Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maco83
15. mar 2012

@alibabaa ahoj práve ho pozerám a áno je tam napísane dlhý luteálny protokol na 26 DC si mám začať pichať DIPHERELINE potom mám prísť na 4 deň od menzesu na kontrolu a potom mi povie ako ďalej pokračovať je to v tom protokole aj napísane ale asi to nevylúštim 🙂 Len som si až teraz uvedomila že čo ak by som bola tehotná na 26 DC sa to zistiť nedá a pokiaľ príde menzes už budem mať v sebe zopár injekcii toho sa bojím ani ma nenapadlo sa ho na toto opýtať ☹

jova23
15. mar 2012

@maco83 zdravím,no ja som tak začala pred mesiacom s diphereline na 25 den, pichala som si dalej ako sestricka povedala, po 14 inekcii neprisiel vobec menzes,ostala som tehotna zázrakom,tak som isla do GF na ultrazvuk,takze potvrdili,ale zacala som potom o 7 dni krvacat a bolo.tak držím peste.

jova23
15. mar 2012

@maco83 k akemu doktorkovi tam chodis?

given
15. mar 2012

@maco83 Ahoj, mne predpisali aj antikoncepciu, takze ked som zacala pichat na 26DC, tak som urcite nemohla byt tehotna. Myslela som, ze to standardne robia, ale ako pozeram, tak asi nie.

maco83
15. mar 2012

@jova23 tak to mi je strašne ľuto práve toho sa bojím lebo ono sa to väčšinou zadarí keď to človek práve nečaká a najhoršie je že dnes mám asi 6 deň od ovu a začala som troška špiniť už druhý deň to som nikdy nemala tak sa bojím že aby to nebolo uhniezdovanie čo by síce bolo fajn ale ako to zistím či si to mam začať pichať ach jaj už mam hlavu ako melon ☹

alibabaa
15. mar 2012

@maco83 v inej teme sa tiez stalo, ze kocka zacala pichat diphereline a ked mrcha nechodila urobila test. zistila ze je tehotna. ale nic jej nebolo. je to individualne tak ako aj to ako na nas hormony posobia pocas stimulky. kazda sme ina. nestrachuj sa.

jova23
15. mar 2012

@maco83 sak to, že si už potom pri všetkom dávame pozor a vsetkého sa obávame.my sa teraz nevieme rozhodnut, či začneme od znovu, či chvilku pockat.mne ked sa zahniezdovalo,tak som tak stale citila bruško ako pred mrchou.

maco83
15. mar 2012

@given no ja som bola úplne v tom že začnem v prvý deň tak sme si pozor ani nedávali keby som to vedela tak určite urobíme aj opatrenia komu chodíš? a v čom je vlastne rozdiel medzi dlhým a krátkym protokolom podla čoho to určujú ženám?

gelinka75
15. mar 2012

@given ahojky a preco si mala antikoncepciu pre stimulkou? lebo ja tiez mam brat 😠

maco83
15. mar 2012

@jova23 k drábekovi

jova23
15. mar 2012

@maco83 no i ja.

maco83
15. mar 2012

@jova23 ako dlho sa snažíte otehotnieť?

maco83
15. mar 2012

@alibabaa tak to mala veľké šťastie že to nemalo negatívne následky ani na tehu ani na bábo

jova23
15. mar 2012

@maco83 v GF sme od septembra,teraz sme isli na prvy pokus.a to sa nam pristalo.

maco83
15. mar 2012

@jova23 no super tak ako vidím tak sme v "dobrých rukách"

maco83
15. mar 2012

@jova23 my sme tam od februára tohto roku snažilkujeme sa 4 roky všetky možné vyšetrenia mám za sebou všetko je ok ale aj tak sa nejako nedarí. Takže ty si to umelé vôbec podstúpila alebo si skončila len pri tej stimulácii?

jova23
15. mar 2012

@maco83 a vy? začínate,však? budem držať peste.ja mam este jednu 7dnovu dafku dipherelinu doma, takže by sme možno začali od buduceho mesiaca,poradim sa s doktorom telefonicky,teda ak bude mať on zaujem.

jova23
15. mar 2012

@maco83 no my tiež tri roky skusali a nič.ano zacala som so stimulkou a potom sestrička ukoncila pichanie injekcii. Po odídený tehotenskeho vačku, som isla na čistenie. takže teraz by sme mali začať od znovu s inekciami,ale moj manžel dufa, že teraz to pojde uplne samo.no neviem, ja tomu neverim, asi budeme musiet ísť do GF.

jova23
15. mar 2012

@maco83 insemináciu ste skusili?

nr_martinka
15. mar 2012

@annamary27 no to je divne ved minuli rok som bola cez leto na ivf a nic take nechceli a vlastne ked sme tam zacali chodit tak som sa na to pitala drabeka a povedal ze nic nie je treba a mame za sebou 4iui a 1ivf a len to prehlasenie tam treba

silvuska47
15. mar 2012

@annamary27 no my sa chystame v novembri spečatiť to ale do Ba chodím už teraz zakže neviem či budu chcieť čakať až do novembra...lebo zase vyhodiť zbytočne peniaze kedže budeme mať sobašny list... 😀

maco83
16. mar 2012

@jova23 hej skúsili ale v iscare ešte asi pred 2 rokmi ale nič aj prefuky aj laparku aj homeo proste všetko čo druhým zabralo a mne nie je to riadna zaberačka na psychiku ale čo už. aj my sme sa stále spoliehali že to príde samo ale asi treba prírode dopomôcť no neviem aj ti držím palčeky nech sa vám to podarí 🙂

alibabaa
16. mar 2012

@silvuska47 my sme manzelia a od nas chcu tiez ten papier potvrdeny notarom...

vvia
17. mar 2012

no baby, kamene rozbite a je toto normalne? cakam na menstruaciu jak na zjavenie, kedze si mam zacat pichat injecie a nie a nie prist. v nedelu 11.3 vyradeny duphastone a kramy stale nikde. porazi ma!

vvia
17. mar 2012

@st2 ahoj, ako si na tom? mne ne a ne prist menstruacia, aby som si mohla zacat pichat elonvu. ale mam aspon rozbity kamen a uz som aj doma 🙂

st2
17. mar 2012

@vvia jeeee tak ho rozbili teda a mozes ist hned do cyklus to je super
no a sme na to rovnako teda ja tiez cakam na mrchatu, ma prist stvrtok piatok tak uvidime

st2
17. mar 2012

@vvia a neskusala si pre istotu test 😕

vvia
17. mar 2012

@st2 neskusala, a bol by to strasny pruser kebyze som tehotna, ale ja uz citim ze dostanem mrchu, aj by som ju uz asi dostala, ale viem, ze uz aj naposledy ked mi rozbijali tak mi meskala. skor mam paniku, ze dostanem dnes a zatra nie su v gynfive, som zvedava ako si ja pichnem tu elonvu. och.ani neviem kam, asi zbehnem na antolsku alebo co. + napriklad ked dostanem menstruaciu vecer okolo tej 18dnes, tak to mam ratat ako ze som ju dostala dnes, alebo zajtra
lebo ked som sa pytala, ze ked dostanem vecer skor k noci,ze mam to brat ako dalsi den, ale ked dostanem tak okkolo 18tej tak co?

vvia
17. mar 2012

@st2 takze nakoniec naozaj na tom budeme podobne :D

st2
17. mar 2012

@vvia presne aj ja nad tym rozmylam ze co ked pride nejak tak ze mi to pichanie padne na vikend tiez neviem co spravim, a picha sa to do brucha
a ja ak dostanem po 18 tak prvy den pocitam az ten nasledujuci lebo aj tak ked dostanem tak je to na zaciatku este slabe kym sa to rozbehne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre