Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
28. apr 2011

@wewulka šikulka už super zvládaš injekcie ako doktor🙂

wewulka
28. apr 2011

@elise manžel mi povedal, že ešte sa naučím brať krv a naše deti nebudú musieť vôbec chodiť k lekárov 😀

elise
28. apr 2011

@wewulka super 😀

pici
28. apr 2011

@wewulka ty si velka sikulka... a nevyhadzuj :D

ivka3901
28. apr 2011

@pici ahoj pici ako sa mi máš moja?dá sa?já som volala dneska do roboty vedúcej,že sa tešia na mňa,ale je im je to lúto,že ma už nečakali v robote a aj dneska mi kolegyne volali,že s ana mňa tešia a už sa vypytujú,že kedy s adobre opijeme na disce takéto já mám kolegyne sú medzi nimi aj mladé baby aj staršie vydaté

pici
28. apr 2011

@ivka3901 ahoj. trosku som riesila rodinne veci tak som tu nebola. idem zajtra na krv . a v stredu na konzultaciu co dalej.. uvidime, nejdem hlavou proti muru, necham si poradit od harbulaka... super ze sa na teba tesia... trosku zmeny ti prospeje... prides na ine myslienky...

ivka3901
28. apr 2011

@pici ahá v pohode,ideš ešte na ten druhý test?alebo kvoli čomu ideš na krv?sory,že som taká zvedavá 🙂 a teda v stredu na konzultáciu?to som zvedavá čo ti povie harbulák k nemu chodíš?on je veľmi milý a sympatický

pici
28. apr 2011

@ivka3901 ano este na druhy test. proste az dva negativne potvrdia netehotenstvo... tak nevadi... kaslem na to aj tak musim ist do ba tak mi je to uz jedno.... den mi to uz nepokazi.. vyplakana som takze no problem... nie si zvedava.. vpohode, poviem co budes chciet 😉 ano chodim k harbulakovi, mam ho moc rada. je to fajn clovek, mne asi jediny sympaticky

ivka3901
28. apr 2011

@pici ahá takže ešte nič nie je stratené inak aj ja som už vyplakaná,ale ešte budem nejakú tú dobu smutná,treba čas a prebolí všetko,ale toto vedomie asi dlho zostane.ty si mala trošku zvýšené hcg?ja som mala na nule?takže já už nemusím ísť na druhý test a už som vysadila aj utroš a dostala som riadny menzes a ty čo ešte špiníš?

pici
28. apr 2011

@ivka3901 mam normalny menzes. moje hcg nestupne aj ked by bolo jedna... ked bolo do 10 je negativne a kedze mi vkladali morulu, tak neexistuje ze by som bola...

ivka3901
28. apr 2011

@pici čo to je tá morula?

pici
28. apr 2011

@ivka3901 tusim viac ako 8bunkove embryjko...

ivka3901
28. apr 2011

@pici hm......... 😨 my sme z toho tiež veľmi nešťastný konečne sme dúfali,že stenová našla príčinu a s tým prednisonom by to malo byť ok všetko a mohli by sme to dotiahnuť do konca a vidíš ako to dopadlo veľmi sme sklamaný naprv človek sa teší dajú nejakú tú nádej,že sa to konečne podarí a ..............všetko je zrazu inak ☹

pici
28. apr 2011

@ivka3901 no ved to... ale moj doky povedal ze som este priliz mlada na to aby som to vzdavala...

ivka3901
28. apr 2011

@pici ale u teba nič nie je stratené pojdete na KET ten sa určite podarí bude to dobré ozaj bolo veľa slzičiek já som sa hned rozplakala po telefonáte bolo to strašné a moj drahý mi nato povedal,že aj tak ma lúbi strašne moc a já som sa nato rozplakala ešte viac vidíš aj teraz sa mi tisnú slzy do očí

pici
28. apr 2011

@ivka3901 ja som sa vyplakala... som na seba hrda ze som si nezapalila ani ked som bola psychicky v prdeli... urcite sa nam to teraz podari... ty si musis trosku oddychnut a urcite draheho prehovoris aj na dalsi pokus...

ivka3901
28. apr 2011

@pici to má pravdu já mám už pomaly niečo cez 30 a ešte pár ročkov možno budeme skúšať a po takej 35 to budem riešiť adopciou,ked sa nič neudeje

pici
28. apr 2011

@ivka3901 u nas adopcia neprichadza do uvahy.. neboj... raz sa to podari aj vam...

ivka3901
28. apr 2011

@pici to je super tak len tak dalej a aj ja dúfam,že ho ešte prehovorím na další pokus ved uvidíme teraz je to ešte veľmi čerstvé.moja idem už spinkať,lebo ráno skoro vstávam idem si dať vypísať marodku ku gynekologičke tak potom poobede alebo navečer sa ozvem ahoj a dobrú nocku

ivka3901
28. apr 2011

@pici no takto rozhodnutý sme boli aj my,že adopcia v žiadnom prípade,ale pomaly mením názor

pici
28. apr 2011

@ivka3901 jasne.. dobru nocku... asi vsetko chce cas...

pici
28. apr 2011

@ivka3901 moj manzel nazory nemeni... :D

wewulka
29. apr 2011

Baby, čo asi stojí pregnyl a utrogestan ? vďaka

tinasc
29. apr 2011

@wewulka na pregnyl som doplácala na krabičku cca. 1,10 euro, na utrogestan na krabičku cca 3,20 eura 😉 mala som z oboch po tri kusy 🙂

wewulka
29. apr 2011

@tinasc tak to nie je hrozná suma
a ty si na tom ako teraz ?

tinasc
29. apr 2011

@wewulka tretia diphereline vo mne 😉 a ty ešte nemáš pregnyl a utroš?

wewulka
29. apr 2011

@tinasc tak super teda 🙂
ešte som si ich nevybrala na recept, ale v pondelok idem na kontrolu tak už pôjdem do lekárne si ich kúpiť

tinasc
29. apr 2011

@wewulka aha, lebo ja som si to vybrala hneď naraz 🙂 možno by som na to aj potom zabudla, lebo myšlienky by mi lietali kade tade 🙂

wewulka
29. apr 2011

@tinasc ja nato stále myslim a mam to zalozene v protokole
a pichas sama alebo ti niekto picha ?

tinasc
29. apr 2011

@wewulka pichám sama 😉 nemám nikoho kto by mi pichal...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre