Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
27. jún 2011

😲 😲 😲 od včera mám "pošimrávanie v podbrušku", dnes som začala mierne krvácať. To nie je dobré, že? ☹ ☹ ☹

pici
27. jún 2011

@nalada mozes aj normalne krvacat a byt tehu... nevesaj hlavu

nalada
27. jún 2011

@pici kiež by si mala pravdu...

pici
27. jún 2011

@nalada moja kamoska normalne mensturovala a krv mala pozitivnu... hlavne neprestan brat lieky

lume
27. jún 2011

@pici Drzim palce, nech Ti to vyjde.

pici
27. jún 2011

@lume dakujem :D

wewulka
27. jún 2011

Ahojte pipinky 🙂 @miskab supeeeeer urcite aj krvicka bude pozitivna a vy ostatne sa drzte, myslim na vas, aby vam to kazdej vyslo 🙂
ja uz som konecne psychicky ok 🙂

nalada
27. jún 2011

@pici ďakujem, si zlatá....

nalada
27. jún 2011

@wewulka ďakujeme. Super, že si v pohode, nech Ti to vydrží, užívaj si leto.... a prines si "suvenír" 😵

aduskatt
27. jún 2011

@pici vydrzime, budem tyzden drzat palciska.......dobre to bude🙂

tinasc
27. jún 2011

@miskab no tak vidíš, včera bolo ešte skoro... super, teším sa s Tebou 🙂

tinasc
27. jún 2011

@elise no tak ty ideš zajtra pozerať bábenká, tak držím palce, nech sú tam tie dve ako si želáš 🙂

tanulka1
27. jún 2011

Ahojte trosku tu citam prispevky a nasla babenky z Ginfivu,ja som tiez registrovana v BA u p. MUDr. Drábeka.Absolvovali sme 14.4. ET a sme tehotný.Tesime sa bol to nas druhy pokus,tiez som krvacala a spinila asi az do 9tt.Brala so estrofem a utrogestan.Teraz uz len utrogestan beriem, nekrvacam a nespinim obcas ma este trosku pobolieva brusko ale inak ok.Takze drzim palceky vsetkym babenkam nech to vsetko dobre dopadne.
Ja mam trosku obavy lebo lebo som mala daka nizke hodnoty takze musim absolvovat dalsie vysetrenia a amnio asi,ale verim ze babo bude zdrave proste mu verim.Mozno mi brali krv skoro a mozno moj vek 37 je vysoky na druhe dieta. ved uvidime verim, ze vsetko bude ok presne tak ako ked som zacala v 5tt krvacat az tak ze sme utekali na pohotovost a tam sa ukazalo je vsetko ok podla mna je to silne babo moj maly bojovnik 🙂 Drzim vam vsetkym palceky.

miskab
27. jún 2011

@wewulka
@tinasc dakujeeem babulky 🙂

miskab
27. jún 2011

@nalada neboj sa moja ,,, bude to v poriadku .... veru ako pise @pici neprestavaj brat tabletky ..

nalada
27. jún 2011

@tanulka1 ďakujeme za povzbudenie a tiež Ti držíme palce. Už si toľko preskákala, tak nech to všetko dobre dopadne. 🙂
@miskab ďakujem, beriem ďalej, už to ustálo, snáď to bolo len také prechodné...

tanulka1
27. jún 2011

dakujem pekne,a neboj sa @miskab bude to ok tiez som krvacala netreba sa vzdavat ver mi viem o com hovorim,zavedli nam dvoch mraziacikov a jedno nam ostalo,preto verim ze je to silny jedinec. a ak ta to povzbudi aj moje prve dieta som mala umelym oplodnenim a to som ceĺe prelezala v nemocnici a dnes ma moja Saška 13 rokov,Všetko je tak ako ma byt len treba verit svojmu dietatu nesklame neboj. 🙂

nalada
27. jún 2011

@tanulka1 ty máš bojovníkov 😉 , to budú asi po mamine, že?

tanulka1
27. jún 2011

@nalada asi ano po mne asi budu,tiez idem hlavou proti muru a nikdy sa nevzdavam,snad bude aj toto take bojovne ked ma tak trapi od zaciatku,normalne mam pocit,ze ma skusaju moje deti este v zarodku ci som dobra mama 😉 Ale važne samozrejme, ze mam strach s dalsich testov,ale aspon budem vediet na com sme a ako sa spravne rozhodnut pre pripad zlych vysledkov,ale som rozhodnuta si babo nechat nech sa deje co sa deje ostatne budem riesit ked to bude treba riesit.....Ale poznam babenky co mali take hodnoty,ze im lekar vravel nech to daju prec,ale nakoniec sa im narodilo zdrave krasne babo...Takze priroda to zariadi sama....a kazdy ma pravo na zivot

nalada
27. jún 2011

@tanulka1 cítiť, že si bojovník, páčiš sa mi. 🙂 Ide z Teba zdravá energia.

nr_martinka
27. jún 2011

@miskab super blahozelam ja som ti to vravela 😀 😀 😀 😀

miskab
27. jún 2011

@nr_martinka dakujeeeeeem 🙂

nr_martinka
27. jún 2011

@nalada urcite to bude ok.len treba verit.

annamary27
27. jún 2011

@pici my vo štvrtok smer liečitel a pak dovolená 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
27. jún 2011

@annamary27 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak si to uzite....:D a kam idete?

annamary27
27. jún 2011

@pici ešte neviem na isto,cez víkend nás pobalím,vyperiem ešte čo treba a cca od 5.7.kúpime nejaký last minute,poškulujem po Maroku.

pici
27. jún 2011

@annamary27 jaaaaaaaaaaaj tiche zavidko... my sme boli tento rok na dovolenke v gynfive :D ale chystam sa na tyzden s kamoskami a potom cez vikend sa manzelia pridaju do seliec trosku do prirody

tinasc
28. jún 2011

my pôjdeme v auguste do Tatier 🙂 sa teším 😉

zuzancek22
28. jún 2011

@nr_martinka ty ako?

nalada
28. jún 2011

@nr_martinka ďakujem, verím, ale aj sa trošku bojím...
@miskab ako sa máš?
@pici Ako? Už nemáš ten hnedý výtok, prešlo to?
@tinasc jeeeej, milujem Tatry, aj ja tam rada chodievam, je tan nádherne.
@annamary27 dúfam, že budeš zvestovať dobré správy od liečiteľa... teším sa!!!! 😉
@elise tak koľko - DVE???
@zuzancek22 niečo nové v dôvere?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre