Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzicek88
17. okt 2014

@waitiekatie drzim ti silno palce

franzziska
17. okt 2014

@lucatko1987 zatím nijak...v piatok ideme na konzulku

waitiekatie
17. okt 2014

@zuzicek88 vdaka 🙂

waitiekatie
17. okt 2014

@lucatko1987 uz sa ti to blizi... ja by som uz skrabala stenu 😀 v pondelok bude veselo, uz to vidim 😀

lucatko1987
17. okt 2014

Baby, je to pozitivne, strasne sa tesim 😊

franzziska
17. okt 2014

@lucatko1987 wowwwww vlastny test ci GF?

lucatko1987
17. okt 2014

@franzziska krvickaaa v GF 😊 155 jcg

leona45
17. okt 2014

Baby co pomoze na bolesti zaludka, strasne ma boli. Nevraciam iba ma boli zaludok. Som v 9tt. Dakujem za rady

waitiekatie
17. okt 2014

@lucatko1987 jeeeeeeeeeeeeeeeej strasne sa tesim 😉 budem po tebe rada opakovat 😀

waitiekatie
17. okt 2014

@leona45 jooooj,no asi nic v liekovej forme...skus caje..matovy,zazvorovy a pod,podporujuci travenie..ale drobec si asi robi,co chce 😀

lucatko1987
17. okt 2014

@waitiekatie posielam ti tehu virus, chytaaaaj! Drzim moc palce, v pondelok daj hned vediet!

annamary27
17. okt 2014

@lucatko1987 krásna správa

annamary27
17. okt 2014

@lucatko1987 jééééé,super ,gratulujem,krásne čísielko a vidíš ty si skoro prestala veriť.držím palce nadalej 🙂 🙂 🙂

lucatko1987
17. okt 2014

@annamary27 tak ja sa v tych ciselkach veru nevyznam, ale povedala, ze je to v poriadku tak jej verim 😊

annamary27
17. okt 2014

@lucatko1987 určite je to v poriadku,nad 10 je to pozitívne a teraz sa to musí do dalšej kvričky znásobiť.ja som mala 318 a potom 2406.ale poznám kočky ,ktoré mali 36 a majú doma detičky 🙂)))))))))))

lucatko1987
17. okt 2014

@annamary27 a kolko dni bolo medzi 318 a 2406?

franzziska
17. okt 2014

@lucatko1987 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

annavallova
17. okt 2014

@lucatko1987 gratulujem,som šťastná s tebou 😉 ja som bola dneska na konzultácii a ideme nato od 2.11 si budem pichať injekcie, som išla z lekárne ako feťáčka plná igelitka, muž, že to čo máš, troška sa toho bojím a toľko informácii naraz, že polovičku neviem ale tak povedali, že hlavne od 2 pichať injekcie a na 4 deň cyklu prísť na kontrolný ultrazvuk, tak ideme nato 🙂

lucatko1987
17. okt 2014

Dakujem, dakujem
A super tak ste pokrocili! Asi mas kratky protokolo, ja som zacala stimulovat uz 22DC, ale tiez som sla do prace ako narkoman z GF, ale igelitku som niesla ako poklad, taky drahy nakup som dlho nezmestila do jednej tasky 😁inak staci si pamatat len to co mas robit/ pichat do najblizsej kontroly, potom ti to vzdy zopaknu 😊 co budes brat , aj ja som bola po konzultacii az vydesena z tolkych info, velmi mi tu baby pomohli zorientovat sa v tom vsetkom😊ake dobrotky mas naordinovane ty?

elenkaba
17. okt 2014

@lucatko1987 velmi gratulujem!!! a chcem sa spytat, kolko krat si mala USG alebo krv. kontrolu pocas stimulacie s dlhym protokolom? dakujem za odpoved a drz sa.

lucatko1987
17. okt 2014

@elenkaba ahoj dakujem , myslim, ze kontrol bolo pat , prva bez krvi, na poslednej mi uz vysadili inekcie a sla som na pregnyl o dva dni bola punkcia. Pocet kontrol je, ale individualny, baby co so mnou boli na odbere boli max 4x, zalezi od hormonovv krvi. Zacinas dlhym protokolom? Kolky DC si?

annavallova
18. okt 2014

@lucatko1987 no mám dlhý protokol, a dobrotky dipherelin, menopur, augmentin, pregnyl, utrogestan, puregon, začínam na 25 deň cyklu čiže toho 2.11 s dipherelinom, sa toho troška bojím ako to zvládnem ale tak manžel povedal, že sa toho podujme ale rada by som si to aj sama pichala, hej to bol nákup, verím, že to všetko dobre dopadne a budem a aj ja tešiť a tebe prajem veľa zdravička, opatruj sa 😉

lucatko1987
18. okt 2014

@annavallova takze mas rovnaky nakup ako ja 😊 neboj to zvladnes, ja som prvy krat tiez mala zmiesane pocity pichnut si to sama a potom znovu ked sa pridali dalsie , ale to zvladnes, urcite! Keby coklvek pis, este to mam v cerstvej pamati , rada pomozem ak si nebudes niecim ista !

annavallova
18. okt 2014

@lucatko1987 ďakujem, ono sa aj bojím aby som to nepomotkala, s prvou dávkou idem za sesternicou je sestrička tak nech dá inštruktáž a uvidím, všetko zvládnem ale to pichanie neviem, bála som sa starkej pichať injekcie keď ma na riedenie krvy a nikdy by ma nenapadlo, že aj ja si budem niekedy niečo pichať, s tím perom to bude podľa mňa potom jednoduchšie, ono vieš, nečakala som, že to bude všetko tak rýchlo, ale záležalo od nás kedy chceme a tak som povedala, že čo najskôr aspoň nebu čas veľa premýšľať nad hlúposťami, ešte sa ťa chcem spýtať, mala si aj nejaké bolesti keď dozrievali vajka? alebo zmeny nálady? nech viem pripraviť doma manžela :D

lucatko1987
18. okt 2014

@annavallova no tak asi ta nepotesim, ale ja som bola raz klbko nervov , potom mi to hned prislo luto, ze som na draheho hucala, tak som plakala.. chudak moj muz.. Ale prezil to 😊
no a bolesti som mala v podbrusku, ale skor ako bolest som citila silny tlak, taky ako by to chcelo uz von, a take pichanie raz vlavo raz vpravo, ale to vsetko az tak ku koncu zo zaciatku mi aj stavy aj brusko pripominalo PMS
Nebolo to velmi prijemne, ale dalo sa to vydrzat, stoji to za to!

korenka17
18. okt 2014

baby,nepotrebujete Utrogestan?Mám 7 škatuliek,2 za 6,77€ a 5 za 6,47€ 🙂

annavallova
18. okt 2014

@lucatko1987 no teda ako si aj ty napísala chudák môj manžel, ale prežijeme to, kvôli tomu výsledku pretrpím všetko, aj si bola na pn ? inak potom si mám urobiť predoperačné ale pred laparkou som bola aj za anestaziologom a teraz mi o tom nič nehovorili, sa nejde či ?

lucatko1987
18. okt 2014

@annavallova tak mozno tebe nebude tak sibat ako sibalo mne 😁 len horsie bolo, ze som si to vzdy uvedomila neskoro..😁
Aj k punkcii treba predoperacne, ale tie nesmu byt starsie ako tri tyzdne , cize ked zacnes so stimulkou pomalicky mozes vybavovat. Ja som bola len u obvodaka, ma aj ekg, a vysledky som mala do cca tyzdna. Aj manzel pojde na krv, ale iba na zltacku, krvnu skupinu a pohlavne prenosne choroby 😳
Pn som bola, ale nie dlho v piatok 3.10 som mala punkciu, v stredu 8.10 vklad a dalsi pondelok 13.10 som sla do roboty.. Doma by som sa asi zblaznila 😊
@korenka17 a to su kolko kapsulove a to by si mi poslala? To sa tusim berie az do 12tt , ze?

annavallova
18. okt 2014

@lucatko1987 no uvidíme ako to bude, ja asi pôjdem hned na interné a tam si 2hoďky počkám a budem mať aj aj výsledky, musím si tam zavolať, uvidím, lebo niektré už mám, a tie na Hiv platia pol roka, tak len tie základné, no manžel nevie ani krvnú skupinu a nevieme, či nebudeme mať rovnakú je to tak 50%na 50%, no to zaleží aj akú máš robotu, ja sa tam hrabať nebudem síce po laparke som sa tiež hrabala :D, uvidíem :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre