Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
26. mar 2014

@kita26 na prvy pokus a hned to vyslo??? Zavidim ,to je super a co si preto robila??? Myslim po vklade ...

kita26
26. mar 2014

@mirka135 po vklade? V deň vkladu som už cítila, že ma chytá zápal priedušiek a tak aj bolo, katastrofálny suchý kašel, 6 nocí a dní som sa dusila lebo som si nič nemohla dať okrem čaju a zo zúfalstva som si robila hnusný cibuľovo medový sirup. Bola som na nervy, že ma to práve teraz muselo chytiť a povedala som mm na tretí deň po vklade, že ak sa to podarí zjem hadovi nohy 🙂 . Netestovala som, neverila som už a keď neprišla ms povedala som si, že to je buď z tej dlhej stimulky alebo motyka vystrelila. No a ona vystrelila 🙂 . Inak som jedla už 2 mesiace pred IvF femibion a beriem ho stále. Tiež polovicu prednisonu a utrogestan, ktorý som dnes minula a nakoľko vraj stále nieje, začínam s duphastonom dúfam, že to bude ok. A som PN vlastne od punkcie, lebo som mala dosť silné bolesti, potom tie priedušky a doktor ma nechal doma. Budúci týždeň už idem konečne do práce, 7 týždňov doma je psycho 😝 . A vkladali my 5 dňovú blastocystu.

lila2601
27. mar 2014

babulky chcem sa vas spytat cez Hlohovec nahodou niektora nechodi do GYN FIVu ... nie vzdy moze priatel ist so mnou ked ze ja idem castejsie ako on a on nema tolko volna .... ze by som sa niekomu vtierkla ked ze busom je to na tazko ...dakujem pekne 🙂

viva13
27. mar 2014

@lila2601 ja som si už zvykla chodiť autobusom tiež manžel nemožem vždy ako musím, chodím na 2 autobusy ráno o 6 z domu a o 11:30 som doma dosť na figu ale čo už narobím 🙂

lila2601
27. mar 2014

@viva13 no ja idem na HSG ci ako sa to vola a mam prist s doprovodom ale s cipkom v ... a diazepanom sa mi teda nechce ist busom

mirka135
27. mar 2014

@lila2601 zalezi od toho ktory den chodis. Myslim ze ked napises ktory den by si potrebovala urcite sa niekto najde

mirka135
27. mar 2014

@kita26 waw tak to klobuk dolu... Ja som pri prvom transferi iba lezala nic nerobila tiez my vkladali 5dnove a nepodarilo sa .tak ja neviem od coho to zavisi..ani pozitivne myslenie nepomohlo..

lila2601
27. mar 2014

@mirka135 no to este neviem cakam na mrchu a potom mam zavolat do centra potom budem mudrejsia

domeska
27. mar 2014

@mirka135 - vieš čo, ja som pri prvom bola doma dva týždne. len som ležala, prípadne ,,až,, sedela. inak som doma nič nerobila a nepodarilo sa. teraz som fungovala normálne aj počas stimulky a po transfere som bola doma týždeň. keď som bola doma tak som sa len pozorovala a sledovala a neviem čo ešte, že @waitiekatie 😀 od kedy som v robote je to lepšie a nemyslím toľko na to. ešte neviem ako sme na tom 😉 (verím, že len dobre) ale už by som doma neležala a ak áno tak by som popri tom určite dačo robila a zamestnávala hlavu. hlava je veľká čarodejka 😀

kita26
27. mar 2014

@mirka135 ja tiež netuším od čoho to závisí, je to skutočne asi náhoda alebo ja neviem...ja som tomu strašne verila od začiatku, že sa to nepodarí to ma ani nenapadlo, až do času ako ma drapla tá choroba, potom som to úplne vzdala...

mirka135
27. mar 2014

@domeska ja uz to tak velmi neprezivam bo to sklamanie bolo obrovske ...a kedy si mala transfer? Este nevies ci si tehu??

mirka135
27. mar 2014

@kita26 a vies ako sa hovori VSETKo zle je na nieco dobre.

domeska
27. mar 2014

@mirka135 - transfer som mala 18.3. zajtra sa dozviem ako ... 😉

mirka135
27. mar 2014

@domeska drzim palce zajtra napis. Urcite to bude pozitivne

maru333
27. mar 2014

@mirka135 dakujem za odpoved, dufam ze , nebudem mat vedlajsie ucinky, tiez tu bolo pisane ze nema velky vyznam to brat ale asi sa neodvazim si ich nedat. uz sa clovek tolko snazi a automaticky bereme a robime vsetko len aby to nezlyhalo znova

maru333
27. mar 2014

@gelinka75 ahoj, ujem za odpoved, uvidíme ako to budem znasat, nemavam vedlajsie ucinky tak dufam ze ani z tohto, zas neviem ci by bolo rozumne nebrat, co ked zlyha kvôli tomu, nie som tu casto ale uz som od teba cital, ako si na tom? ja idem na mrazene prvýkrát, bola som 2 krat na IFV,

mirka135
27. mar 2014

@maru333 urcite ich musis brat,maju svoj vyznam..maximalne ta bude boliet zaludok a mozno klby ale nieje to az take hrozne.ja ani neviem ze ich beriem. .neboj sa toho

minis
28. mar 2014

Ahojte baby ;)
nebola som tu asi 3 mesiace :(
Chcem sa s vami potesit. mame za sebou vyse 3 roky snazenia, v tom 3x neuspesne IUI, 1x neuspesne ET a 1x neuspesne KET. Po neuspesnom vysledku KET (2.1.2014) som komplet vsetko zahodila za hlavu, zacala som strasne vela cvicit, zdravo sa stravovat, absolutne na NIC som z tohto nemyslela, este stale mame mrazaciky, vobec sa mi do toho nechcelo ist znova.....
Menzes mi meskal 9 dni, absolutne, ale ze absolutne som to nepripisovala, ze by som JA mohla byt SPONTANNE tehotna....este k tomu som mala druhy tyzden silnu nadchu, krize ma boleli, tak som myslela, ze som komplet niekde prechladla.... predvcerom som si len tak, vazne ze zo srandy kupila 2 obycajne pepino testy v DM. obidva nakomplet pozitivne.....moje prve pozitivne testy po XY spravenych testoch...... skoro som odpadla :D . tak som hned na druhy den, vcera isla gynekologovi, ten mi hned spravil sono...a baby...my sme 5-6 TT 🙂)))))))) ja to stale nechapem 😅 a teraz som zistila, preco som posledny tyzden vkuse spala :D
musela som sa s vami podelit ;) o dva tyzdne ideme na sono, srdiecko by malo byt, takze takto baby 🙂

domeska
28. mar 2014

@minis - gratulujeeeeeeeem 😀 😀 😀 super 😉

domeska
28. mar 2014

helou dievcata kde ste? dnes som bola na krv, od nervozity neviem co od dobroty.... 😉

waitiekatie
28. mar 2014

@domeska obhryzame nechty s tebou 😀

waitiekatie
28. mar 2014

@mirka135 takze ja nakoniec na vklad az v stedu 2.4., sliznica bola nizka, tak to este posunula... 😠

blcha76
28. mar 2014

@domeska Ahoj, aj ja som bola dnes na krv, ale ja budem s verdiktom po 14,00 hod. zmierená. Bude to totiž uuurčite negatívne ☹ !

mirka135
28. mar 2014

@waitiekatie ja idem v pondelok tak som zvedava.aj ked myslim ze tam idem zbytocne :( nedala som si ani PK aj ked doktorka vravela ze by to bolo dobre dat ked mam viac mrazacikov ale uplne som sa vyzmikala z prachov uzz ma to stalo skoro 2000 a peniaze mi neadaju zneba tak to skusim bez PK.

mirka135
28. mar 2014

@domeska urcite to bude pozitivne myslela som na teba

mirka135
28. mar 2014

@minis aj zazraky sa deju super gratulujem ..len by ma zaujmalo ako sa da vypnut??? Ja sa snazim nato tiez nemysliet ale staci aby som videla nejaku tehulu a som zasa v tom.len rozmyslam preco ine zeny ktore ani nechcu deti ich maju a my co by sme dali zato vsetko sa to nedari...asi my to nieje sudene

blcha76
28. mar 2014

@minis Super 🙂 , neuveriteľné... ale krááásne 🙂 . Gratulujem...

mirka135
28. mar 2014

@blcha76 bude to dobra sprava neboj

waitiekatie
28. mar 2014

@mirka135 ty kokso, mna napadlo, ze ja som zas zabudla povedat, ze chcem rozmrazit prirodzene oplodnene.. ja tusim ani raz neodidem bez toho, aby som nieco nezabudla... ☹
neviem ako teba, ale mna sa ani raz nepytali kolko chcem rozmrazit a PK nikto nespominal ani nahodou... tak neviem, mam to na cele napisane, ze nechcem? 🙂

mirka135
28. mar 2014

@waitiekatie ako ze prirodzene oplodnene??? Nechapem...no ja mam dost mrazacikov tak asi zato mi to odporucili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre