Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
24. okt 2009

cauky
niga no ako, bola si v nemocke? - pis som zvedava 😅

niga
24. okt 2009

Ahojte, prepacte, ale az teraz som sa dostala k PC. Rano som sa testovala a znovu bol test pozitivny, tak som zavolala do GF, tam mi povedali, ze mam v pondelok prist na krv a ultrazvuk. Nedalo mi to a isla som na pohotovost, kde som pocula od Dr. najkrajsiu vetu: "S najvacsou pravdepodobnostou ste tehotna." Cely den som v soku a pisem vam to, aby ste sa nevzdavali - mne lekari tvrdili,ze pri IUI stracam cas a o prirodzenom otehotneni ani neuvazovali. Este to moze dopadnut vselijako, ale nadej tu je.

moniq
24. okt 2009

oooo niga, to je super 🙂 🙂 🙂 🙂
dufam ze to dotiahnete spolu s babatenkom do stastneho konca. A nepovedali ti nic, co mohli sposobit tie vpichnute hormony?ale dufam ze nic 😉

lukila
25. okt 2009

Ahojte pipinky. Niga blahozelam, nech je krv aj UTZ pozitivna. Prosim o radu, kravacam uz 9 den a dnes opat silno a mam aj bolesti v bruchu. Je to normalne? Bojim sa ci som OK, na pohotovost nechcem ist aby ma nevysmiali... ☹ Som z toho na nervy

lucia.kl
25. okt 2009

Lukila, ja by som si na tvojom mieste skočila k tomu lekárovi, neviem, či si niečo picháš alebo máš len normálny menz. ale 9 dní v žiadnom prípade nieje normál

moniq
25. okt 2009

lukila aj ja si myslim, ze je to moc dlho....tz. keby si mala moznost radsej sa daj pozriet niekomu

niga
25. okt 2009

Dakujem vam. Lukila, podla mna by si mala ist na pohotovost-mozes nieco podcenit a mohla by si to lutovat. Vysvetli im, ze to nie je pre teba standardne krvacanie. Drzim palce.

dudinka80
25. okt 2009

Ahoj Niga,blahozelam,drzim palce aby si bola tehu. 🙂 ,a hlavne vsetky aby sme boli tehu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajtra idem na utz.tak som zvedava co mi povedia ako budem pokracovat.Tak Niga,mozno sa tam uvidime,ak ano potesim sa 🙂 🙂

lukila
25. okt 2009

Ahojte. Tak mi to predsa nedalo a prave som sa vratila z pohotovosti. Mala som stastie na pana primara, ktory ma komplexne vysetril, urobil odbery. Tehotenstvo je vylucene a ze je to reakcia na hormonalnu stimulaciu, dostala som injekciu do zadku. Aspon mozem ist v klude spat. Drzkajte sa, nemame to lahke 😉

callex
26. okt 2009

ahojte babule...
no aspon daco pozitivne po vikende...niga gratulujem.ides aj nakrv do GF?daj vediet ako to dopadlo.

dudinka80 samozrejme aj ty nam daj vediet.

lukila kedy mas konzultaciu?

dudinka80
26. okt 2009

Ahojte pipinky...
uz som konecne doma z GF...to bola katastrofa tam prisla som tam o 7.20 a myslela som si ,ci som vobec spravne.....tolko ludi som tam v zivote nevidela,uplne narvane.museli robit vsetci,dr.Harbulak,Behunova+utz,krv.vsetci boli akysi nervozni,cystu uz nemam,zmizla to som rada,od zajtra picham gonal.2.11. idem na kontrolu.

dudinka80
26. okt 2009

ked som odchadzala o 8.20 tak tam bola este taka šooora...
lukila..drz sa o opatruj,co vsetko si mi musime vytrpet... ☹

niga
26. okt 2009

Ahojte, bola som v GF, kde mi z krvi potvrdili tehotenstvo (hcg 6442), ale ziadne info navyse. Asi som pre nich nezaujimava, mam sa hlasit u svojho lekara, v GF som sa ani k lekarovi nedostala, aby som sa ho spytala co mohlo sposobit uzivanie Dipherelinu. Vsetkym prajem vela stastia...

dudinka80
26. okt 2009

ahoj niga,gratulujem 😀 😀 vela stastia,a drz sa

lukila
26. okt 2009

Niga, grataulujem, dufam, ze bude vsetko v poriadku. Ja som si vsimla, ze v pondelok to byva narvane, mala som to stastie byt tam v pondelok. Calex na konzultaciu by som mala ist 16.11. a chodim Dr. Harbulakovi, ale nemam ten termin isty, lebo pan Dr. este nevie ci bude alebo nebude ordinovat... Drzte sa 🙂

slanina
26. okt 2009

lukila zlatko už lepšie?Ako sa máš?

andriss23
26. okt 2009

lukila- ja som k nemu objednaná v ten istý deň na dvanástu,nikto mi nehovoril,že by nemal robiť,do kelu 😠

lenocka84
27. okt 2009

pozdravujem Vas

babule prosim Vas zhanat kontakt na gyn-five a nejako ho neviem najst
bude niektora taka dobra a da mi ho?
dakujem

rienok
27. okt 2009

ahoj tu su
recepcia 0915450818, 02/50102900

rienok
27. okt 2009

ozaj citala som ale neviem kto sa pytal - detoxikacna masaz medom. To Ti na chrbat natru med a za pomoci specialnych masaznych tahov spravia detoxikaciu - no ani nie tak spravia ako nastartuju. Potom mam este v plane okrem ineho aj saunu, thajsku alebo japonsku masaz a tak. Jednoducho si dam pauzu 4 mesiace - 1/2 roka nech sa odhormonujem, psychicky oddychnem, zarobim kopec penazi 😀 a mozem sa opat pustit do IVF.
dievcata hlavne nestracajte optimizmus.
Do GF nas chodi naozaj vela a myslim si, ze teraz tu nastal ten problem ze tehulky z GF si zalozili novu temu a ostatne snazilky su v inych temach.
Ja do nastartovania dalsej stimulacie sem budem chodit len tak nakuknut ako som uz avizovala, ale to neznamena ze nebudem drzat palecky vsetkym snazilkam. Dufam, ze ked sem pridem nabuduce tak to tu bude vyzerat ako TEHU z GF 😵

vsetkym zelam vela stastia

lukila
27. okt 2009

Ahojte. Slanina dakujem ze si sa ozvala, uz je mi lepsie, praca je na bolest najlepsi liek ale stale krvacam - uz 12 den a neviem este ako dlho. A ty ako? Co mate teraz na plane? Andriss ja som si dnes do GF volala a Dr. Harbulak by mal 16.11.09 robit, to len 9.11. nerobi, ta recepcna ma pri objednavani uplne zmiatla. Super ze aspon pondelky ordinuje ☹ 🙂 Majte sa krasne 🙂

slanina
27. okt 2009

Lukila ale ked budeš ešte krvácať budúci týžden chod k lekárovi!!Ja tak pomaly ale plány fakt žiadne nemám síl pokračovať v tomto tak ja fakt neviem ale ty bojuj ved toto bol len prvy pokus tak máš ešte obrovskú nádej Tebe to vyjde ja to cítim.

callex
28. okt 2009

ahojte babule.
niga parada...gratulujem a tisko zavidim ale samozrejme ti to prajem a zelam aby si o 9mesiacov drzala krasne mimi v rukach.

inak babule vcera som bola na prsnikovej kontrole /chodim od 15rokov/ a pani primarka ma pochvalila ze hormony som dobre zniesla ze na prsnikoch badat len mini zmeny ale ze ma pacientky ktore dopadli aj horsie.tak vam odporucam ak mate moznost objednat sa na sono.

dnes mi volala kocka co bola na KET kratko po neuspesnom IVF-boli sme spolu a volala si za vysledky krvi a len jej neprijemnym hlasom sestricka povedala:,,mate to negativne,, a polozila.vravi ze ten jej pristup a ton ju vytocil viac ako ten negativny vysledok.

nelly3
29. okt 2009

ahojte 🙂 vsetkym novym tehulkam gratulujem. ja som bola vcera v centre na konzultaciu, na KET idem asi po novom roku, takze nic som sa nedozvedela, ani ziadny vysetrenia mi neodporucili, ale ja si idem dat nejake urobit k svojmu gynekologovi 😉 oni proste neriesia, ked sa to nepodari, svoju pracu si urobili a ostatne ich nezaujima 😠 co uz. vratila som aj injekcie co mi ostali, hlavna sestra hovorila len ze KET-ka povacsinou vyjdu, keby mala tak pravdu 😵 takze zhrniem to: v decembri sa objednam na konzultaciu aby som v januari mohla ist na KET a dovtedy si dam porobit vysetrenia nejake. pekny uprsany den 🙂

yayama
30. okt 2009

ahojte kočky!dnes som bola u svojho gynekologa lebo som začala krvacat ale na UTZ nič nevidel.Som 30.den od ET ale testy mmam pozitivne.V utorok idem do GF na UTZ myslite že by sa to mohlo za tie 3 dni ešte zmenit?Stretla sa niektora z vas s niečim podobnym?dik za odpoved.

slniecko01
30. okt 2009

Pipinky, pozerám že už tu nikto nebol dlhšie z tehu Pipin na kontrole, tak Vám idem dať vírusiky, samozrejme tehu, aby ste sa každá nakazili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Držím palce a nevzdávajte sa 😉

callex
30. okt 2009

ahojte babule.
slniecko dakujeme za pluvance ale akosi betari lietaju okolo nas.nie a nie sa prisat.teda na zopar malickych vynimiek.
yayama...niekedy UTZ nie je take smerodatne ako krv.drzim palce aby to nebolo nieco negativne ta krv.

ja som bola vcera na detox.masazi a cuduj sa svete maser mi hovori ze mam malo toxinov.cakala som ze budem plna toxinov.ale aj tak dobre.kazdopadne budem dalej chodit na detox + lymfaticku na rozprudenie lymfy.
buduci tyzden idem na konzultaciu.a podla toho co mi povedia budem postupovat dalej.

micka79
30. okt 2009

Ahojte, zoberiete ma medzi seba? Tiež som gynfiváčka, už dlhšie...
Som nevedlea, že existuje takáto super stránka... Začala som hľadať po 1. úspešnom IVF... No ale neskončilo sa to dobre... Ostalo mi dosť mrazáčikov, tak teraz ketujem... V pondelok budem vedieť ako to dopadlo teraz....
Táto téma sa mi páčila, bola taká pozitívna. Mayka, Zukrik, Och ... začala som to čítať od začiatku a prežívala som to spolu s vami, dali ste mi zabrať - popísali ste toho dosť... A potom ste sa oddelili, ale chápem to, riešite už iné "problémy". Tie vaše pluvance sa mi moc pozdávali, dúfam, že aj na mňa sa niečo prilepilo a chytila som ten správny vírus.
Tak dúfam, že sa to tu s pozitívnou krvičkou zase rozbehne... Zázraky sa predsa dejú, aj keď im musíme občas trocha pomôcť. Callex, Rienok, nelly, lukila ideme na to, nie? 😀

lolittka
30. okt 2009

vitaj micka79 🙂

luly3
30. okt 2009

kuk ahojte pipiny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre