Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
3. sep 2009

bre ranko 🙂 callex jaj uz to mas skoro za sebou, ale islo to rychlo vsak 😉 aj ti lekari na kontrolach hovorili ake velke mas folikuly atd? ja zajtra prvu injekciu, ale uz sa aj tesim, ze konecne sme k tomu zase o nieco blizsie, ved v juni som podavala ziadost o UO, schvalili ju do 3 tyzdnov, konzultacia august+injekcie, zase cakanie na 24 DC, no dufam, ze to cakanie sa oplati a budem tehu 😵 ved trpezlivost ruze prinasa

callex
3. sep 2009

caf nelly. lekari sa absolutne nevyjadrili k mojim folikulkam. ☹ ale to mi urcite zavideli ake su krasne velke a ako ich je mnoho. 😀
a nepichas ty od soboty?

nelly3
3. sep 2009

vies co, ja som dostala menzes vecer a to som krvacala nie moc, tak som nevedela ci to mam ratat uz ako prvy den cyklu alebo nie, tak som to ratala ako prvy den a na 24 DC si mam zacat pichat a to vychadza na zajtra 😵

callex
3. sep 2009

to som tiez riesila ci to treba ratat alebo nie..ale v gf to zaratali.takze dobe si urobila.drzim palce na pichacky.daj vediet prve dojmy a pojmy.

pahu
3. sep 2009

Callex, tfuj tfuj tfuj... Prelom zase snuru neuspechov a drzim palceky... 😉

Nelly, k prvej injekcii....nech zahaji tvoje tehulkovanie a pekne si ju zapamataj 😵 Budes to moct oslavovat ako dolezity datumik pre Vase mimi 😀

nelly3
3. sep 2009

pahu diky ti 😉 zajtra podam hlasenie z pichacky, ale zajtra mi to sestricka picha, ja az v sobotu ak to zvladnem 🙂

callex
3. sep 2009

pahu vdaka za tehupluvance..urobim maximum aby som zacala stastnu vlnu.

mayka
3. sep 2009

pfuj pfuj pfuj preventivka musi byt. Pre vsetky.

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

olympia
3. sep 2009

Callex tak zajtra už ideš nato, tfuj, tfuj, tfuj, nech mas kopec kvalitnych vajok! 🙂 Daj nam potom vediet, ako si dopadla, az si oddychnes. Aj mna inak akoby tlacili vajecniky pred OPU, ale na dalsi den uz bolo dobre, to bola ulava.
Nelly, aj tebe drzim palce, dobry zaciatok - dobry koniec! (tj porod 😉)

lukila
3. sep 2009

callex pripajam sa k ostatnym, 3 krat tfuj 🙂 zajtra sa urcite ozvi.

harmanceky
3. sep 2009

Ahojte kocky, absolvovali ste niektora laparku v GynFive?

callex
3. sep 2009

jeeeeej tolko pluvancov..to nemoze ani inak ako dobre dopadnut.
velka vdaka babulky. 😵

harmanceky..ja som tam absolvovala laparku v aprili.

nelly3
4. sep 2009

bre ranko 🙂 uz mam prvu pichacku diphereline v sebe, sestricka mi to pekne aj manzelovi ukazala, pichla a vobec ani len trosicku to nebolelo, sice ja injekcie mozem, len ked som sa mala na to divat, ale zvladla som to. skor sa mi zadla ta priprava, miesanie horsie ako pichacka ako taka 🙂 takze zajtra rano sa ide na vec.
callex drzim palce moooccc 🙂

mayka
4. sep 2009

nelly vsak to nic nie je?: SI sikovna babula a zvladnes to aj lavackou. 😀 Tak do spichnutia...

nelly3
4. sep 2009

😀 diky

moniq
4. sep 2009

cauky krasky
len pekne pichajte, moc na vas myslim 😎
a mojim dokim je Drabek - zabila by som ho vzdy ked si nan spomeniem 😠
ale vsetky zakroky mi robil Harbulak a ten sa mi zdal viac v pohode - stale ma rozosmieval a vykecaval, pekne mi porozpraval co prave robil a pak pekne ukazal embryjka... tz bol urcite lepsi

nelly3
4. sep 2009

moniq aj ja k nemu chodim pomooocccccc 😝 aj si sa objednala na dalsiu konzultaciu?

moniq
4. sep 2009

este nie, ale fakt rozmyslam ci este k nemu pojdem - on nie je inak uplne zly tak sa ho neboj - len ja som taka ze by som rada vedela ako som na tom a co nefungovalo - no a on nie je ochotny mi to vysvetlovat - na to sa citi zrejma moooc dolezito - to ma serie

nelly3
4. sep 2009

tak sa pekne objednaj na konzultaciu a popytaj sa vsetko, predtym si to aj napis aby si bezabudla 😉 pozri callex ani nevedela ake velke ma folikuly, kolko atd a dneska uz ma po odbere, callex cakame na same dobre spravicky 🙂

moniq
4. sep 2009

joj to tak rychlo ubehlo, pis calex ako si dopadla ?
a kolko vas tam bolo bud. mamiciek, co ste navyvadzali v tej kome 🙂 😉 ?

lukila
4. sep 2009

Callex, ako si dopadla. Cakame na same dobre spravicky. Nelly drzim palceky aby ta to dalej nebolelo 🙂

barchee
4. sep 2009

ahoj baby, my s manželom ideme 14.9. na konzultáciu, objednali ma k dr.Drábekovi...to je volaký dili, alebo čo? nie je dobrý??? Hneď sa aj preobjednám k inému teda... 😖

xen21
4. sep 2009

ahojte...barchee aj my sme objednaní na 14.9 k drabekovi-o 11.00 a vy o kolkeJ?baby ja som tu prvy krat a pravdupovediac nemam cas vsetko citat....mohli by ste mi poradit,ako to vsetko prebieha a ako je to na financie v gynfive?ako som spominala,dneska sme sa objednali po roku a 8 mesiacoch snazenia....a chcem vediet,co ma caka...dakujem za odpoved a pomoc,pa

pahu
4. sep 2009

Baby ahojte 😀
Ja som k Drabekovi chodila 2 roky.. No, ako sa o ňom vyjadriť.. On nie je zlý, len je to "suchar"... To zanmena, ze ak sa neopytate same, velmi ho nenapadne rozpravat. Obcas si zrejme mysli, ze nez sme k nemu isli, zhltli sme mudrost sveta 😉 Takze, kludne sa pytajte, urcite vam odpovie. Ak odpovie prilis ucene, nezrozumitelne, povedzte mu,nech vam to vysvetli polopatisticky.. U nas to fungovalo 😀

A co sa tyka dalsich postupov... Vy sice papierovo patrite k Drabekovi, ale telu nerozkazete a uvidite, ze vas osetri ten doktor, ktory bude mat prave smenu 😵

Callex??????? Kolko?????

slniecko01
5. sep 2009

Babulky Pipinky pozeram že ani tu sa Callex ešte neozvala 😉

nelly3
5. sep 2009

bre ranko pipinky 🙂 ja uz nemozem zaspat, rano som mala budicek na druhu pichacku, pichol mi ju manzelik, trosicku to stipkalo, ale to bola jeho premiera, chcela som si to povodne ja sama, ale treba aj najskor z tej striekacky ked je uz v brusku pod kozou najskor trosku k sebe potiahnut ci tam nahodou nie je krvicku - ci sa nejaka sievka neposkodila a potom to az vpichnut dnu, tak ja som drzalo sadielko nariasene a manzelik pichal 😀 islo mu to velmi dobre. callex kde si? co ti dali nejaku konsku davku narkozy 🙂 slniecko ty tiez nemozes spavat? uz viete co to bude?

slniecko01
5. sep 2009

nelly3 veru ani nemôžem i keď som teraz 2 noci po sebe spala dobre, pretože sa v noci budím na také 2-3 hodinky. Ešte nevieme čo to bude, v pondelok idem do poradne, tak možno uvidíme. Je mi to v podstate jedno, ale najradšej by som chcela dievčatko ( NELA ) by sa volala

barchee
5. sep 2009

xena, my sme na 10:00 😉 snažíme sa len ... no teraz september bude 6. mesiac - viem, že je to málo, ale ja chcem proste vedieť, či je všetko v poriadku...nerobí mi dobre tá neistota, musím neustále myslieť na to, či je všetko ok a tak...a okrem toho, už 2.krát sa mi stalo, že aj napriek // testu som dostala krámy...prirodzene chcem vedieť, či nie je niekde nejaká chyba 😉

callex
5. sep 2009

ahojte bambulky.vidim ze som vam tusim chybala 🙂 to potesi.pekne od vas ze ste na mna mysleli a popluli ma.vsetko to pomohlo.
ako sliepocka nosnica som sa celkom pochlapila si myslim.19 kuskov prosim pekne.bola som happy ako blcha.rano som si vravela ze 10 staci,potom ze nebudem skromna pridam 2. 😀
a ked mi povedali ze manzelik mal 14milionov spermii a staci 5,a ze su boja schopne aj same tak mi slzy ulavy a stastia vyhrkli do oci.zensen zabral. 🙂
dnes mi volali ze oplodnilo sa 6 a budeme ma predlzenu kultivaciu,v stredu bude ET.tak neviem ci je to dobre cislo z tych 19..ale dufam ze tych 6bude statocne bojovat a budu aj mrazacikovia.

xen21
5. sep 2009

barchee a nevvies ako je to s poplatkami?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre