Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
7. júl 2011

@pici tak teraz so z toho uplne debil asi si tam zavolam, lebo ja som dnes presne 2DC a doktorka hovorila o tom, ze by sa tych 6 tyzdnov mala brat kys. listova, ale nespominala, ze sucasne s estrofemom. to by som uz teraz mohla zacat s oboma a tento mesiac mat vklad ?

pici
7. júl 2011

@wewulka ano. nikam nevolaj. zacni brat estrofem, jeden den hore dole ta nezabije a v polovici cyklu na kontrolu. ja som po et mala mesiac a pol ket... cize jedny kramy a od dalsich estrofem... kyselina listova je len vitamin s et, ket nema nic spolocne

wewulka
7. júl 2011

@pici len ja som si neni velmi ista pretoze od 32DC mam hnedy vytok a vcera som iba slabo krvacala, dnes sa mi to spustilo uz viacej. Neviem ci som 1DC al. 2DC aj ked jeden den hore-dole nevadi.
Tieto kramose su nejake cudne, ziadne bolesti nic. To sa mi este nestalo. Ale byva mi tak navalovo blbo a nechuti mi jest aj ked dnes je to uz lepsie.

pici
7. júl 2011

@wewulka pozri ten estrofem ti neuskodi aj keby sa ti skutocne kramy pustili od buduceho tyzdna... je to na rast sliznice... aby bola fajnova na vklad pekne ho uzivaj, dostala si aj diazepam a spasmosan na vklad? urcite ano... kym nebudes v polovici cyklu ber estrofem podla pokynov, ja som mala 3x2 a potom po utz ti povedia aj utros

wewulka
7. júl 2011

@pici tiez mam estrofem 3x2 a dostala som diazepam a spasmosan

pici
7. júl 2011

@wewulka no tak nestresuj... trosku si to zle pochopila... nie je dovod cakat na vybratie kyseliny listovej, ktora je sice fajn.. ale na uchytenie prdole nema vplyv skor na jej vyvin atd... takze pekne zacni papat estrofem a ides na to

wewulka
7. júl 2011

@pici tak ja som si pre istotu zavolala a pochopila som to spravne, teraz zacnem brat kys.listovu a az od dalsieho cyklu estrofem

pici
7. júl 2011

@wewulka a dovod?

tinasc
7. júl 2011

ahojte kočky, takže ultrazvuk dopadol presne tak ako minulý týždeň... plod je živý, len dutina okolo neho je stále malá... mám prísť zase za dva týždne keby mi to aspoň niekto vedel vysvetliť čo to znamená, či len doktor vyčkáva, kým ma pošle k obvodnému, lebo si chce byť úplne istý, alebo je to niečo iné... som sa ho pýtala čo z toho môže byť a povedal mi, že stať sa môže ešte všeličo... takže sa budem zase dva týždne niekde v kútiku duše zhrýzať... už by som si chcela začať to tehu užívať a nie sa stále len obávať... no tak uvidíme...

nr_martinka
7. júl 2011

tak zajtra si idem pre moje fazulky 😀 😀 😀

miskab
7. júl 2011

@nr_martinka supeeeeeeer 😀

miskab
7. júl 2011

@tinasc a to ty ani nevysvetlil co to tam je ci je to o.k alebo co? neboj bude babo v poriadku

elise
7. júl 2011

babulky ja sa chystám k obvodnej nech mi zoberie krv na genetiku a uvidím, skusime tu liečiteľku čakier a uvidíme🙂 dufamže november je tu za chvílu🙂

tinasc
7. júl 2011

@miskab nevysvetlil... nechápem tomu, všeličo som už všeličo že ženám hrozilo v tehotenstve ale o tomto som ešte nepočula... tak snáď všetko dopadne dobre...

elise
7. júl 2011

@tinasc všetko bude dobré, ked je srdiečko vidieť tak sa neobávaj🙂

miskab
7. júl 2011

@tinasc neboj zlatko vsetko bude dobre 🙂

tinasc
7. júl 2011

@miskab ja verím, že to bude v poriadku... len ten termín že ta dva týždne... ty kedy ideš? na utz?

wewulka
7. júl 2011

@pici aby sa ta kys. listova dostavala viac do tela. Nevadi teraz si uzijem leto budem papat kyselinu a na konci leta si vylozim nohy 🙂

wewulka
7. júl 2011

@tinasc verim, ze bude v poriadku. Takze tam mas iba jedneho drobceka ?

tinasc
7. júl 2011

@wewulka ďakujem... hej vyzerá to tak, že iba jeden... ale ja som skromná a vďačná aj za toto jedno 🙂

danka483
8. júl 2011

@tinasc a neskúsila si sa svojho obvodného gyn. spýtať či ti niečo viac neporadí? Mne môj už robil aj sono lebo bol nedočkavý 🙂

demeeri
8. júl 2011

@tinasc Veľmi ti držíme palce!!!! Nech všetko dobre dopadne.

miskab
8. júl 2011

@tinasc ja idem 26.7 uz sa neviem dockat 🙂 a ty kedy ides kolkateho?

dasyka
8. júl 2011

@katka.gzd aby sa lepsie uvolnovali vajicka pri stimulacii...uvidim, aky to bude mat efekt 🙂

dasyka
8. júl 2011

@wewulka som rada, ze vysledky dopadli dobre. teraz uz len nazbierat nove sily a hor sa do dalsieho kola 🙂

dasyka
8. júl 2011

@tinasc velmi drzim palce, aby o 2 tyzdne bolo vsetko tak ako ma

tinasc
8. júl 2011

@danka483 nie lebo u obvodného som ešte ani nebola a ani nemá tušáka, že ja som chodila do centra a ešte k tomu ordinuje len jeden deň v týždni... takže... a aj tak by mi asi nepomohol... môžem sa skúsiť na bud. týždeň objednať ale čo mu poviem, keď ani doktor v centre mi nevie nič povedať?
@demeeri ďakujem moc 🙂
@dasyka aj Tebe ďakujem 🙂

tinasc
8. júl 2011

@miskab ja idem 21.7...

misi76
8. júl 2011

@tinasc tak nech dutinka pekne rastie, neviem čo to znamená, ale budem držať palce, nech to nie je nič vážne. Keď bábo rastie a bije srdiečko, tak verím, že to bude OK.

@demeeri už sa ti to nejako kráti, ako sa cítiš?

miskab
8. júl 2011

@tinasc juuuuj aj to mam ako daleko este .. uz sa neviem dockat, ale idem k svojmu dokymu predpisat utrogestan tak sa ho opytam ci mi neurobi ultrazvuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre