Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
15. sep 2011

@zuzancek22 20 minutiek ale musis mat odvoz

slniecko137
15. sep 2011

@zuzancek22 presne tak ako píšu baby, leží sa tam 20 minút, ale pre mňa to bolo nekonečne dlho lebo sa mi chcelo strašne cikať, kedže som mala prísť s poloplným mechúrom 🙂 a stále sa mi zdalo že je ešte prázdny tak som tu vodu popíjala .... ešte nikdy som tak dlho necikala ako ked som išla z toho vkladu 😀 .

zuzancek22
15. sep 2011

@slniecko137 a si doma alebo poctivo sa šetríš? ja si idem v pondelok po PN ku a zostávam doma.

slniecko137
15. sep 2011

@zuzancek22 po vklade som si zobrala týždeň dovolenku, potom som bola nejaké dva dni v práci a po prvej pozitívnej krvi som išla na hematologiu a tam mi odporučila isť na rizikove, tak som na druhý deň išla mojej gynekologičke a už som vyše mesiaca doma. Určite je to dobre že som doma, lebo tie dva dni čo som bola v práci ma stašne brucho bolelo aj mi tak nejak tvrdlo ked som celý deň sedela. Tak pekne oddychuj a od soboty príjemné tehuľkovanie 😉

zuzancek22
15. sep 2011

@slniecko137 ďakujem, aj ja pôjdem na PN-ku, lebo moc dovolenky nemám a tak zostanem doma tak cca do 12tt, veď keď sme nato tak dlho čakali, tak aby som niečo nepokazila.

zuzancek22
15. sep 2011

@pici odvoz mám vždy, moj drahý by ma samotnú ani nepustil, jemu sa asi v centre páči, nikdy som tam nešla sama, vždy ideme spolu.

pici
15. sep 2011

@zuzancek22 jasne, ja len aby si nezabudla :D lebo po diazepame sa nemoze jazdit :D

tinasc
15. sep 2011

jaj babulky, že 20 minút... ja som tam ležala skoro hodinu... som si myslela, že ma tam mrle zožerú 😀 nikoho tam totiž nemali a ja som tam ležala priamo v tej sále ako sa robí punkcia... už som si skoro bok necítila 🙂 sranda...

sarasota
15. sep 2011

ahojte som tu nova chcem sa spitat ci ste niektora pichali Diphereline ,pretoze podla pisomnej informacie ho mam zacat brat od 24 dna menstruacneho cyklu .Doktor mi vypocital datum na 23.9.Zaciatok poslednej menstruacie som mala25.8. skoncila 31.8.Teraz neviem odkedy sa pocita zaciatok cyklu,ked od zaciatku menstruacie tak mi ti vychadza na 17.9.Dakujem za odpovede.

wewulka
15. sep 2011

@slniecko137 dakujem 🙂

wewulka
15. sep 2011

@zuzancek22 lezala som cca. 20 min, drzim ti velmi palceky 😉

zuzancek22
15. sep 2011

@wewulka si bola na vklade v piatok? a o koľkej asi?

dasyka
15. sep 2011

ahojte. Stimulujem gonalom 900, podla vypoctov som mala byt uz vcera na 0, ale nieco mi v pere zostalo. Zostalo aj Vam, alebo ste minuli vsetko do kvapky? 🙂

pici
15. sep 2011

@dasyka znamena to ze si asi prvy krat menej natiahla... ale myslim ze to urcite nie si jedina... mne sa to takisto stalo...

dasyka
15. sep 2011

@pici hmmmm....mozno. A co s tym teraz? Mam si to dopichnut, aj ked je to mensie mnozstvo?

wewulka
15. sep 2011

@zuzancek22 nie ja som bola vcera, bola som objednana na 11,00, ale zobrali ma do vnutra asi tak pred 11,15. Bolo tam toho vcera dost.

pici
15. sep 2011

@dasyka co ja viem? ja som si prvy krat mala natiahnut nejake mnozstvo, jasne ze ten prvy nemotorny pohyb spravil to, ze som natiahla o stvrtinu menej a uz som to nastavila tak ze dotlacit sa to nedalo. tak som na druhy den som to o to viac natiahla...

dasyka
15. sep 2011

@pici je tam toho dost, tak to zajtra pichnem 😉

wewulka
15. sep 2011

@pici spominam si ako som ti moj prvy nemotorny vpich opisovala ja 😀 ale vtedy to nebola ziadna sranda

pici
15. sep 2011

@dasyka ako pise @wewulka aj my dve sme to domrvili ... kludne to dopichni

dasyka
15. sep 2011

@pici
@wewulka ved co ine s tym 🙂 ....ked sme take sikovne 😵

zuzancek22
15. sep 2011

@wewulka ved ano bolo, sestrička sa nám aj ospravedlňovala keď nás prepúštala z denného stacionáru, ale že tam majú toho veľa, tak som trošku este posedela na chodbe , lebo taký kolotoč som mala, že som musela odísť v tých papučiach, lebo v tých vysokých topánkach by sa mi zle šúchalo nohami. 😀

wewulka
15. sep 2011

@zuzancek22 aj mne sa ospravedlnovala, lebo nevedela ci mne alebo niekomu inemu slubila recept na lieky.
Vcera tam bol teda frmol.

misi76
15. sep 2011

@sarasota vychádza ti to dobre, 24DC je 17.9., tak pichaj podľa protokolu, doktor sa a i pomýlil

sanel
15. sep 2011

@mykaellle ja mam ist stredu k dr. Drabekovy

sanel
15. sep 2011

ahojte dakujem ze ste mi odpisali 😵

zuzancek22
15. sep 2011

@wewulka tak to bol, ale netreba to brať v zlom, každá sme tam preto isté, túžime po bábätku, tak mne vôbec nevadilo, že nás poslali z izby skôr. ved aj tak sme tam ani jedna nespala, len sme klábosili 😀

tinasc
15. sep 2011

@sanel Dr. Drábek je v pohode 🙂

danka483
16. sep 2011

@wewulkadržím moc palce a pekne sa im prihováraj držkaj sa a oddychuj to máš PRÍKAZOM 🙂

michaelag
16. sep 2011

@katuliks
@annamary27
@nechsazadari
@solinka

Kocky ahojte,
Katka, dakujem, ze si to kockam napisala 🙂 , vidis, ja som sa k tomu dostala az teraz ☹ .
Chlapci rastu strasne rychlo, pridala som fotky, tak ich mozete vidiet 🙂 .
Vsetkym snazilkam drzim velmi, velmi palce nech aj ich postretne tolke stastie, co nas a vam kocky dakujem za podporu, cas a skusenosti, ktore sme si mohli odovzdavat. Som nesmierne rada, ze som vas mohla stretnut aspon takto cez net a niektore v Gynfive 🙂.
Cmuk, mam vas rada.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre