Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
13. jún 2011

@miskab no v protokole mam ze 16-18den vklad tak 16 je sobota, tak bud sobotu, nedelu alebo v pondelok :D

pici
13. jún 2011

@miskab presne tak.. uz sa moc tesim...

miskab
13. jún 2011

@pici budeme vsetky spolu tehulkovat supeeeeeeeer 🙂 tak daj vediet kedy si presne ides pre drobcekov 🙂

pici
13. jún 2011

@miskab vo stvrtok po kontrole mi povedia.. alebo zavolaju.. alebo ako to je :D

miskab
13. jún 2011

@pici no ja som zvedava kedy bude mat vklad

pici
13. jún 2011

@miskab a kedy budes vediet?

miskab
13. jún 2011

@pici ja neviem kedy to hovoria ci zajtra mi to povedia, tebe kedy povedali po odere, ze kedy mas vklad?

pici
13. jún 2011

@miskab ani nie... po odbere povedali kolko je vajicok... a co s nim spravime... a na druhy den som volala ako sa to s nimi vyvija a co dalej... ja som mala tusim v pondelok odber a vklad v piatok

miskab
13. jún 2011

@pici tak teoreticky mi to vychdza cez vikend??

pici
13. jún 2011

@miskab no aj mne.. tak sa mozno aj stretneme :D

miskab
13. jún 2011

@pici to by bolo supeeeeer,, keby nam to spolu vyslo 🙂

pici
13. jún 2011

@miskab mne by sa to tiez velmi pacilo :D

wewulka
13. jún 2011

@pici ďakujem 🙂

wewulka
13. jún 2011

@miskab budem na teba zajtra myslieť, uvidíš všetko dobre dopadne a pici ti to velmi super opisala presne tak to prebiehalo, drzim palceky 😉

wewulka
13. jún 2011

@pici supeeeeer uz sa ti blizi vklad, za chvilu si tehulka 🙂

pici
13. jún 2011

@wewulka uz sa neviem dockat

wewulka
13. jún 2011

@pici tak to ti verim

elise
13. jún 2011

@lume pri umelom oplodnení sa ráta 280 dní od kedy sa vajíčko oplodnilo, nedá sa rátať termín pôrodu od poslednej mrchy🙂 to su len orientačné tabuľky🙂

elise
13. jún 2011

@pici držím palce aby sa bábenká uchytili čo najlepšie🙂

pici
13. jún 2011

@elise dakujem moja

tinasc
13. jún 2011

babule, ktoré čaká vklad, držím silno palce, nech sa bábenká pekne zakusnú a 9 mesiacov nepustia 🙂

miskab
13. jún 2011

@wewulka
@pici dakujeeeem vam babulky ,, zajtra napisem ako som dopadla ..... 😕

nr_martinka
13. jún 2011

@zuzancek22 ahoj tak ja som v dôvere a pisala som priamo tam a dnes som volala do centra a idem uz zajtra na konzultaciu tak som strasne zvedava. 😀

nr_martinka
13. jún 2011

@nalada ahoj este neviem ale zajtra sa to dufam uz dozviem 😀

lume
13. jún 2011

@elise No podla toho aky tyzden mi diagnostikovali v centre, tak to tiez pocitali odo dna poslednej menstruacie (aj na vysledku ultrazvuku som mala take tyzdne, ake sedeli od prveho dna mojej poslednej menstruacie), pretoze od toho su odvodene vsetky tie priemerne velkosti a ako sa ma babatko vyvijat, kedze sa to vztahuje aj na prirodzene oplodnenie a vtedy zeny vacsinou nevedia presne den kedy pocali. To je moj nazor. Takto by si Ty bola v 6.tt a ina baba vo 8.tt a babatka by mali byt rovnako stare.

elise
14. jún 2011

@lume každé bábatko sa vyvýja svojim tempom +-2 týždne rozdiel, aj keby počali obe v rovnaký deň🙂 poda poslednej mrchy je jeden zo spôsobou výpočtu v ktorom týždni si a kedy je predpokladaný termín poôrodu, druhý spôsob je ak sa vie presne kedy sa počalo (čo pri IFV sa vie) pripočíta sa k tomuto dňu 280 dní a potom sa termín pôrodu a veľkosť plodu ráta podľa ultrazvuku v cca 4 mesiaci kedy sa upresní termín pôrodu. tak som to dostala vysvetlené pri prvom tehu:- každopádne sa bábenko môže narodiť 1- 2 týždne od stanoveného termínu🙂 nám to vychádza na cca 7.2. 2012 tak uvidíme či sa neupresní termín na január🙂

zuzancek22
14. jún 2011

@nr_martinka ja som tiež v dôvere, tak sa asi riadne načakám. ale ja som si zistila, že u mna je problém to, že to 25. mája odosielali z centra. takže v poisťovni je to este len 3 týždne.

nalada
14. jún 2011

@zuzancek22 je to na dobrej ceste, myslím, že každú chvíľku sa ozvú...

nalada
14. jún 2011

dievčatá, je to tu tak pozitívne naladené...normálne mi stavajú chĺpky na rukách a v brušku cítim motýliky...kiež by nám to všetkým vyšlo...

zuzancek22
14. jún 2011

@nalada bodaj by si mala pravdu 🙂 , lebo toto čakanie je neskutočné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre