Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
27. apr 2011

@pici ako sa cítiš?ja som už volala do roboty,že v pondelok sa stretneme a tak inak som sama doma a pokúšam sa niečo robiť,lebo furt nato myslím a je mi do plaču na všetko treba čas čas le najlepší liek a hlavne,ked pozriem na manžela na jejo smutné oči tak tak mi je strašne smutno ☹

elise
27. apr 2011

@ivka3901 ivka všetko bude dobre ja tomu verím začínam veriť uplne na 100%

ivka3901
27. apr 2011

@elise dakujem ti inak ahoj my sme ešte spolu moc nekecali?

elise
27. apr 2011

@ivka3901 veru nekecali 😉 ja teraz čakám na tu mrchu ked príde postupujeme dalej v protokole

ivka3901
27. apr 2011

@elise ahá a malého máš prirodzenou cestou?a potom ste sa pokúšali o druhé bábo a nedarilo sa?toto je tvoje prvé IVF prepáč,že sa tak blbo pýtam,lebo už si píšem z toľkými babami na internete,že strácam prehľad 🙂

elise
27. apr 2011

@ivka3901 malý sa nám zadaril až po 6 rokoch, druhe sa 3 roky nedarilo tak sme sa rozhodli takto na IFV, jednak nás tlačí aj vek muž sa blíži k 50 a ja mám po 35 bude to uplne moje prvé IFV som z toho trochu zmetená, vela informácii naraz🙂

ivka3901
27. apr 2011

@elise jéééééj my budeme mať teraz tiež 6 rokov v septembri výročie svadby.no to aj pre nás,ked sme išli prvý krát na ivf tak to bolo strašné,normálne ked sme vyšli z ordinácie tak sme nevedeli ani ako sa voláme a tobož sme zabudli čo máme najskor vybaviť a až potom nám to dochádzalo na rozum postupne 🙂 tak potom myslím na teba moja nám ten pvý pokus nevyšiel,ale druhý áno aj napriek tomu,že som začala slabo špiniť jedno sa nám udržalo aj ked som ho po 2 mesiacoch stratila

elise
27. apr 2011

@ivka3901 to mi je ľuto že ste o babenko na druhý pokus prišli☹ idete na 3 IFV?

elise
27. apr 2011

@ivka3901 6 rok po svadbe je náročný ale my sme s maželom 11 teda v máji bude 11 rokov🙂

ivka3901
27. apr 2011

@elise no tak toto bol náš tretí pokus a nevyšiel a ešte k tomu som mala málo vyjíčok aj napriek tomu,že beriem prednison 5 na protilátky voči spermiám tak potom ledvaj so mňa vytiahli 4 vajká a 2 oplodnili a tie vložili takže nič sme nemali zamrazené a to je to natom,že aj posťovňa nám tento pokus ešte preplatila a na 4 krát budeme musieť zaplatiť ešte 500 eur navyše okrem tých 1000 čo sme platili doteraz.

elise
27. apr 2011

@ivka3901 uvidíte ako sa rozhodnete a možno sa to podarí aj prirodzene 😉

ivka3901
27. apr 2011

@elise inak aj my sme s manželom 10 rokov spolu teda 4 roky sme spolu chodili 🙂

ivka3901
27. apr 2011

@elise no myslela som nato,ale fakt už neverím tomu a skor uvažujem,že zlomím manžela na budúci rok alebo o dva na 4 pokus a potom budeme uvažovať nad adopciou

ivka3901
27. apr 2011

@elise nachvílu sa odmlčím ideme si von popolievať kvetinky a zachvílu príde drahý domov a budem sa mu chvílu venovať a potom neskor ešte behnem sem mrk zaťiaľ ahoj

elise
27. apr 2011
tinasc
27. apr 2011

ach babule, čo na to povedať, že je to také ťažké dopracovať sa k bábätku ☹ len to, že to chce viac času a trpezlivosti, ale skončí to pre všetky šťastne, verím tomu 🙂

demeeri
27. apr 2011

@ivka3901
@elise baby,držím vám palce!Vy ste si už pretrpeli svoje!Naozaj si už ten úspech zaslúžite.

wewulka
27. apr 2011

@pici Ahoj, dnes som pichla Gonal, ale to sa môže stať asi len mne. Natiahla som, vpichla a stlačila, čakala som na tie 4 ťuknutia, ale ťuklo to iba raz a tak som čakala čo sa bude diať, skúsila som to stlačiť ešte raz, ale nič. To znamená, že mi to nepichlo celú dávku, keď to skúšal manžel mimo, tak ťuklo 4 krát ako keby to prvýkrát bolo zaseknuté, keď som si to ja pichla. Som z toho na nervy, dúfam že to nevadí ☹
Inak ja mám tie Gonal iba tri balenia. Každý si mám pichnúť raz ? Dobre tomu rozumiem ? Takže, keď som dnes začala tak posledný si dám v piatok a až v nedeľu začínam s pergoverisom. To si aj ty tak mala ?

elise
27. apr 2011

@wewulka tak pokračuješ uspešne dalej ja čakám na mrchu mala by sa teraz spustiť. 😉

wewulka
27. apr 2011

@elise verim, ze sa ti spusti co najskor a aj ty budes uspesne pokracovat 🙂 ja pokracujem uspesne - zatial, dnes sa mi ten gonal nejak ... asi si citala co som pisala aj pici

elise
27. apr 2011

@wewulka zvládneš to treba asi prax ja ťa obdivujem že si to dokážeš pichať sama ja to nedokážem, mne to pichá švagriná

ivka3901
27. apr 2011

@wewulka rada by som ti poradila,ale já som si ani raz nepichala tento druh inekcií prvý krát decapeptyl a potom menopur a cetrotide a nakoniec pregnyl asi každá má inakší druh inakcií
@demeeri si milá dakujeme pekne

wewulka
27. apr 2011

@elise ja som si tiež myslela predtym, že si to sama nikdy nedokážem pichnúť, ale už mi to ide od ruky, až na ten gonal, ale tak dufam, že to nevadí, že mi to nepichlo celú dávku, asi si zajtra skúsim zavolať do GF

wewulka
27. apr 2011

@ivka3901 ďakujem, každá sme inak nastavená, ale s hodou náhod s pici sme nastavené rovnako

elise
27. apr 2011

@wewulka určite zavolaj poradia ti. 😉 ozaj a si na pnke? alebo v práci? ja rozmýšlam pnku od punkcie

wewulka
27. apr 2011

@elise ja som doma, ale nie som na PN, vyhodili ma, sa mi to teraz aj hodi 🙂

ivka3901
27. apr 2011

@elise radím ozaj ísť na tú pnku je to lepšie odporúčam síce tie inekcie sa dajú zvládnúť aj s chodením do roboty,ale od punkcie odporúčajú aspom 2 týždne oddychovať s vyloženými nohami na lustri 🙂

wewulka
27. apr 2011

@elise a na ktoré číslo si volala ty ? nato čo máme na protokole alebo to všeobecné čo majú na stránke ?

elise
27. apr 2011

@wewulka ja som volala zto čo mám v protokole

elise
27. apr 2011

@ivka3901 pnku by mi mal môj gynekolog vypísať asi že? alebo mi ju daju v centre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre