Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzmilag
20. apr 2011

Dievcata, zaciatkom maja zacinam pichat hormony. Rada by som vsak chodila do prace. Zmeni sa mi nejako vyrazne postava (zvacsene brucho ...)? Boli ste v tomto obdobi PN?

misi76
20. apr 2011

@zuzmilag ani nie, len sa budeš cítiť ako bublinka. Ale u každej to je iné.

zuzmilag
20. apr 2011

@misi76 Nebude to teda vyrazne boliet? Ako casto je treba chodit na kontroly?

misi76
20. apr 2011

@zuzmilag tak budeš pociťovať, že ti vaječníky pracujú, ako pri mrche. Na kontroly sa chodí cca. každé 2-3 dni. Ráno prídeš na krv a UTZ a poobede si voláš ako máš ďalej pokračovať. Oni vyhodnotia tvoje krvné hodnoty a UTZ a povedia ti kedy zase na kontrolu a ako ďalej.
Neboj, vyzerá to veľa info naraz, ale všetko sa dá zvládnuť a hlavne treba byť v pokoji a nestresovať sa. Ak niečo nebudeš vedieť, tu ti kočky pomôžu, len sa pýtaj. 🙂

ivka3901
20. apr 2011

@zuzmilag ahoj já som sa dala pri každom pokuse vypísať od začiatku pichania inekcií len pri prvom pokuse som chodila do roboty,lebo som robila len ráno a to sa dalo,ked som si pichala inekcie poobede,ale ako hovorím daj sa radčej vypísať je to lepšie ak ti to možem odporučiť možeš doma oddychovať a relaxovať síce já sa momentálne už nudím,ale mám nakázané od manžela KLUD pri telke a je to oveľa lepšie.

ivka3901
20. apr 2011

a ešte som ti chcela napísať,že tie kontroly ako ti misi76 písala sú každý druhý deň zhruba 10 dní a to je dosť dovolenky míňať ako hovorím radčej klud doma a nohy hore.já som momentálne už 5 deň povložení 2 embryjkí takže som čakateľka 🙂

ivka3901
20. apr 2011

@pici ahoj no ako sa cítiš?máš nejaké tehu príznaky?alebo všetko v pohode?já som už taká nervozna z toho čakania,ale hádam to bude stáť zato. 😵

misi76
20. apr 2011

@ivka3901 žiadna nervozitá !!!! 😠

zuzmilag
20. apr 2011

@ivka3901 Drzim palce, aby to tento raz vyslo 🙂 . To cakanie musi byt asi hrozne.
Najskor to skusim bez vypisania sa. V praci vsak o tom nevedia, ani nechcem, aby to vedeli. Budem teda vymyslat vyhovorky.

zuzmilag
20. apr 2011

@misi76 Ano, vyzera to komplikovane. Dnes som si vyzdvihla injekcie a tabletky ... dobre, ze som si vzala velku tasku. 🙂 Ale postupne sa to asi naozaj da zvladnut.

misi76
20. apr 2011

@zuzmilag nič neboj sme tu.

Baby mňa riadne bolí podbruško, manžel sa smeje, že sa krpci zahryzávajú. No len aby to nebolo niečo mrchavé.

zuzmilag
20. apr 2011

@misi76 Drzim palce, nech su to potomkovia 🙂

squella
20. apr 2011

@babulka123 Ahojky, ano ano, na toto centrum som aj ja pocula LEN TO NAJ 🙂
Aspon nieco pozitivne v tomto businesse.
A ako to prebieha, ked chces odist? Daju ti kartu so vsetkymi vysledkami alebo ako? Len si odisla a isla tam a oni si vsetko vypytali?
Napis, ako to prebieha, prosim, isto tym pomozes tym, co vahaju.....

pici
20. apr 2011

@ivka3901 nie zlatko nemam ziadne priznaky :D a nedockava som veruze aj ja :D

ivka3901
20. apr 2011

@zuzmilag veľmi veľa závisí aj v akej robote robíš já robím za pásom robím káblové zväzky do Volkswagenu a robím aj nočné a som školiteľka tak sa nabehám v robote až až tak aj preto som sa dala já vypísať,ale ak máš kludnú robotu a dá sa to v pohode zvládnúť tak prečo nie držím ti palčeky.u mňa v robote to vedeli a preto to bolo strašné,ked som došla po tých 4 mesiacoch do roboty,že čo sa stalo a všetci ma lutovali,ale som si povedala,že tenkrát to hádam dopadne dobre a vrátim sa až o 3 ročky 🙂

ivka3901
20. apr 2011

@misi76 ok budem sa snažiť alebo polepším sa 🙂
@pici tak ok moja myslím na teba a v ten utorok sa stretneme v GYN.FIVE,ale keby niečo nové tak daj vedieť 😉

alibabaa
20. apr 2011

@pici jeeej bude stretko v GF 😀 aj ja idem na krv v UTOROK 😀

elise
21. apr 2011

@pici prosím ťa ked ti robili punkciu ako prebiehala narkóza ja sa toho veľmi bojím že sa nepreberem a ako uspávanie vnimaš?

elise
21. apr 2011

@wewulka ako to vyzerá s tebou? ja som mrchu ešte nedostala obávam sa že dostanem v piatok a v pondelok je štátny sviatok tak netusím či budú robiť, mala by som ísť na ultrazvuk. 😒

wewulka
21. apr 2011

@elise Ahoj, práve som na teba myslela, že ti idem napísať ako si natom a prihlasim sa sem a ty mi pises 🙂 No ja stresujem, včera to bolo asi najhoršie, kvoli mrske pretoze som ju ani ja este nedostala. Vyzera to tak, že mi pride v mojom termíne a ak ano tak potom dufam, ze si nebudem musiet dat robit este raz predoperacne. Neviem ako sa to predoperacne bere, ze tri tyzdne od odberu krvi alebo od vyšetrenia. Neviem ci robia v pondelok, budes si musiet asi zavolat.
Ak ti mozem odpovedat ohladom narkozy, tak ja som bola pod narkozou v january a tiez som sa toho strasne bala, ze sa uz nezobudim, ale ani neviem ako som zaspala a potom som sa prebudila na pooperacke a cely den som prespala, ale to preto lebo som bola v narkoze asi vyse hodiny. Ale neboj sa toho ved predoperacne mas v poriadku tak sa ti nic nestane, určite sa zobudis 😉

babulka123
21. apr 2011

@squella ahojte.. ja som z GF nebrala ziadne vysledky.. to co potrebovali si spravili vo FC.. na zaciatku mi dr spravil ultz. manzelovi na pockanie spermiogram a bolo vybavene... nic viac nic menej.. krv tam neberu tak ako v gf, je to tam omnoho jednoduchsie..
ja som mu len povedela kam som chodila ake som mala lieky a tak ...

pici
21. apr 2011

@elise punkciu mi robili minuly pondelok. dosli sme na izbu, pred tym sme sa vycikali ako sme isli na "salu" mali sme napichnutu kanylu v zile a tam len dopichli analgetikum a uspavacku... vysla som na kozu, zaviazali nohy a tri krat spravili vyplach posvy.. a potom som sa zobudila uz na izbe, narkoza ok pospala som si este dve hodky a isla domov

pici
21. apr 2011

@ivka3901
@alibabaa ano v utorok si dame rande v GF v rade na krv :D

tinasc
21. apr 2011

@pici tak keď už budete mať to stretko, tak nech je úspešné a plné dobrých správ 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
21. apr 2011

@tinasc to by sa hodilo veru :DDDDDDD

annamary27
21. apr 2011

@tinasc
@pici pekné sviatky kočky a držím palce na posviatočnej krvičke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

demeeri
21. apr 2011

@zuzmilag Ja som nič necítila pri injekciách.Nemala som ani bolesti,ani opuchnuté brucho,ani nič.Asi nie každá reaguje rovnako.Ja som bola v pohode.Môžeš chodiť do roboty.

demeeri
21. apr 2011

@ivka3901
@misi76
@pici Držím vám palce! 🙂

alibabaa
21. apr 2011

@pici to by som nebola ja keby som sa neunahlila.. neviem pocitat uz ani na prstoch.. ja idem az v streduuu ☹ 😠

elise
21. apr 2011

volala som do GF a povedali mi že ked dostanem mrchu zajtra mám prísť v sobotu hned ráno a ked v sobotu tak mám prísť v utorok ráno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre