Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lukila
21. okt 2009

Ahojte. Yayama konecne pipinka co ma ten isty problem, uz aby mi to krvacanie skoncilo... Dnes by mala dat Rienok info ako dopadla, dufam, ze bude tehu. Tiez by ma zaujimalo ci este existuju moji mrazacikovia. Aspon je vidiet aky bordel tam maju. Zatial pa a prajem vsetkym pekny den... 🙂

nelly3
21. okt 2009

ahojte 😉 konecne nam svieti oskarko jupiii, rienok cakame len same dobre spravy a lukila aj ty zajtra, sice ty si jasna tehulka uz teraz 🙂 jaj tak rada by som tiez bola, ale hold musim asi este trosicku vydrzat a ono to raz pride 😵

rienok
21. okt 2009

pipiny, ozvem sa po 14,00 😉 zatial krasny dník

rienok
21. okt 2009

ahojte pipinky .... tak je to negativne, ani teraz to nevyslo. Tak teda vo februári 😉

lukila držím palce

nelly3
21. okt 2009

rienok ty si aka optimistka 😉 to je dobre, nevzdavaj to, raz aj tak budeme tehulky uvidis 😵

slniecko01
21. okt 2009

Ahojte PIPINKY, pozerám že sa tu moc nedarí, ale posielam Vám pluvence 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Moniq tebe sa ako darí ?
Rienok je mi to ľúto, že to nevyšlo, čo sa to deje v tom GF, že skoro žiadna nie je tehu ? Okrem zopar vynimiek.

moniq
21. okt 2009

ooo, rienok, a to je uz defin. 😒 no ale ako vravis, nabuduce 😉

slniecko, ja po tom potrate som este v sestonedeli a znova sa mozme pokusit az za 3 mes, tz zrejme v jan. Kazdopadne hoc kde len nie v GF, a teraz chodim k liecitelovi, ktory tvrdi ze som zdrava len vycerpana, tak trochu dufam v zazrak. Tebe drzim palceky 🙂

rienok
21. okt 2009

ahojte dievcata...no este idem v pondelok na krv, ale prave pred chvilou sa mi spustila riadna mrcha, takze skor ano ako nie

vsetkym prajem pekny den a vela optimizmu 🙂 hlavne sa nevzdavat a neprepadat depresii. moje 1.IVF mi ukazalo, ze depresia pride a silnie ked sa jej podate a este moze vam to vazne narusit vztahy - skoro vsetky. Ja teraz budem opat chodit na jogu a masaze a tak a vo februari startujeme teraz uz zarucene s dobrym koncom 😉

drzte sa pipinky....obcas samozrejme nakuknem a povzbudim nebojte, hlavne prelomte tu seriu neuspechov 😵

rienok
21. okt 2009

sledujem ze to tu upada... nikto sem uz skoro nechodi a ak tak len sem tam.... skoda

callex
22. okt 2009

ahojte babule,

rienok no to ma mrzi ale tesi ma tvoj pristup.len si ho udrz ale ked teda cvicis yogu nemal by to byt problem.ja sa na nu prihlasim od januara,teraz uz kurzy bezia.

moniq s tou tvojou ,,spoluETackou,, - nemala sa nechat ukecat na odobratie.ale zase lekar mohol mat na to svoje dovody.mozno by to tretie mohlo oslabit tie dve a tie by sa prestali vyvijat.
ozaj este nemas vysledky z rozboru?
bola si u toho liecitela aj 2x?

nelly3
22. okt 2009

ahojte krasky 🙂 inac ja som chodila rok aj nieco dozadu na jogu, 2 krat do tyzdna, je to super cvicenie, pohodove, ale som si myslela, ze mi to pomoze k tehu, ale nie, no mozno som to mala viacej cvicievat, ja som teraz taka leniva ze az. som si povedala, ze ak nam nevyjde 1.IVF tak ze budem chodit do fitu, ale nejako sa mi nechce v tomto pocasi, ale priznam sa som aj dost leniva 😀 co uz. callex tak zajtra ides do centra?

moniq
22. okt 2009

cauky
callex mas pravdu, nemala sa dat, no ona je take ziena nesmele....
co sa tyka vysledkou - nic moc som sa nedozvedela - povedali ze je to ok a basta.Doki ma varoval, ze to pri 1. potrate moc neskumaju.A k liecitelovi idem az 19.nov, musela som si to posunut, idem kamoske pomahat... 🙂
a ty sa mas ako?- pojdes na tu konzultaciu...

nelly3
22. okt 2009

moniq ja si myslim, ze ked si bola teraz tehu, tak ty nebude mat problem znovu otehotniet aj prirodzene 😉

lukila
22. okt 2009

Ahojte, tak rano som bola na krvi. ten poplatok za zmrazenie uz mali zaevidovany v PC, tak som to zaplatila. Len recepcne sa nevedeli dohodnut, ci staci len moj podpis na zmluvu alebo aj manzelov. Nakoniec, ze len moj 🙂 Dalej som sa stavila u vrchnej a odpredala som jej 12 krabiciek Fostimonu, len tak medzi recou sa ma opytala, ci som OK, ci nespinim alebo nekrvacam, ja ze ano krvacam uz 6 den, a zostala prekvapena, ze som mala pozitivny test. A este dodala ze radsej by bola rada keby jej po prvom teste povedali ze to nevyslo ako po druhom, ze potom to clovek zle znasa. To je povzbudenie od vrchnej sestry, takze zasa trpnem co mi po 14 hod. povedia... Tak zatim pa.

slanina
22. okt 2009

Lukila hned daj vedieť ako si dopadla myslim na Teba

lukila
22. okt 2009

Aka nahoda, v rovnakom case na seba myslime. Ozvem sa hned ako to bude mozne... Pa

nelly3
22. okt 2009

lukila drzim palce mooccc 😉 ja sa tiez chystam vratit im fostimon, takze mam ist za nejakou vrchnou sestrou? no my sme vtedy museli to podpisat obaja s manzelom, ale to je jedno 😉 a kolko mas mrazacikov?

slniecko01
22. okt 2009

Lukila držím palčeky a posielam vírusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Snáď pomôžu aj ostatným PIPINKÁM 😀 ,moja Nelka ma tu v brušku kopká, tak aj ona Vám drží palce

lukila
22. okt 2009

Ahojte. Tak sa hlasim, HCG sa znizilo, tak ze embryjka to vzdali. Ta vrchna sestra mi to . Nelly vrchna sestra sedi hned pri recepcii, recepcne ta usmernia. Mam troch mrazacikov, a na konzultaciu idem mozno 16.11.09, ked mi to nezmenia. Idem si poplackat, nech sa mi ulavi, uz som si myslela, ze nebudem musiet do GF chodit. Teraz ktora z nas je na rade? Tuším tu ziadnu pipinu v ocakavani ani nemame ☹ . Rienok zavidim ti ten optimizmus, aj ja by som ho trosku viac potrebovala. Dakujem vsetkym 🙂

nelly3
22. okt 2009

je mi to moc luto, ja som cely pondelok ked som sa to dozvedela teda riadne si poplakala, a chuda moj manzelik tiez, tak mu to bolo luto hlavne kvoli mne ☹ no musime bojovat dalej, co narobime, urcite sa nam to podari 🙂 a aj chces ist hned na KET? ja stale neviem.

lukila
22. okt 2009

Prepacte vypadlo mi jedno slovo pri vete: Ta vrchna sestra mi to predpovedala... 😖

niga
22. okt 2009

Lukila, je mi to velmi luto, vyzeralo to tak nadejne. Urcite slzy su momentalne namieste...mysli este na sance, ktore mas. Drzim palce.
Viete mi poradit, od 24.dna cyklu si picham Diphereline, dnes je uz 34.den, a menzes som nedostala. Bezne nemam pravidelny cyklus, ale toto sa mi zda uz prilis dlho. Mam bez problemov pokracovat v indikacii injekcii alebo radsej sa informovat v GF?

nelly3
22. okt 2009

niga ja som presne to iste mala, zacala som si pichat diphereline od 25 DC a az na 36 DC som konecne dostala menzes 🙂

niga
22. okt 2009

Dakujem, snad to po tebe zopakujem. 😉 Mala som pred tymto cyklom dve IUI, takze hormony sa asi blaznia.

lukila
22. okt 2009

Ano Nelly chcem ist co najskor na KET, nemam na co cakat. Aj ked predpokladam, ze to vyjde tak na januar 2010. Pomaly zacinam nakukat do temy KET v Gyn five, nech viem co ma caka. Do riti /s prepacenim/ preco je ten svet taky nespravodlivy. Zivot tak rychlo bezi a vela casu nam nezostava ☹ Niga asi mas dlhy protokol, ja som si Dhipereline zacala pichat na 2. den cyklu, mala som kratky protokol. Snad ti tu nejaka kocka poradi. Takze ty budes teraz v ocakavani. Drzim ti palceky, nech ti to vyjde, a uz tu vlnu negativnych sprav konecne prelom. 🙂

niga
22. okt 2009

Ano, mam dlhy protokol, aj ked nerozumiem preco (ja som podla lekarov OK). Podla coho sa rozhoduju aky protokol naordinuju?
Dakujem za prianie, prajem to nam vsetkym, ja idem 1.krat na IVF, tak neviem ci by som mohla mat az take stastie.

nelly3
22. okt 2009

inac aj ja nakukam do tej istej temy, ale bojim sa dalsieho sklamania 😔 ale tento krat to musi vyjst 🙂 ja si chcem dat porobit vysetrenia lebo nechapem preco to nevyslo. jasne, ze lekar nic nepovie, ale mala som dost vajicok ,krasne sa oplodnili, delili, a dokonca tri som mala tyzden a az potom ich zmrazili. 8 hned na druhy den po ET, potom na 4 ci 5 den mi vlozili 2 , ostali 4 a z toho to 1 zdalo a tie tri mi este k osmym zmrazili, takze tie 3 boli v skumavke 7 dni, dost dlho a sa pekne delili. ina matematika uffff 😀

yayama
22. okt 2009

no tak mi teda baby povedzte čo som ja teda za pripad!!!!8den po ET som začala krvacat,krvacala som 6dni,dost silno,prvy test pozitivny,druhy test pozitivny hcg stuplo na 308,teraz čakam na ultrazvuk.Včera som si robila tehu test t.j 20den po ET a krasne 2 červene čiarky,čo si o tom myslite?

callex
22. okt 2009

lukila ach jaj...tak sme vsetky dufali.no nic zivot ide dalej a mas mrazacikov tak sup snimi do bruska.a kludne si poplac ponadavaj a proste vsetko co ti pomoze ulavit.

nelly ked vahas tak nechod na KET ked na to budes pripravena tak rozbehnes kolotoc okolo toho. ake vysetrenia mas v plane? lebo ja mam tiez vplane porypat do vsetkeho do coho sa da. 🙂 alergologycka ma schladila hned na zaciatku tak mi ostava cakat co povedia v GF a este sa asi poinformujem u obvodnej.plus som sa objednala na jedno vysetrenie pomocou pristroja SCIO, ktory ma celu preveri.odporuca mi to teta vraj jej znamym pomohli dokonca aj k babetku.tak som zvedava.idem tam 4.11. a na tento datum som si prehodila aj konzultaciu v GF.

monig skoda ze ti k tym vysledkom nepovedali viac.ci je na vine GF alebo jednoducho priroda urobila selekciu.

lukila
22. okt 2009

Yayama, tak si jedna z tych ktorej to vyslo. Bud rada a davaj na seba aj na male v brusku pozor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre