Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katuliks
4. jún 2010

@michaelag Ahoj moja.Konecne som sa dostala ku kompu.Ked sme prisli domov,tak som si lahla spat 🙂 Tak sme pekne oddychovali.Mam presne take iste pocity ako si pisala.Ja mam volat v pondelok ci mi tie zvysne 3 zamrazili,lebo sa delili vraj trosku pomalsie.Ale ako to tu citam,tak mi tiez oznamia,ze neprezili ☹ Ale 3 mam teraz b brusku a hadam sa im bude dobre darit.Cakam kedy sa ozve Slavka. 🙂 🙂 🙂 Dakujeme kocky za podporu.

yeliel
4. jún 2010

@katuliks ...silno drzim prsteky 😵

katuliks
4. jún 2010

@yeliel Moc dakujem.Budem to potrebovat.Teraz uvidim ci sa potvrdi pravidlo,ze do tretice vsetko dobre 😀

yeliel
4. jún 2010

@katuliks ze vaahas...jasne ,ze sa potvrdi ,,nato sa spolieham 😀 😀 😀

miki.mikulasova
4. jún 2010

@katuliks , tebe dali tri embryjka?

henika30
4. jún 2010

AnnamarY dakujem ti za odpoved a držím aj tebe aj ostatným babám palčeky 😉 😉 😉

nechsazadari
4. jún 2010

ahojte moje, ja som bola dnes z tých liekov taká "sjetá".... to bolo niečo. Takže som po návrate domov s malými prestávkami celý deň prespala. Tiež som vás hľadala, prišli sme do BA niečo po pol ôsmej, ale asi vás už mali v paráde. Stretla som Katku 2 a aj Silviu, ale myslím, že hoci som s nimi komunikovala krátko, zato o to divnejšie. Fakt som bola ako by som mala vypité. Pridŕžala som sa stien a trebárs vyzliekanie a obliekanie si skoro nepamätám. Máme v brušku 2 embrijká a tiež sa mám opýtať až v pondelok ako to s nimi vyzerá. A tiež tomu veľké nádeje nedávam. Ale zasa ma potešila jedna vec. Nahlásila som haching, ale neplatili sme ho, tak som sa na to pýtala a teta embriologička povedala, že sa pekne brali z obalu samé a že je to tak lepšie. Tak si hovorím, že mohli byť "prašiny" a pokojne mi to naúčtovať, aj tak by som vedela figu borovú. Ale teším sa hlavne z tých našich zlatíčok, že zatiaľ pekne spolupracujú. Inak Miška, tiež ma všeličo pobolieva. Dnes som zakašlala a myslela som, že sa so mnou rozlúčil ľavý vaječník... 🤐 Asi to opu nepôsobilo na nás práve osviežujúco. A rovno som si zmyslela na hyperstimulák a začala som sa nalievať vodou. Katulík- tri fazuľky v brušku, to bude super úrodička 😀
Škoda, že sme sa nestretli, ale hlavne, že všetko prebehlo ako malo. A o 10 dní prvý testík.
Všetky miestne pipinky moc pozdravujem!!!!

vanilka1802
4. jún 2010

Babulky co ste mali dnes ET, moc, moc, moc vam drzi palceky. A tfuj,tfuj, tfuj tehu virusiky nech na vas sadnu. Pevne verim ze sa coskoro pridate k nam tehulam.
Hlavne sa nestresujte a oddychujte.

monika71
4. jún 2010

ahojte pipiny, dnes len na skok, ale chcem zaželať dnešným bojovniciam nech sa ti bublinky dobre zahniezdia a pustia až o 9 mesiacov 😀 dávajte na seba pozor a hlavne vela pite tekutiny 😉
Všetkým želám pekný víkend a hlavne konečne slnečný 😎

callex
4. jún 2010

yeliel..vdaka za info. bordel v tejto republiky.
tak babulky co ste po ET..pekne sa drzte..muzickovia nech vas obskakuju..hladkajte bruska najlepsie spolocne.a o 10dni cakame super novinku a potom vas ani nebude trapit ze nie su mrazacikovia.
pekny vikend zelam

annamary27
4. jún 2010

@nechsazadari,tebe asi ten utrogestan prehltnutý udrel do hlavičky,mna sa sestrrička pýtala,ked ma zakrývala,že ako som to znášala a mne z toho nič nebolo ja patrím asi do tej skupiny,ktorím to nič nerobí. 😀 😝 Som rada,že aj tebe sa ET zadaril 😉

miki.mikulasova
4. jún 2010

@nechsazadari , velmi drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! urcite to vyjde, uvidis .-) ved ako pekne spolupracuju 🙂 tak pekne oddychuj a nechaj sa prekvapit... 😉

michaelag
4. jún 2010

@nechsazadari
Slavka, ja som na tom bola tiez z toho Diazepamu ako ty...este som sa aj tej kocke, co so mnou hovorila ohladom embriok, ospravedlnila, ze ledva gestikulujem a ze ledva stojim na nohach.... tak mi povedala, ze nie som prva ani posledna.
My sme s Katkou stretli na chodbe len Silvinku, bola tam s maminkou a nejakou kockou....asi ste prisli tesne za nami, nez my sme odisli...Harbulak bol super..sme sa zasa nasmiali a rozobrali veci o vsetkom a tak....ked odchadzal, tak vravi, ze nam drzi palce a ze vsetko bude ok...3x sa ma pytal, ci skutocne chcem vlozit 2 embrijka, lebo ze uz potom nie je cesty spat...vravel, ze maternicu mam v krasnom stave...no asi je to na tej najlepsiej ceste....drzim prekrizene prsty a dufam, ze tie jeho zahadne slova boli tie najpozitivnejsie....a hlavne, vzdy som citila v jeho hlase usmev, pretoze som na neho nevidela, ked mi to vravel, ako som lezala na koze..
To pobolievanie je vraj normalka, mame si na to zvyknut, krvacanie tiez moze byt, nemame to riesit, stale mame brat Utrogestan tak ako je treba a prist na 10 den na testy....tak to sa este dohodneme a stretneme sa tam vsetky....to bude zurka na chodbe 😉)))))....GF tras sa, ked sa tam nas 5 zide 😀
Kocky, sme v spojeni, tesim sa na vas a piseme si co a ako. OK...?

Lezaniu, hladkaniu bruska, nic nerobeniu a hlavne neprezieraniu zdar....(to nech nevyzerame ako mamy kami... 😀 )

annamary27
4. jún 2010

@nechcazadari,michaelag a katuliks ,vy pojdete na prvu krv 14.6?

nechsazadari
5. jún 2010

čaute babenky, všetkým (vanilka, monika, callex,annamary, miki) ešte raz mohutná vďaka za podporu. Vylihujem doma, nalievam sa vodou a bohužiaľ mi začalo poriadne chutiť jesť. Alebo vďakabohu? Asi tak ako keď sa schyľuje k mrche. Hormóniky si ešte nevšimli, že je nás viac 😉 Hladkám, rozprávam brušku, uvoľňujem sa, zatiaľ je to v pohode.
annamary, áno prvá krv vychádzana 14. teho a druhá na 18-teho. A tiež si myslím, že ten utroš robí so mnou po zapití zázraky, lebo diazepan a čípok som už mala pred kontrolou priechodnosti vajcovodov a bolo to plne v norme. Zato, keď som si niekedy Utroš zapila- ako by som si dala uspávacie tabletky 😝
miška a prečo sa Ťa doki vypytoval na tie 2 embrijká? Ja ho upodozievam, že keď uvidel tú Tvoju maternicu, povedal si, že je to tutovka, tak, či chceš rovno 2. 😀

annamary27
5. jún 2010

@nechsazadarí, aj ja idem na prvu kontrolu 14.6,lebo desiaty den mi vychádzal na sobotu a tak mi sestrička povedala nech prídem v pondelok.Ale asi len doletím s manželom a odletí,lebo on sa bude ponáhlať do roboty a potom ja budem doma tlačiť očami hodiny kým bude 14.00 kedy sa má volať o výsledky 😎

katuliks
5. jún 2010

@nechsazadari Ahoj moja..som rada,ze sa citis celkom fajn.Ja mam take zmiesane pocity ale dufam,ze to bude v pohode.Uz sa musi aspon jedno uchytit.Som zvedava v pondelok ked budem volat co mi povedia 😉 ci budem mat dalsich mrazacikov.Teraz o jednej beriem tabletky,tak sa trosku zvalim.
@miki.mikulasova ano mne dali 3.Aj predtym ako som uz 2x bola,tak vzdy mi dali 3 lebo viac som ani nemala.Teraz mi to tiez odporucili 🙂 vraj vzhladom na moj vek ale sme aj s manzelom uvazovali o tom,ze si dame tri.Nech sa konecne aspon jedno uchyti.No uvidime 🙂

nechsazadari
5. jún 2010

annamary- tak dúfam, že na pondelok 14.6. si chystajú v GF zásoby iba dobrých (čo dobrých- úžasných, najlepších) správ.
katulik- aké máš zmiešané pocity? Len psychické, alebo fyzicky? Možno zvláštne pocity, keď sa tri fazuľky zahryzkávajú 😀 Najlepšie na nasledujúcich dvoch týždňoch je, že všetko môže byť znakom pre i proti. Príznaky také, onaké, bez príznakov.... Drahý sa ma predbežne pýtal, či má kúpiť test. Zatiaľ si hovorím, že počkám na krvičkový test. Uvidím ako dlho budem hrdina.
A ešte všeobecná otázka. Ten utroš má občas úžasnú schopnosť opustiť ma a mám pocit, že v prevažnom množstve. Nemám si potom vložiť ešte jednu guľôčku... To mi teraz vŕŕŕta v hlave.

annamary27
5. jún 2010

@nechsazadari,sestrička vravela ,že pri utroši budú nutné slipové vložky,lebo účinná látka sa vstrebe a ostatné ide von,takže určite si ešte jednu nevkladaj,aby si si nenarušila hladinu hormonov.No v ten pondelok,ked bude úžasná správa =pozitívna,budem ju brať asi ešte s rezervou,lebo som si písala s jednou kočkou,že na 10ty den jej sestrička povedala,že sa môžu pomaly tešiť a už na 14ty mali pre nu zlé správy,že jej klesla tá hladina hcg.

miki.mikulasova
5. jún 2010

ahojte kocky, mam na vas otazocku: co viete o tom, ze najvohdnejsie je vkladat embryo na 4. den, lebo na 5. je uz velmi citlive a zvysuje s pravdepodobnost neuspechu, mam to z dost doveryhodeho zdroja tak neviem, co vy na to....

katuliks
5. jún 2010

@nechsazadari ☹no boli ma cele podbrusko a strasne chrbat(krize) ☹Dufam,ze to nic zle neznamena 😉

yeliel
5. jún 2010

@annamary27 ja som ta kocka.. 🙂 u mna to tak bolo..ale mala som nizke hcg a na 14den slo dole..
@nechsazadari a ten utros si vkladaj tak ako mas..to nevadi ,ze nieco ide von.annamary ti to pekne napisala..Silno vam drzim palceky a baby budte v poho najviac ako sa da a verte si... 😵 😵 😵 ja som stresovala a urcite to nepomohlo..nabuduce sa budem viac tesit a aj viac verit..Drzte sa a ze budete vsetky tehu..to je rozkaz 😀 😀 😀

katuliks
5. jún 2010

@miki.mikulasova nepocula som o tom.Moze to byt aj pravda ale radsej to neriesi.Prvy krat mi davali na 5 den a druhy krat na treti a nevyslo to ani raz ☹ Vidis mozno ten 4 den je ten spravny cas ale to uz je teraz jedno ked mi ich vlozili zas na 5 den 🙂

annamary27
5. jún 2010

@miki,.ja som zas čítala,že v normálnom prípade ,ked ide vajíčko vajcovodom a tak ďalej je na 5. a 6. den z neho blasytocysta,ktorá sa potom v maternici delí ďalej a 7.až 10.den sa uhniezduje.

yeliel
5. jún 2010

@katuliks to bude asi dobre znamenie 🙂 mne Dr..pri ET povedal,ze ak ma bude pobolievat brusko tak je to dobre znamenie 🙂 🙂 🙂 takze..jupiii 🙂

katuliks
5. jún 2010

@yeliel tak to si mi teraz zlepsila naladu 🙂 dakujem

miki.mikulasova
5. jún 2010

fuu, tak neviem, nejdem sa nad tym zamyslat, ja len, ze som to pocula, tak reku, ci mate stym nejake skusenosti, dakujem

annamary27
5. jún 2010

@miki,myslím,že sa netreba v tom až tak dopodrobna vrtať,lebo z toho budeš mať väčší guláš a stres.Ver doktorom čo ti povedia ,poradia a všetko bude o.k.

yeliel
5. jún 2010

@miki.mikulasova ...musime verit..ze to vedia dotorkovia 😀 ,,uz som tiez citala kadeco..ja som mala ETna 6den a aj vela bab..takze je to tazke posudit...

miki.mikulasova
5. jún 2010

@annamary27 ved ano 🙂 budem sa snazit..... ach jaj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre