Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
12. okt 2010

@yeliel ahoj.volala som ti,volali mi rano z GF a tak ma vytocili,ze az 😠

kikus77
12. okt 2010

@yeliel ty si vedela, ze mas problem? Alebo ako si sa dostala k tomu vysetreniu, vlastna iniciativa?

Jasne, ze im je v brusku lepsie a este 9 mesiacov aj bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yeliel
12. okt 2010

@kikus77 nie nevedela som ...to sa neda vediet 😀 vlastna iniciativa,kedze v GF po neuspesnom IVF nenavrhli nic tak som sa poslala sama na genetiku a aj na hematologiu 😀

kikus77
12. okt 2010

@yeliel genetiku mam aj ja za sebou...takze pockam ako dopadne KET a poslem sa tiez na hemato 🙂

yeliel
12. okt 2010

@kikus77 na genetiku si sa poslala tiez sama? 😀

kikus77
12. okt 2010

hej sama 🙂 🙂 🙂 🙂 a moju polovicku som poslala k andrologovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ten skor ublizil ako pomohol ☹

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 mna tam poslala dr. z CAR-u a chodim tam pravidelne,idem uz 3.x....

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 kam Ta poslali z Car-u?

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 no na tu hematologiu 😉

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 a preco? Mala nejaky specialny dovod alebo je to proste lekarka co riesi?

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 na papieri bolo napisane´´ slobe HCG,napriek pozitivnej odozve na liecbu´´......najprv mi po neuspesnom IVF robili nejaky odber krvi k CAR-e a po vysledkoch ma poslala na hemato,vraj mam trombofiliu a ze hematologicka zisti,av akom stadiu to mam...,ale nemyslim ze by nieco riesila ,keby ano ,tak mi to vysetrenie spravia este pred 1. IVF,aby sa predislo neuspechu!

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 ved to, najprv by nas mali poriadne preklepnut a nie riesit az ked sa nam postupne minaju pokusy cez poistovnu 😒
A to "oplodnovanie v kumbaliku" ,tak tym som ostala poriadne zaskocena!!!

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 mne tam robili IVF,to som myslela ze tak ma byt 😲 ,...az ked som bola na KET som zistila ze sa robo aj UTZ,pred aj po 😠

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 mne robili IVF na operacke, o tomto kumbaliku som nevedela, prezliekala som sa v tom druhom 😉 Ako chcu skontrolovat ci to dali namiesto a ci sa vlastne z tej pipety vypustili ked to nekontroluju. Ked mi robil ET tak mi ich este aj ukazal na monitore, teraz som si chcela nejako vypytat fotku, no neviem...

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 asi ich vysledok uz nezaujima,ved je to uz zaplatene 😠 😠 😠 ,...v inych CAR-och robia fotky,ale v GF som o tom nepocula 😝

yeliel
12. okt 2010

@kikus77
@lilinka81 baby ja som vcera bola v kumablku...a ked som sa pytala Dr,ci ma skontroluje povedala,ze taky ultrazvuk este nevvymysleli co by to ukazal,vraj embryjko je viediet len pod mikoroskopom ale po IVF mi Dr .Harbulak ukazoval bublinky..tak ja neviem ale pride mi nedostojne robit takyto zkrok v kumbale..kde sa prezliekam...a vedla mna su tenisky a plaste a papuce co si obliekaju baby pred zakrokom..
to ci to vypustili z pipety skonreoluje embryolog

kikus77
12. okt 2010

@lilinka81 preco si prave v GF?

babulka555
12. okt 2010

baby aky kumbalik? tam kde robia ultrazvuky?nevychadzam z uzasu 😒 mne robili IVF na operacke.

kikus77
12. okt 2010

@yeliel mne tiez Dr.Harbulak po ET ukazoval na ultrazvuku fazulky, preto som chcela teraz fotku. Proti tomu kumbaliku sa vzopriem. Tiez mi to pripada, ze vsak uz je to zaplatene tak na co kontrolovat...ale mozno im krivdim. Ved ked uz mas v sebe ultrazvuk tak to vidia, nechapem o com Ti potom doktorka hovorila, ze taky ultrazvuk este nevymysleli,.... asi sa jej iba nechcelo

lilinka81
12. okt 2010

@yeliel mne robili po KET UTZ a videla som ich 😲

lilinka81
12. okt 2010

@kikus77 mna tam poslala moja gyn. ,keby som vtedy vedela co viem teraz... 😖

yeliel
12. okt 2010

@lilinka81
@kikus77 vraj to nieje vidiet ebryjka ale len to medium v ktorom boli nase embryjka..mne ich tiez po IVF Harbulak ukazoval,,

@babulka555 ten kumablik co sa v nom prezlikas pred ET..tam si das plast a papucky..uz vies? 😀

lilinka81
12. okt 2010

@yeliel tak potom naco to jednej kontroluju a druhej nie ???? 😒

yeliel
12. okt 2010

@lilinka81 preto lebo v GF je vela preco ☹ 😠 😠 😠 podla mna spravne to je ak ti robia zakrok na operacke a skotroluju ta ultrazvukam pred a aj po zakroku ..

balinka
12. okt 2010

@yeliel ja im to presne tak poviem ze nechcem to v kumbalku,ale na operacke a ze chcem UTZ pred aj po a ked nie beriem si svoje zmrzlinky a dovi 😉 a vobec myslim si,ze ma odtial vyhodia sami,lebo ja neustupim 😉 😉 😉 😉 😉 😉

demeeri
12. okt 2010

@lilinka81 Mne tiež nekontrolovali.Nechápem .

demeeri
12. okt 2010

@balinka Máš pravdu.ja by som spravila tiež,keby som na to mala dosť odvahy.

lilinka81
12. okt 2010

@balinka problem je,ze zmrzlinky si zobrat nemozes,mozes iba odist ☹ ...alebo by ti boli na nic,lebo v inom CAR-e,by si museli spravit svoje a nie narabat s donesenymi... 😠

kikus77
12. okt 2010

@balinka a kedy ides na transfer? Ja niekedy buduci tyzden, v piatok mam kontrolu a tiez nemienim absolvovat transfer v kumbaliku....ved tam chodia nasi chlapi, ci? 🙂 🙂 🙂
Pokial mi nebudu robit ultrazvuk pred aj po tak nebudu robit nic, ved si to predsa platime, no nie? Len aby ma neopustila odvahu az pride kosa na kamen 😒

balinka
12. okt 2010

@demeeri platime si za to,tak neni o com 😲 mam na to odvahu a strasne sa na to tesim,ze im poviem to,co mam na srdci 😉 uz som teraz mudrejsia 😉 mne pri ET nerobili vobec UTZ ani pred ani po,ale teraz to tak nebude 😀 😀 😀 a to nemozem zobrat ani muza,lebo celyGF by bol hore nohami 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre