Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
18. jún 2010

@michaelag a neskušala si to odovzdať v GF,oni ti aj vrátia doplatok.Gratulujem ti k výsledku.Všetko dobré . 😵 😵 😵

michaelag
18. jún 2010

@annamary27
Ano skusim to odovzdat v GF, ale az ked pojdem na to sono, lebo dnes som este nevedela ako dopadne krv, tak ak sa nenajdu kocky, co by to potrebovali skor, tak to tam za 3 tyzdne odnesiem. Vsak som si odlozila aj uctenky z lekarni, tak snad s tym nebudu mat problem, alebo neviete, ako to funguje s tym preplacanim?
A ty ako s vysledkami?
@yeliel dakujeeem 😀

henika30
18. jún 2010

Ahojte pipiny!michaelag gratulujem ti 🙂 🙂 🙂 a vela oddychuj! 🙂 🙂 🙂
annamary27 ty si ako na tom?
Lubka a tebe čo hovorili v gyn fiv?na to že si ešte mrchu nedostala?

annamary27
18. jún 2010

@michaelag ja idem na tretiu krvičku v poradí až v utorok,potom budem múdrejšia. 😅

annamary27
18. jún 2010

@henika30 ja si hoviem doma až kým príde velký den v utorok, tretia krvička a tá už musí byť sakramentsky vynásobená.,aby som už mala z časti klud.

yeliel
18. jún 2010

@michaelag uctenky nebudes potrebovat...staci ak pojdes za vrchnou a ona od teba odkupi vsetko co ti zostalo...za cenu ktoru si ty doplacala v lekarni 🙂

michaelag
18. jún 2010

@yeliel
no sak na tych uctenkach je cena, ja si to nepamatam a nemam ani len paru co a kde som za ktore lieky platila 😎 ...Ale dik za super info, tak to tam za 3 tyzdne ponesiem so sebou 😉...jeeej, aspon budu nejake peniazky znova doma 😉...to potesi, no nie? 😀

yeliel
18. jún 2010

@michaelag to nevadi,,ze si nepamatas..oni vedia co to stoji...mozno tam bude par centov maximalne euro rozdiel...ale aj tak je fajn,ze vratia peniazky 🙂

lubka0506
18. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 tak a som z výletu doma...neuveríte...tak pekne poporiadku: Ráno o 7.40 sme už boli v Blave,no ale na krv som sa dostala o 9.50hod 😎 ...nikto mi asi neuverí že sme to 2 hodiny v BA hladali.... 😀 😀 😀 Myslela som že ma porazí!!! /bola som zo švagrom a ten išiel podla mapy a nie podla toho čo mu povedal mm/ 😀
Z domu som išla mrchu som ešte nemala. Nakoniec sme to našli...Kým sme tam prišli tak sa nas..la aj mrcha a prišla v plnej parade/bola som poistená/...ked sme tam došli tak všetci čumeli kde som bola ked som mala príst už dávno...no groteska.
Sestrička mi urobila sono a potom som hovorila s DR. Stenovou/milá osobka/...našli mi 3cm cystu tak mi brali krv,ktorú som potom zaniesla do Ružinovskej nemocnice. No ale musím na sono aj v pondelok ráno a Dr. behúnová mi povie čo dalej/či cystu vyberú alebo budú pokračovat/ 😒 Viac budem vediet v pondelok. Neuveritelný príbeh že??? 😀 😀 😀 ...a bol to den plný zážitkov! 😎

lubka0506
18. jún 2010

@michaelag potichúčky blahoželám... 😉 šetri sa!!! 😵

annamary27
18. jún 2010

@michaelag nevieš čo je z katuliks?aj ona mala isť dnes na krv. 😒

yeliel
18. jún 2010

@lubka0506 ahoj..tak si mala sapon vselo 😀 😀 😀 a ta cysta co to? to sa ti prihodilo prvi krat? 😕

lubka0506
18. jún 2010

...@yeliel ahoj
nie cystu som mala viackrát a raz mi laparoskopicky vyberali v PB 7 cm tak ja sa cysty nebojím ale skor mám strach z toho že pozastavia stimulku alebo také niečo...uvidím v pondelok. 😒 ja som mala veselo dnes a unavená som viac ako z práce...
...a ty ako???

lubka0506
18. jún 2010

... a ešte som ti zabudla napísat že dva krát som mala cystu a sama praskla... 🙂

yeliel
18. jún 2010

@lubka0506 tak ty si v tejto oblasti skusena 😀 😀 😀 snad nebudu musiet zastavit stimulku a ak ano tak radsje teraz na zaciatku...ako potom ku koncu..mne sa to tak prihodilo 😝 takmer vsetko som vypichala a musela som to pred koncom prerusit.. 😠

lubka0506
18. jún 2010

@yeliel to si ma moc nepotešila...a potom si pokračovala v stimulke dalej? 😒

yeliel
18. jún 2010

@lubka0506 jaaaj to nieee..ja som bola celkom iny pripad to nebolo koli cyste... 😀 ...ja som dostala zapal..neboj to sa moze stat len mne 😀 ...takze vobec som nesla na OUP...a potom som zacala po 2 mesiacoch nanovo stimulovat a dostala som uz aj ine injekcije.. 🙂

lubka0506
18. jún 2010

@yeliel...trochu mi odlahlo ale vela nie som zvedavá ako to dopadne v pondelok. 😒
...ale ozaj v pondelok už beriem zo sebou manžela... 😀 😀 😀

yeliel
18. jún 2010

@lubka0506 uz sa ti nechce trosku vozit po BA? 😀 😀 😀 ...urcite to bude Ok...a ak by nahodu nie..tak to nieje ziadna tragedia..zatial si pichala len diphereline,,tak sa to pri najhorsom len trosku posunie pokial ta daju do poriadku 😵

lubka0506
18. jún 2010

@yeliel-hmmm...ked mna už to posúvanie akosi nebaví...raz to posunie príroda,raz lekári a už sa to posúva 7 rokov a to je dlhé čakanie... ☹

yeliel
18. jún 2010

@lubka0506 ja viem moja ani mna to nebavi ☹ale co uz musime byt trpezlive a vsetko zvladnut 😉

karolina23
18. jún 2010

ahojte baby prosim vas kolko sa potom plati za konzultaciu????v gynfive????? my pôjdeme druhy krat a to je este zadara , tak aspon aby sme vedeli dakujeeeeeem 😀 😀

solinka
18. jún 2010

@karolina23 za konzultáciu sa neplatí 🙂

karolina23
18. jún 2010

@solinka a preco mi povedala ze mame 2 konzultacie zdarma co tym myslela??????

vanilka1802
18. jún 2010

@michaelag gratulujem k tak krasnemu cisielku, to vyzera na dvojky. Ja som mala na 14 den HCG 1190 a su tam. Takze cochvila ta cakame v teme dvojicky.

yeliel
18. jún 2010

@karolina23 ahoj...neviem ako to myslela...ale je som nikdy za ziadnu konzultaciu v GF neplatila a to som ich uz absolvovala dost 😀 😀 😀

lubka0506
18. jún 2010

@karolina23 ja som tiež za konzultáciu neplatila... 😕 ...ja tiež čakám len na to čo mi skúseneišie kočky posunú... 😒

karolina23
18. jún 2010

@yeliel aha no dobre dakujem vam baby moc moc tak uvidime no ale ani ja neviem ako to mohla mysliet sak dam vam vediet ci sme platili alebo nie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

karolina23
18. jún 2010

@lubka0506 jasne aj ja sa radsej spytam skusenejsie babky tieto mile osôbky nam poradia nam neskusenym babenkam 😀 😀 😀 😀 😀

yeliel
18. jún 2010

@karolina23 urcite nebudes platit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre