Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

viva13
26. sep 2014

@waitiekatie volala som koordinátorke IVF a povedala mi, že si možem dať panadol, ked si dávam bežne pri migréne tak hádam sa nič fazulke nestane dakujem 🙂

lucatko1987
26. sep 2014

@viva13 a nemozes skusit zavolat, alebo napisat tvojej Dr. Co by ti odporucila? Oni maju aj tie linky non stop myslim, ale dnes boli hlava asi kazdeho, aspon aj ja mam od rana migrenu, ze ma az oci bolia a je mi nazvracanie, aj kolegynky sa vsetky stazovali a dokonca moj manzel, ktoreho hlava neboli ako je rok dlhy, tak je mozno zly tlak a zajtra bude dobre . Ja som si ani paralen nedavala, lebo viem, ze ked ma chyti migrena tak nic okrem liekov od neurologa nepomoze a tie by som teraz nemala..

lucatko1987
26. sep 2014

@viva13 tak skus taky sumivy, ten extra rapid ci ako sa vola, ten je silny a lepsi ako lieky v tobolkach

viva13
26. sep 2014

@lucatko1987 bude to počasím určite, ja už od včera trpím neskutočne, paralen mi nezaberal nikdy tak som po dlhej dobe skúsila a dnes som si ráno 2 dala a nič ☹ sú nejaké špeciálne od neurologa čo môžu tehotné? lebo ja som už vyskúšala kadečo predpísané učinok krátky potom žiadny :-/

viva13
26. sep 2014

@lucatko1987 ano len šumivý mám doma ultra rapid

viva13
26. sep 2014

@lucatko1987 akej doktorke myslíš, neurologičke alebo do GF?

lucatko1987
26. sep 2014

@viva13 no akejkolvek Dr.co vie poradit co mozes, ale asi lepsie do GF, urcite maju skusenosti s migrenovymi stavmi a vedia, ze sa z toho vela krat proste neda "vyspat".a neviem ci su take co mozu tehotne, ja len viem, ze tie co mam nemozu tehotne ani snazilky, je to tam vyslovene napisane 😔 tak trpim.,

viva13
26. sep 2014

@lucatko1987 mne najprv povedala koordinátorka že či nemám od neu lieky čo sa možu v tehotenstve tak hádam niečo je

lucatko1987
26. sep 2014

@viva13 daj potom vediet 😁

viva13
26. sep 2014

@lucatko1987 pomohlo už som sa konečne najedla, žaludok sa upokojil a hlava už nebolíííí 🙂

lucatko1987
27. sep 2014

Ahojte, zajtra idem na dalsiu kontrolu, cez stimulku, tak mi prosim drzte palce aby bolo folikulkov dost a nech mi pekne radtu ako maju👍 a nech konecne viem kedy bude odber 😁 dakujeeeem

lucatko1987
28. sep 2014

Chvalabohu sa vajka rozbehli a mam ich uz viac ako 18 a su od 14-17mm takze sa nam to bliiiizi 😁 drzte paste 😘

annamary27
28. sep 2014

@lucatko1987 držíme 😉

viva13
29. sep 2014

Ahoj baby prosim poradte som 8den po ET a dnes som zacala spinit je to tmavo hnede ako ked konci menzes nespinim moc ale predsa nieco...mam zapijat utrogestan nebude nizka davka beriem 3x2 pobolieva ma brucho dakujem

viva13
29. sep 2014

@lucatko1987 drzim palce ja som mala 25ks na poslednom sone a 19 mi odobralli 🙂

lucatko1987
29. sep 2014

@viva13 a kolko bolo pouzitelnych? Ja sa bojim, ze juch bude malo, ale je to lepsie ako na predtym kontrole, to som ich mala len 12.
Spinenie nemusi znamenat nic zle, ale radsej zajtra zavolaj Koordinatorke, ci ta nechcu predsa len vidiet.. Drzim palce nech je to prave dobre znamenie, ze sa krpec poriadne zahryzol!

viva13
30. sep 2014

@lucatko1987 z tých 19 bolo 17ks oplodnenia schopných, oplodnio sa nám 11, 8máme zamrazených a 1 mi vložili. začala som krvácať :-/ zajtra idem na krv mám predsa volať?

annamary27
30. sep 2014

@viva13 zapíjaj nadalej utrogestan a chod na krv aj ,ked krvácaš.istý výsledok budeš mať len z krvi.moja známa krvácala do 6.mesiaca tehu..držím palce.

viva13
30. sep 2014

@annamary27 volala som koordinátorke poradia sa a zavolaju mi juj bojím sa od včera zapíjam 🙂

viva13
30. sep 2014

@annamary27 tak zajtra mám prísť normálne na krv

franzziska
30. sep 2014

baby ako je to s informáciami v GF? lebo na cisle sa mi ozvu len recepcne nie? ale ja sa chcem opytat nieco blizsie k schvaleniu ziadosti...da sa zavolat aj sestre toho doktora? lebo mne ziaden kontakt nedali.

annamary27
30. sep 2014

@franzziska dá sa asi na to číslo,na ktoré sa volajú infošky počas stimulky,či o krvi je to do ambulancie č.2,tak ja by som na tvojom mieste volala v čase,ked tvoj doktor ordinuje,alebo mu napíš mail,ja tak zvyknem písať dr.Stenovej,ku ktorej chodím,ak chcem niečo vedieť.

annamary27
30. sep 2014

@viva13 určite,nikdy nevieš.

lucatko1987
30. sep 2014

@franzziska ja tieez pisem mail, vzdy sa mi ozve naspat v priebehu dna.

lucatko1987
30. sep 2014

@viva13 drzim palce, drz sa aj ked je to tazke hlavu hore aj moja mama so mnou krvacala 4 mesiace

viva13
30. sep 2014

@annamary27
@lucatko1987
babule dakujem za povzbudzujúce slová,poležkávam som strašne slabá,malátna,ospalá som ako opilá 🙂

franzziska
30. sep 2014

@lucatko1987
@annamary27
dakujem za odpověď...ale ja mam ineho lekara a na email uz minule mi neodpovedal...a ake je prosim číslo na tu ambulanciu 2 ?

lucatko1987
30. sep 2014

@franzziska 02/50102923 je na 2. Ambulanciu, aspon ja mam ulozene toto cislo a dvihaju.

lucatko1987
1. okt 2014

Dnes som po dalsej kontrole, vraj vacsina folikov je
uz v hranicnej velkosti a punkcia bude tento tyzden, len stale neviem presne kedy 😢 uz som nedockavaaaaa strasneeee.. A nafuknuta ako balonik 😁som zvedava co mi povedia o druhej ked si budem volat za vysledky, kedy ma poslu konecne na ten pregnyl.. Vraj to uz mam cakat kazdu chviiilu 😊 viete mi niekto poradit co potom?? To uz sa asi nepichaju hormony po pregnyle? Ci? Mna vzdy vsetky otazky napadnu ked som uz na ceste odtial 😔 a moze sa pichnut pregnyl v den kedy este beriem stimulku? Diky

waitiekatie
1. okt 2014

@lucatko1987 pregnyl sa picha po ukonceni stimulky... oni ti presne povedia kedy si ho mas dat.. ja som posledne zo stimulky pichla tusim v pondelok, v utorok vecer bol tusim pregnyl a vo stvrtok punkcia... aspon tak sa mi mari... akoby to bolo pred 100rokmi... a pritom je to len necely rok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre