Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
25. jan 2011

@miskab a kedy ta to caka? mozno to naozaj budes brat uplne v pohode ako annamary :D

miskab
25. jan 2011

@pici No bodaj by si mala pravdu 🙂 No na 3 den cyklu mam prist na krv to vychadza 9 februara a hned sa dohodneme na termine kedy pridem na to vysetrenie

pici
25. jan 2011

@miskab no pekne... tak to uz je coskoro.... urcite to zvladnes....

miskab
25. jan 2011

@pici No coskoro pojdem na to juuuuuj jak sa bojim ,,,a ty si uz tehu???

pici
25. jan 2011

@miskab nie.... 2/2 idem na krv

miskab
25. jan 2011

@pici Idu ty brat krv ci su tehu alebo len vysetrenie?? a ako dlho chodis do ginfivu??

demeeri
25. jan 2011

@miskab Držím ti palce! 🙂 A hlavne sa neboj ničoho. 😉

demeeri
25. jan 2011

@pici Jaj,držím ti palce!Určite si tehu!!!! 😅

miskab
25. jan 2011

@demeeri Dakujeeeem 😉 a gratulujem k tehu,,,,prajem vela zdravicka babatenku aj tebe 🙂

mirus11
25. jan 2011

@demeeri ja som bola dnes a malinke ma 16,9mm a 8tt +1

annamary27
25. jan 2011

@mirus11 jééééé,gratulujem 😀 😵 😉 🙂

mirus11
25. jan 2011

@annamary27 dakujeme velmi pekne vsetkym.ale radsej by som sa uz pochvalila foteckou,ale zatial ju este nemame.ale dufame,ze coskoro bude.

wewulka
25. jan 2011

@mirus11 😀
@pici určite si tehu, držím palce 🙂

dnes mam take zmiesane pocity z toho vsetkeho 😒 , este som nebola ani na prvej konzultacii a uz mam strach. Urcite viem, že nas caka ICSI. Ani jedna tu neopisujete nejake neziaduce ucinky hormonov tak si myslim, ze to zvladate v pohode a ja budem tiez 🙂

ivica7793
25. jan 2011

@wewulka ahoj...určite budeš v pohode...ja síce len teraz začínam (teda od včera) stimulovať, vo štvrtok mám UTZ a uvidíme čo dalej...máme IVF, ale neviem či ICSI...to podľa čoho vieš, že máš IVF ICSI? Nám o tom dr. nič nehovoril.

wewulka
25. jan 2011

@ivica7793 manzelovi hned pri prvom spermiograme odporucili ICSI aj mu to napisali do vysledkov

annamary27
25. jan 2011

@ivica7793 ICSI máš podla toho aký kvalitný bude partnerov spermiogram,ked je zlý tak určite ICSI,ak je dobrý tak môžeš dať prirodzene alebo môžeš dať aj pol na pol.

pici
25. jan 2011

@miskab idu mi brat krv ci som tehu :D

@wewulka dakujem, pozitivne myslenie my velmi pomaha
@demeeri velke nadeje tomu nedavam, to by bol zazrak aby to vyslo na prvy krat....

demeeri
25. jan 2011

@pici Ja som bola na tom rovnako!!!!A teraz,vidíš! 🙂

demeeri
25. jan 2011

@mirus11 Ja som dostala fotku iba včera.Hlavne ,že ju už mám.

pici
25. jan 2011

@demeeri ano ale ty si bola na IVF nie? a ta pravdepodobnost vydarenia je tam predsa len vacsia.. ci sa mylim?

demeeri
25. jan 2011

@ivica7793 Doktor ti určite vysvetlí,čo a ako.Aj my sme mali ICSI.V podstate je to to isté ,ako IVF.Berieš tie isté lieky,iba ICSI je ovela drahšie,ale aj istejšie.Vyberajú tie najživotaschopnejšie spermie.

demeeri
25. jan 2011

@pici Vrámci IVF sme mali ICSI.Bolo to istejšie kvoli nekvalitným spermiám.

pici
25. jan 2011

@demeeri a kolko ti vkladali vajicok?

demeeri
25. jan 2011

@pici Vkladali mi dve.

pici
25. jan 2011

@demeeri a uchytilo sa jedno? ci to sa este nevidi?

demeeri
25. jan 2011

@pici Áno,uchytilo sa iba jedno.Na prvom ultrazvuku bolo vidieť tmavý fliačik vedľa embria.To však bolo bez života,prázdne.

pici
25. jan 2011

@demeeri ale ved to hadam nevadi.... hlavne ze to jedno pekne rastie....

kikus77
26. jan 2011

neviete mi niektora poradit? Ked idem dnes na IUI mozem brat dalej vceliu kasicku? Viem , ze po KET a ET by sa nemala, ale netusim ako je to po IUI

miskab
26. jan 2011

@pici jeeej tak dufam ze si tehu,,mooooc ti drzim palceky moja 🙂

mirus11
26. jan 2011

@demeeri a tak ked vidis svojho drobceka,tak ti foto moc ani netreba.ale urcite chcem co naskor aj ja.ved uvidime o 2 tyzdne,ci mi uz da foto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre