Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janielik87
3. feb 2014

@nancsy prepac, ja som si zle precitala... som myslela, ze si mala

leonie777
3. feb 2014

@janielik87 dakujem ti 🙂 ty sa drz na zakroku, kedy vlasne ides? pripravena??? 🙂

nancsy
3. feb 2014

@janielik87 ahoj,nevadí. Držím ti palce.

janielik87
3. feb 2014

@leonie777 az buduci pondelok :P 🙂 to len strasujem uz takto skoro. Som len 2DC dnes. 🙂 Ale uz lepsie naladena nez vcera...aj ked...clovek vzdy veri v zazrak...
@nancsy dakujem, aj ja tebe!!!!

kita26
3. feb 2014

ahojte kočky. tak dnes som bola na druhej kontrole, bolo tam nátresk riadny teda. Som 10DC pichám 17- ty deň Diphereline, 7 deň puregon a k tomu som dnes začala s Menopurom. Doktor na ultrazvuku neviem ako sa volal, taký menší v okuliaroch nebol dvakrát príjemný, len mi povedal že síce reagujem na injekcie, ale mohla by som mať aj viac folikulov, že mi musia zvýšiť dávky, že si mám zavolať dnes poobede. Nestihla som sa ani opýtať, že či vôbec bude možná punkcia a kedy. Tak som tam volala poobede, a nakoniec mi znížili dipherelin aj puregon, pridali menopur a vstredu ráno zase na krv a na UTZ.

@leonie777 držím palce 🙂
@waitiekatie už nech ti tá mrcha konečne príde, musí to byť nepríjemné...

waitiekatie
3. feb 2014

@kita26 ani nie ze neprijemne, na dlhe cykly som zvyknuta,ale uz chcem cim skor KET...neviem sa ho dockat 🙂 netrap sa s tym ako ti davkuju a ako by si mala akoze reagovat,kazdej to funguje inal,ja som sa bala ci vobec zareagujem a nakoniec som mala 15 vajicok..a davky mi najprv znizili,potom zas zvysili,vobec som nevedela co si mam o tom mysliet..ak im plne doverujes,netrap sa tym 🙂 drzim ti palce 😉

dieselxxx
3. feb 2014

@majkulik
@nancsy
@janielik87
@waitiekatie
Som ozaj šťastná,že je táto stránka, kde sa môžme deliť o sklamania, radosti a podržať sa navzájom!!!
Povedala som si,že začínam odznova, ako by sa nič nestalo, takže som silná a veru sa aj objednám hneď na konzultáciu, lebo neskôr môžem dostať obavy :D
Drž sa babulky a ja verím,že to dokážeme

Mimochodom mali ste niektorá zlé výsledky z genetiky? Som dnes dostala ďalšiu ranu,že priateľ má zlý chromozóm a môžeme mať buď postihnuté dieťa, potrat alebo nám môže zomrieť neskôr. Ale neberiem to do úvahy, bo by ma to zložilo!!!!

Ďakujem!!!

guginenka
3. feb 2014

@waitiekatie, @janielik87,@majkulik - baby ten diazepam je paradicka. ja som po nom neodhala vzdialenosti a obuchala som si hlavu v satni 🙂 a doktorovi som namiesto odobratia papierov po vysetreni podavala ruku 😀 extremne som sa musela sustredit aby som stale nerozpravala a nesmiala sa... 😀 no parada 😵

waitiekatie
3. feb 2014

@guginenka ja som si ho pred ET davala pol hodinu po zobudeni a o dalsiu polhodinu som lezala vykotena na gauci ze nikam nejdem 😀 celu cestu do BA takmer bez slova v GF som sa ho radsej drzala, nohy mi nadletovali 😀 este vrchna ze dobry Katka, ideete na to? a ja reku ano, ten diazepam je super 😀 😀 skoro som im preskocila kozu ked som liezla hore 😀

zuzi20
3. feb 2014

@leonie777 drzim palceky, aby sa ti uhniezdili dobre!

zuzi20
3. feb 2014

Dievcata, ja som sa rozhodla v GF skoncit, Len neviem, ci tam este mame ist na nejaku vystupnu konzultacu alebo co. Oni na nas prdia, nikto ani nezavola, ze teda aky je dalsi postup, zhodnotenie preco sa to nepodarilo, nejake vysledky...Len skasnu cloveka a dalej sa nestaraju.. Neviete aky je postup?

zuzi20
3. feb 2014

@waitiekatie neboj nic, mne sa to tak rozhasilo, ze som dostala az na 41 den. Bude to dobre. A tento mesiac je asi nieco vo vzduchu lebo co sme kolegyne v kancli, tak vsetkym nam meskalo dlllho 😀

guginenka
3. feb 2014

@zuzi20 - vystupna kontrola nie je ziadna. odist mozes kedy chces a ako chces. nikomu sa nemusis spovedat. ale nezufaj, ved ked pojdete na dalsiu konzultaciu tam to cele preberiete. ci?

zuzi20
3. feb 2014

@guginenka no ved to, ci sa tam mame este objednat na konzultaciu alebo sa na to vykaslat uz...ked uz u nich nechceme pokracovat.

guginenka
3. feb 2014

@zuzi20 - neviem. mi sme z predchadzajuceho centra odisli len tak. ale uz by som to spravila inak. ale ak sa tam uz necitis dobre a mas pocit,ze nerobia vsetko potrebne tak odidte. podstatne je aby ste sa vy citili v centre komfortne.

waitiekatie
3. feb 2014

@guginenka este ze davaju to burlive..vsak som skoro zabudla na terapiu 😉

zuzi20
3. feb 2014

@waitiekatie aj ja kukaaam 😀 a pritom si dávam búrlivé 😀

zuzi20
3. feb 2014

@guginenka nie ze by som sa tam necitila dobre, ale zda sa mi to take divne, ukoncit to tam len tak. Bez nejakeho zaveru. Ale cakala som viac iniciativy aj z ich strany. Ale co uz...🙂

waitiekatie
3. feb 2014

@zuzi20 tak burlivo som kukala az som po deci zaspala..ale aspon mi je uz teplo 😎

majkulik
4. feb 2014

@leonie777 Ahojky, to sa az teaz uhniezduju? po kolkom dni? ja som myslela, ze tan den/dva a hotovo. kokso. chodis do prace? alebo si doma v klude? tfuj tfuj tfuj, nech sa to podari. ja som dnes 11 DC, zajtra pojdem na kontrolu. Snad jedinu. Keby bol v utorok vklad, tak by to bolo celkom fajn, kv praci, ale ako bude tak bude. Som oddychnuta, zrelaxovana, ziadny stres z injekcii a OHSS.
Drz sa. budes testovat?

blavabla
4. feb 2014

@vodnari myslime na teba micusik🙂🙂

leonie777
4. feb 2014

@majkulik no silno dufam ze sa dvojky uhniezduju/uhniezdili ... oni sa uhniezduju podla info od harb na 5-6 den po vklade, v piatok ked mi davali dvojdnove, tak pocitame, ze to bol druhy den atd, takze 5 a 6 je vcera a dnes 🙂 uz som v praci, sak by ma piclo doma na to stale mysliet ... ale nemam to v robote take huste, len tak light sa venujem tomu co treba ... no huraaa, teba to tiez uz coskoro caka 🙂 tiez som bola na kontrolu 12 dc a vklad na 16 dc 🙂 mozno pojdes aj ty uz v pondelok ... zasa mi inak robil vklad harb. na nervy som z neho ... ten poloplny mocak som si fakt pri tom tlaku uzila, kua, ledva som zadrzala 🙂 KET je super ... tiez som bola uplne v poho, kym teda neprislo toto, ze cakam vysledok 🙂)) uz nech si v tom so mnou ... testovat budem, 10.2. ma dojst milostiva a ked nedojde tak 12.2. robim test, dovtedy musim vydrzat, nebudem ocakavat vysledky az z krvi, to by som nezvladla 🙂

guginenka
4. feb 2014

@leonie777 - ti silno drzim palce 🤐

majkulik
4. feb 2014

@leonie777 5 - 6 den, aha, super, dakuujem. no silno na teba myslim. Ja som pri ET nemala ploplny mechur a ani lieky v sebe. Spravili to hned po kontrole, len tak. takze pre mna to bude premiera. 😀

verim, ze milostiva nepride.

waitiekatie
4. feb 2014

@leonie777 budes mat najkrajsi darcek na Valentina pre draheho na celom svete 🙂 mne dnes harbi povedal, ze cysty tam nie su, vahal co mi dat (on je vacsinou rychly jak blesk, vsak viete).. a teraz sa normalne zahladel do karty a rozmyslal.. az som sa zacala bat 🙄 ale potom sa rozhodol ze mi da este raz vyvolavacku a keby to nezabralo, tak pojdeme inou cestou... ze sliznica je pekna, asi v polovici ako by mala byt bez liekov a vobec nechapal preco som nedostala ms.. ze to nie je ani v dosledku stimulacie a ani ta prva vyvolavacka nebola dana prilis skoro.. jednoducho ze nevie, co je za tym.. 😖 ale kedze mam uz taky slaby PMS, dufam, ze bude stacit.. uz som ako sitko z tych muskulariek.. a teraz zasa cakat, cakat, cakat!! 😕

elabka
4. feb 2014

@waitiekatie Harbi rychly jak blesk 😀 umrem z teba 🙂 drziiim palce nech uz tu nestastnu ms dostanes, ta tu sledujem a tiez uz nemam nechty ako guginenka 🙂

waitiekatie
4. feb 2014

@elabka aj teraz? ja len ked som cakala na tu krv 😀 to bolo o drzku.. jedna kamoska co chodila tiez Harbimu uz kazdu chvilu porodi dvojicky, tak mi je svetlym bodom ze H. vie co robi.. 😎 inak fakt je jak blesk, bum bum, vieme co chceme, ako to spravit, tu je recept, pekny den vam zelam Katka.. a uz aj je po muzike 😀 😀 aj ty chodis k nemu?

janielik87
4. feb 2014

@waitiekatie ano, aj ja mam pocit, ze je rychly..ale presne, verim mu, lebo to ma nejaky smer, ma to nejaky plan a spad...predtym som mala lekara, co raz povedal tak a raz onak...zakazdym daco ine... :/
Toto ma hlavu a patu, tak dufam, ze aj vysledok sa uz dostavi 🙂

guginenka
4. feb 2014

@waitiekatie - tak mozem ti povedat,ze ked uz Harbulak bol zaskoceny tak to uz si iny level 🙂

waitiekatie
4. feb 2014

😀
@guginenka to ja uz viem davno, ze jaky som ja level 😀 ale on je igelitentny a urcite sa neda mnou rozhodit.. nieco vymysli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre