Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demeeri
29. sep 2010

Ahojte baby.
Chodíme do Gyn Fiv,práve som po umelom oplodnení.Absolvovala som ICSI v nedelu.teraz som v pohode,necítim žiadne príznaky.Je to normálne? Mám sa vrátit do roboty bez problémov?Nemám sa obávat o embiá,ked robím v nočnej smene? Baby,po akom čase je možné očakávat prvé príznaky?

demeeri
29. sep 2010

@yeliel Práve to.Lekári nemajú na nás čas.Ani s nami nehovoria pobec o ničom.To ma straše štve.Mám tam zamrazených 6 embrií.Tie ešte postávajú šance,nechcem o nich príst,ale ked bude po všetkom,tak nikdy via GynFiv.

demeeri
29. sep 2010

@lilinka81 Mne povedali presne to isté,že sa mi vyvyjajú pomalšie ,ako treba.Dostala som dve najlepšie,ostatné štyri sa prestali delit.

balinka
29. sep 2010

ahojte babulky. 😉 som po konzultacii,tak cakam na mrchu a zaciname s estrofemom...Drabek mi dal dnes vysvetlenie,ake take 😉 no este im budem verit 😉 budu mi vkadat tri zmrzlinky 😲 tak dufam,ze sa uchytia 🙂 🙂 🙂

yeliel
29. sep 2010

@balinka ahooj....parada tak to ste sa hned dohodli na 3 😉 keby som mala aj ja tolko stastia,ze sa rozmrazia vsetky 3zmrzlinky tak si dam vlozit tiez vsetky 3 😉 🙂

yeliel
29. sep 2010

@balinka moja a nezistovala si ako sa da presupnut k inemu dokimu ? 😀 😀 😀

balinka
29. sep 2010

@yeliel tak som mu povedala,tak uvidime,mame ich 8,takze verim,ze to vyjde 😉 😉 😉

balinka
29. sep 2010

@yeliel nepytala som sa 😲 zabudla som ☹

annamary27
29. sep 2010

@demeeri ahoj,ja som začala cítiť asi tak na 4.-5ti den po vklade pichanie v podbrušku,inak som mala neskor plnšie prsia,ale to mohlo byť aj s injekcií.Ja som bola po krvné testy doma v klude na PNke.lebo v robote by som sa nevyhla vláčeniu ťažkých vecí a stresu.

demeeri
29. sep 2010

Baby,čítala som o ICSARE centre v Martine.pcientky tam majú mimoriadne dobré skúsenosti.Je to možné,že tam sa platí za zákrok s predlžienou kultiváciou a stransferom 2 embrií iba 450Eur? Mi za celé sme zaplatili 800Eur plusz lieky,čo bolo asi 600 Eur.To je neuveritelné.

yeliel
29. sep 2010

@balinka aj ti vravel..ze kolko ich budu naraz rozmrazovat? 😉

demeeri
29. sep 2010

@annamary27 Ahoj,ako to dopadlo?Podarilo sa? Volala som teraz do centra,nedoporučujú mi vrátit sa do roboty,kym nemám vysledok testu.

annamary27
29. sep 2010

@demeeri u mna to nedopadlo dobre.Mala som síce pozitívne HCG,ale išlo hore pomaly a na tretí odber už bolo negatívne.Bolo to moje prvé IVF v máji tohto roka.Teraz čakáme na schválenie druhého,ale som v pohode 😎 😎 😎

balinka
29. sep 2010

@yeliel budu rozmrazovat tri,lebo povedasl,ze niekedy su dve silne a jedno moze byt slabsie... 😕 ale ja chcem tri 😲 😲 😲

yeliel
29. sep 2010

@balinka tak mne rozmrazia tiez 3 lebo len 3 mam 😉 ale ak by boli OK tak ich chcem uprosit nech vlozia 3.. 🙂

balinka
29. sep 2010

@yeliel jasne,ze mu to povedz,aj ja chcem tri,on sice povedal,ze ked budu silne dve,tak dve,ale bude robit toto,co ja chcem,ja som predsa pacient a ked sa daju tri preco nie?nedaj sa obmakcit,lebo u teba to uz je jedno ci ti to jedno nechaju tam,podla mna jednoznacne tri...budeme mat trojky 😉 😉 😉 uz beries estrofem,alebo este cakas na mrchu? 😲

yeliel
29. sep 2010

@balinka 😉 ja chcem 3 preto aby bola vacsia sanca..ze sa aspon jedno uchyti 😉 ..uz beriem estrofem 😉 a picham fraxiparin 🙂

balinka
29. sep 2010

@yeliel a ten fraxiparin je naco?mne dal len ten estrofem.neboj uchyti sa a kedy ides na vklad? 😉

yeliel
29. sep 2010

@balinka ten mam na riedenie krvicky mam vrodenu trombofiliu..po neuspesno IVF som si dala spravit vsetky mozne aj nemozne vysetrenia a zistilo sa aj toto 😉 na ultrazvuk idem okolo 8.10 a potom mi povedia..ako je na tom sliznica a co dalej 😉 urcite mas doma aj ty protokol a tam ti pise..ze ultrazvuk 10az 14DC 😉

balinka
29. sep 2010

@yeliel aha chapem...ano mam protokol doma,aj my vsetko vysvetlil co a ako mam robit,to mi bolo divne,asi ho nieco osvietilo 😀

yeliel
29. sep 2010

@balinka 😀 😀 😀 mne pri konzultacii vzdy vsetko pekne vysvetlil a aj popociarkoval zakladne informaciie na papieri 😉 ale mimo konzultacii uz len velmi tazko odpovedal na otazky 😉

balinka
29. sep 2010

@yeliel je to s nim tazko,ale ja verim v stastny koniec a na vianoce,uz budeme vsetky tehuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

demeeri
29. sep 2010

@yeliel ja mám zasa negatívnu skúsenost,so mnou ani nerozpráva doktorka.Ak sa mi niečo nepozdáva,alebo nechápem,zavolám,ale nikdy nehovorím s doktorkou,iba so sestričkou.Ona je milá,a ochotná,ibaže ani ona nemá na mna dost času.Tak ostáva čakať a dúfať.

balinka
29. sep 2010

@demeeri tak to tam chodi,dnes som im tam povedala,ze este raz im budem verit a viac nie 😠

demeeri
29. sep 2010

Baby,ak sa to tentoraz nevyjde,zbohom GynFiv. Ideme do ISCARE.Ale predtym ešte raz skúsime s mrazákmi.

yeliel
29. sep 2010

@demeeri a kto je tvoje dokina? a v nedelu si mala transver? si bola ako samoplatca na IVF alebo cez poistovnu? 😕

demeeri
29. sep 2010

@balinka Dobre si robila! Som na teba hrdá.

yeliel
29. sep 2010

@balinka tak si povedalaaa 😀 😀 😀 a co ti na to odpovedal?

demeeri
29. sep 2010

@yeliel Som bola v nedelu na transfer.Bolo to cez poisťovňu,ale sme museli platit celé,lebo to bolo ICSI,a to poisťovňa nehradí.Moja doktorka je Stenová.

balinka
29. sep 2010

@demeeri ano,musela som to povedat,mam na nich tazke srdce,kvoli tomu,ze mi robili ET po hyperstimulaku a dnes mi este povedal,ze aj keby som ostala tehu,tak by boli komplikacie a tazko povedat,ci by bolo babo v poriadku...tak su oni v poriadku?este,ze sa mi ospravedlnil 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre