiť aj my máme v rodine deckú mozgovú obrnu konkrétnejšie moj brat mal už zomrel a výsledky z genetiky čo nám robili v centre dopadli dobre a čo sa týka toho profertilu u nás to bolo asi tiež podobne

ivka3901
18. jan 2012

@st2 moj drahý bol ako normálne vyšetrenie pekne ho celého poohmatáva či je všetko tam kde má byť 😎

st2
18. jan 2012

@ivka3901 no ja len vyzvedam jemu samozrejme nepoviem nic lebo inak by tam nesiel 😀 😀 😀 😀

ivka3901
18. jan 2012

@st2 aj moj drahý zo začiatku brblal a povedal,že on buzerantovi nepojde,ale ked mu dr v centre povedala,že musí ísť,že je to problém obidvoch tak išiel
🙂

silvik1
19. jan 2012

dobré ránko dievčatá 🙂 mám otázku - včera mi konečne došla mrcha a od nedele začínam stimulovať na IUI. na 11 DC mám ísť ráno na kontrolu a pobede si volať pre výsledky, vychádza to ale na sobotu. ako sa to rieši v takomto prípade ? mám prísť na kontrolu už v piatok alebo až v pondelok, alebo fungujú v centre aj cez víkendy ? Ďakujem.

vvia
19. jan 2012

@st2 jaj, ked ja sa ten genetiky taaak bojim :( o com bude vypovedat? budem mat len dalsie starosti... 😢

st2
19. jan 2012

@vvia ale tak isto mozes mat aj kludne srdiecko ked bude vsetko OK, cize radsej to absolvovat teraza vediet na com si ako riesit problemy kotre uz budu horiet 😉

vvia
19. jan 2012

@ivka3901 FAKT? 🙂 takze je sanca ze genetika dopadne dobre? jejejejejjejej 🙂 vies ako sa toho bojim? vies, ono su vzdy obavy.... ☹ ako to prebiehalo? kde ste boli na genetike? u koho? v GYNFIVE? no a ten profertil 😠

vvia
19. jan 2012

@alibabaa Dakujem, len vies, obavy, ze sa doozviem nieco zle...

vvia
19. jan 2012

@st2 ja viem, stale si to opakujem, ze to dopadne dobre a ako pises, potom aspon budem kludnejsia a nebudem sa musiet takto trapit, len vsetko ma 2strany a ja sa bojim. najlepsie by bolo kebyze som vedela vysledky hned 😅 lebo 2mesiace cakat... 😠 😖

tinasc
19. jan 2012

@silvik1 ak Ti 11DC vychádza na sobotu, treba ísť v piatok, teda 10 DC, podľa krvi a sona ti povedia ďalší postup... zákrok ti urobia aj cez víkend 🙂 ale na kontrolu len cez týždeň, ale radšej skôr, ako neskôr 🙂

lenka290
19. jan 2012

ahojte baby,
chcela by som sa spýtať, 20.02.2012 som objednaná na konzultácie u Dr. Harbuláka, pani čo ma objednávala mi povedala, že prvá a druhá konzultácia je zdarma ostatné mi povie lekár. Na čo sa mám prichysať?
Na aké ceny? A vlastne ako to prebieha? Ešte jedna otázka čo znamená IUI? Pretože to mi napísal môj gynekológ na lístok do GIN VIF, teda aj okrem iných skratiek, ktoré si budem musieť vygogliť. Má niekto skúsenosť s IUI? ĎAKUJEM PEKNE

miskab
19. jan 2012

@pici ahoj ako sa mas? ako pokracujete?

silvik1
19. jan 2012

@tinasc ďakujem pekne 🙂

alibabaa
19. jan 2012

@vvia to ma kazda.. ale lepsie zistit skor akoby mohlo byt neskoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre