Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 ano,je to pekne,lebo mas na co spominat 😉 mne to v kumbale nerobili a ani nebudu 😉

yeliel
13. okt 2010

@balinka
@lilinka81 baby co mam robit s tou mojou migrenou...inac ja ako som vcera celu noc grckala som si nedala ani estrofem lebo aj tak by som ho bola hned vygrckala ☹

balinka
13. okt 2010

@yeliel ja som predminulu noc tiez objimala zachodovu misu,ale ja som bolesti hlavy nemala 😲 neviem co by ti na to pomohlo 😲 a este ta boli hlava?

lilinka81
13. okt 2010

@yeliel
@balinka ............baby ja som mala bolesti hlavy az migreny ked som vysadila vsetky lieky ,asi tyzden ,nic mi nezaberalo ☹ ,..ale uz je dobre,mna inak hlava nebolieva ,ale ten tyzden....no nic moc 😠 😝

yeliel
13. okt 2010

@balinka
@lilinka81 hej este boli ale uz negrckam...chudak moje bublinky...drahy hovoril,ze im robim zemetrasnenie ..

balinka
13. okt 2010

@yeliel tak snad ta prestane boliet 😉 a bublinky trosku potancuju 😉 😉 😉

zuzana110
13. okt 2010

baby dnes som sa testovala a su DVE.

yeliel
13. okt 2010

@balinka sa len bojim ci to nieje predzvest niecoho zleho 😉

@zuzana110 jupi..to je paradicka a ktory den po ET si?

balinka
13. okt 2010

@zuzana110 jeeeeeeeeeej 😉 dalsia tehu 😉 mas foto testika? 😉

balinka
13. okt 2010

@yeliel predzvest tvojho tehu 😉 😉 😉 traja musketieri bojuju 😉 😉 😉

zuzana110
13. okt 2010

@yeliel dnes som 9. AJ tebe strasne silno drzim palceky. dufam,ze ten kumbalik mi pomohol. Lebo ani mne nerobili ultrazvuk.

balinka
13. okt 2010

kumbalkove zmrzlinky bojuju 😉 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii,tak to ma byt 😉 ci aj ja mam prosit o kumbalik 😉 😉 😉 😉

yeliel
13. okt 2010

@zuzana110 tak si ma teraz trosku ukludnila 😀 ty si po KET? tusim ti vkladali 2,,4bunkove embryjka..ze?a kto ti robil KET? mne Dr.Behunova

yeliel
13. okt 2010

@balinka no ja neviem,,,tutu jedna babenka pisala,ze vzdy na 3den od KET dostala migrenu a uz vedela,ze je zle ☹

balinka
13. okt 2010

@yeliel neboj,vsetko dobre dopadne 😉

zuzana110
13. okt 2010

@balinka nie nemam. Som trochu opatrna. Uz raz som takto mala pozitivny TT ale asi som potratila. To bolo este pred tym ako som zacala chodit do centra. Asi to bolo slabucke a odislo. Takze v pondelok mam krv a uvidime. Ale najradsej by som si zakricala od radosti .

yeliel
13. okt 2010

@balinka tak ja ti teda verim 😉 🙂

balinka
13. okt 2010

@yeliel mna tak picha v bruchu,ze koniec 😲 presne ako ked som bola po ET.na mrchu este skoro a neviem co sa tam deje,alebo nejake dozvuky po injekciach...?ale to asi nie 😲

zuzana110
13. okt 2010

@yeliel ano presne tak. Mam v sebe dve-4 bunkove. Robil mi to Drabek.

balinka
13. okt 2010

@zuzana110 verim,ze v pondelok budes kricat od radosti 😉 drzim palceky 😉 😉 😉

yeliel
13. okt 2010

@balinka ziadne dozvuky po injekciach 😀 😀 😀 to bol tvoj drahy sikovny a si tehu 😉 to preto to pichanie 😅 😀

yeliel
13. okt 2010

@zuzana110 aj ja mam 4 bunkacika..ale mne embryologicka povedala,ze su malo kvalitne.. ☹ moje boli mrazene hmed po OPU..Drabek je aj moj doki ale este nikdy mi ziaden zakrok nerobil
Strasne moc drzim palceky aby bolo krasne Hcg 🙂

balinka
13. okt 2010

@yeliel bodaj by si mala pravdu 😲 😲 😲 ale vcera vecer som si nevedela najst miesto,toto som nikdy nemala,okrem toho po ET.uvidim v utorok,ako sa mrcha rozhodne,ale ja tak strasne tomu verim,ze uz nedojde,ze aj keby dosla budem plakat 😢

zuzana110
13. okt 2010

@balinka beriem ta za slovo. Uz po tom vsetkom,co mam za sebou,by bolo na case.

yeliel
13. okt 2010

@balinka ty tomu tak krasne veris,ze nedojde ..ze ani nemoze dojst 😉 a aj keby predsa tak mas kopec mrazacikou 😉

balinka
13. okt 2010

@yeliel velmi tomu verim,lebo ked nam nic nieje tak preco to nejde,ale teraz po hormonoch je to tam 😉 😉 😉 veriiiiiiiiiiiiiiiim tomu 😉 vcera sa ma pytal muzik,ako sa ma bublinka 😉 aj on tomu veri 😲

yeliel
13. okt 2010

@balinka aj moj veri...ze uz ma 3 muskatierov 😀 😀 😀

balinka
13. okt 2010

@yeliel tvoji su uz v brusku 😉 😉 😉 tak musite verit 😉

demeeri
13. okt 2010

@zuzana110 Gratulujem,Dávaš nám nádej všetkým.

zuzana110
13. okt 2010

@demeeri dufam,ze to dopadne dobre a vy ostatne ma nasledujete. Lebo tych ran pod pas uz na mna staci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre