Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
29. sep 2010

@yeliel nic len pozeral 😲 😲 😲

yeliel
29. sep 2010

@balinka no tak a to ti akoze na co potom robil? tomu fakt nerozumiem 😠 😠 😠 😠

demeeri
29. sep 2010

@balinka No toto ale je nehorázne! Ja by som tam už nikdy v živote nešla.Po tomto!

yeliel
29. sep 2010

@demeeri a hej hej ICSI sme mali aj my...a z Dr.Stenovou nie si spokojna? 😕 Ved ta je velmi zlata.. aspon ku mne vzdy velmi bola a to ani niesom jej pacient ...

balinka
29. sep 2010

@yeliel jasom myslela,ze odpadnem,ked som to pocula a som aj rada,ze to tak dopadlo,to sa tak mohlo skomplikovat,ze si to ani nechcem predstavit 😠 😠 😠

balinka
29. sep 2010

@demeeri hmm,ja viem,len je mi luto moje zmrzlinky 😉

yeliel
29. sep 2010

@balinka moja a nedala si mu otazku..ze preco ti teda robil transver? 😕 😠 😠 😠 😠

demeeri
29. sep 2010

@balinka Áno.Práve tad tym rozmyšlam.Čo,ak by sme to celé nechali?Čo,ak náhodou je tam medzi nimi naše bábo?

balinka
29. sep 2010

@yeliel dala som mu a zacal tam koktat,ze on vie,ze sa to malo odlozit,ale ze uz ked ma pustili z nemocnice,tak mi to spravili a ze preto vlozili iba jedno,ze sa bali,oni vedeli do akeho rizika idu a aj tak to urobili 😠 😠 😠 ale ja viem preco...lebo za transfer sa plati 150 eur a ja keby ze to odlozim kvoli komplikaciam,by som za to nemusela platit,ale 150 eur je asi pre nich dolezitejsich,ako moj zivot 😠 😠 😠

balinka
29. sep 2010

@demeeri ahoj,ved preto este idem,lebo straaaaasne tomu verim,ze tam je moje babulko a uz sa nevie dockat,kedy bude v mojom brusku ☹ ☹ ☹

demeeri
29. sep 2010

@balinka 😖 ☹ ☹ ☹ ☹

demeeri
29. sep 2010

@balinka Kedy ideš na transfer?Držím ti palce.A dávaj na nich pozor!

demeeri
29. sep 2010

Nestačí,že platíme za všetko,ešte musíme dochádzať .Ani neviem vypočítať sumu,čo sme už minuli.To nám už vyšlo vyše 2000 Eur.

balinka
29. sep 2010

@demeeri ja cakam na mrchu,ktora by mala prist v oktobri,potom budem brat estrofem a ked bude vsetko v poriadku tak na 16-18 DC,by to mali vlozit 😉 dakujem 😉

demeeri
29. sep 2010

@balinka Dnes som sa na to pýtala,vraj sa má počkať dva-tri mesiace,ak to teraz navyjde.Ja počkám pár mesiacov.Ešte raz sem prídem.Ale posledný raz.
Je mi to trocha čudné,že som vobec nevedela,načo mi predpísali Estrofem.Bola som za mojim gynekológom doma sa spýtať.Ani mi nevysvetlili,čo je to hyperstimulácia,ale mi dali podpísať,že som bola informovaná.

balinka
29. sep 2010

@demeeri nemusi sa cakat naKET,ze to je aj podla toho ako sa citis 🙂 no mne robili ET 14.sept. a na KETko by som mala ist az v novembri podla mrchy to tak vychadza,takze si myslim,ze to je ok 😉

annamary27
29. sep 2010

@demeeri tá cena záleží aj od počtu napichnutých vajíčok pri ICSI,tak asi preto ten rozdiel v cene.

demeeri
29. sep 2010

@annamary27 Nie,máme zoznam,sú tam stanovené ceny.Dve embriá vložené stáli 400 Eur.Plus k tomu špeciálne veci,ako predlžená kultivácia,mrazenie na rok a pod.Všetko má stanovenú cenu,nezáleží od počtu napichnutých vajíčok.Tých som mala 6.

yeliel
29. sep 2010

@demeeri moja pri ICSI zalezi od poctu napichnutych vajicko..presne tak ak to to pise annamary 🙂 .to ostatne je potom uz uctovane rovnako ako mrazenie ..KET a podobne..mas to pekne v cenniku 😉

yeliel
29. sep 2010

@balinka ach jooo 😖 ale teraz sa to uz podari a budes sa len usmievat... 😉 🙂

demeeri
29. sep 2010

😒 Čo s tými injekciami,čo nám ostali?Mám ich na dve stimulácie.Nechápem prečo mi predpísali toľko vela.
Teraz čo s nimi? Mám ich v chladničke.Gonal,Pregnyl,Diphereline ,Agumentine celé balíky. 😒
Ak sa rozhodnem ,že druhý pokus absolvujem v ISCARE ,možem ich preniesť? Dúfam,že hej.

yeliel
29. sep 2010

@demeeri moje ale ved augumentin davaju len 2tablety ci nie? 😉
a kedy mas testik ci si tehu? 😉
skus sa opytat v GF ci ti neodkupia injekcije v GF ..mne vzdy v tomot vysli v ustrety 😉

annamary27
29. sep 2010

@yeliel ahoj,ako máš? 😀 😀 😀 😀

yeliel
29. sep 2010

@annamary27 je mi divne po tom estrofeme 😝 inac pohdicka..drahy v robotke a ja si konikujem 😀 😀 😀 a co ty? ako? 😉 🙂

annamary27
29. sep 2010

@yeliel ja tiež koníkujem,svokra prepína Panelák a Modré z neba.Ja som si aj dnes spravila ten výplach,večer aplikujem Femigel a mám pocit,že mi to zaberá.Zobrala som ten čajovníkový olej aj sestre,lebo ona už dlho kašle a tento zázrak má široké využitie,tak dufam,že aj jej zaberie.

yeliel
29. sep 2010

@annamary27 ten olej sa da normalne kupit v lekarni? a femigel ..je gel? sa nanasa z vonku ci co vnutra ? 😀 😀 😀

gabinkaa
29. sep 2010

@demeeri ahojček, ja som bola v GF, keď mi zostali injekcie, tak som sa pýtala čo s tým a odkúpili naspäť, vraj potom predajú žienke čo je trocha chýba, tak sa mi stalo aj s gonalom, som musela prikúpiť

demeeri
29. sep 2010

@yeliel áno mám cely balík.A Gonal tiež viac balíkov.Naozaj možem skúsiť ,či odkúpia?

demeeri
29. sep 2010

@gabinkaa To je potom fajn.Ja ich odovzdám. 🙂

gabinkaa
29. sep 2010

@demeeri a ako si dopadla, nepáčilo sa Ti v GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre