Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
3. nov 2010

@gabinkaa kedy mas krvicku?

danca7
3. nov 2010

ahojte dievčata,prepačte,že vam skačem do vašich dialogov.Ja by som vam chcela len dodat vela trpezlivosti a hlavne pozitivneho myslenia v tom vašom boji,lebo je to všetko vlastne o psichyke toho človeka a to mi verte viem o čom hovorim prežila som to aj ja.Po 4rokoch snaženia sa mi narodili 2 krasne zdrave detičky. Najprv som mala mimomater.tehotenstvo,potom som začala chodit na Zochovu k Harbulakovi a po druhej inseminacii sa to podarilo a neratam tie všelijake vyšetrenia,operacie a hlavne nervy.Nikto si to nevie ani predstavit a určite by to nechcel zažit,to čo teraz preživate vy a nemysliet na to ked idete do postele spať tosa neda....Bola som velmi šťastna,že budem mať aspon jedno dieťa...Ked som ostala po4 rokoch opeť tehotna,len tak bez liekov,s jednym vajičkovodom a s mojim užasnym cyklom,niekedz som nemala aj 2 mesiace boli sme v šoku....a ešte jeden pribeh..moja sestra sa snažila otehotnieť 19.rokov podstupila toto všetko čo vy 3krat a nič,už chcela isť na adopciu,ale manžel nechcel...potom sa s tym nejako psichycky zmierila a ešte zmenila zamestnanie to mohlo k tomu tiež prispieť,že ostala tehotna..ešte teraz mi nabehla husia koža....porodila v 40 ciatke krasneho zdraveho chlapca...veľa štastia prajem..

kikus77
4. nov 2010

@balinka dakujem, si zlata...drz sa, prajem Ti krasne cisielko 🙂

kikus77
4. nov 2010

@annamary27 dakujem moja, neviem co dalej, neviem ci ostanem v GF- to bola ich jedina starost- nech si dam termin, to sa ale vo mne prieci. chcem nejake dalsie vysetrenia, nieiba mechanicky zopakovat cely kolotoc od zaciatku. Chcem sa objednat na konzultacie do Iscare, Ferticentra a na Antolsku, zvazujem aj Helios v Martine a uvidim ci mi ponuknu nejake vysetrenia alebo je to vsetko vsade rovnake, len o peniazoch a o stasti- chcem aby to vyslo, ale najprv si dam pauzu, necitim sa na to, aspon nie hned aj ked si to moc prajem
Drzim palceky so stimulkou, nech je kopa zrelych vajickok a potom // 😉

gabinkaa
4. nov 2010

@yeliel mám ísť 10. prvýkrát, radšej ani nemyslím, ale nedá sa to

annamary27
4. nov 2010

@kikus77 tak držím palce v ďalšom boji 😉 ,ty si už bola kolkokrát na ivf?

kikus77
4. nov 2010

@annamary27 v lete som mala 1.IVF/ICSI a teraz KET

annamary27
4. nov 2010

@kikus77 aha,dakujem aj ja za tvoje palčeky 😵

kikus77
4. nov 2010

@annamary27 🙂 🙂 🙂

solinka
4. nov 2010

@annamary27 AHOJJJJJtak ako postupujete moja ? 🙂

annamary27
4. nov 2010

@solinka ahoj,dnes idem na siedmu injekciu Dipherelinu,len ms mi mešká 3dni,tak dúfam,že čoskoro príde,aby sa mi to nemuselo stopnúť.

moischaaa
4. nov 2010

Ahojte baby , 🙂 takze mi prave len zaciname , cakam na vysledky horm. profilu , caka ma laparka+prefuky a pravdepodobne skoncime na inseminacii , kedze som este zo vsetkeho "vyhukana" 🙂 chcela by som sa vas opytat ako dlho trval cely ten proces kym ste prisli az k inseminacii? , dakujem a som rada ze existuju "pipiny z gynfivu " 😉

misselka77
4. nov 2010

@alabu ahoj, ja mam taky isty problem, ako TY, mam nepriechodne vojickovody. zistili mi to tento rok. My sme boli uplne na prvej konzultacii v júli, v az koncom septembra som mala schválenú ziadost IVF. 😠 Ale to bolo mozno aj kvoli dovolenkam. 😒 V kazdom prípade zálezí na tvojom hormonálnom profile. Ja mám dlhý protokol, este stále stimulujem, ale uz coskoro idem na punkciu. 🙂 🙂 🙂 Hlavne vela trpezlivosti prajem.

misselka77
4. nov 2010

@annamary27 Ahoj, ako pokracuješ? 🙂 ja mam pocit, ze som ako jeden velky nafuknuty balonik 😀 , ale co nespravim pre to aby som bola tehu... diferelin sa mi pomalicky mina, este mam fostimon,a v piatok kontrola, hadam mi uz daju termin. drzim palceky aby foliky pekne rastli 😅 😅 😅

solinka
4. nov 2010

@annamary27 držkám Vám palce !!!! 😉

dd2112
4. nov 2010

Ahojte pipiny,ja som absolvovala 1.cyklus IVF v septembri žial nevyšlo to.Mám síce ešte 3 snehuliačikov,ale tlačí ma čas v decembri mám 39 rokov,tak Dr.Harbulák navrhol 2.cyklus IVF.Tak od nedele začínam pichat Dipherelin/28DC.Len som sa zabudla opýtat čo ak by náhodou matka príroda urobila zázrak a teraz by som ostala tehotná??V letáku je písané u Dipherelinu,že sa nemá pichat ked je žena tehu.Myslíte,že ked si spravím test na 27DC alebo 28 DC bude niečo mi ukáže??Viem že tie dávky hormonov zo septembra ešte učinkujú.

annamary27
4. nov 2010

@misselka77 ahoj,tak dnes mám za sebou 7mu injekciu dipherelinu,mala by som isť tretí den cyklu na kontrolu,ale menštruácia nikde,mešká zatial 3dni,ale zajtra tam asi zavolám,že čo mám robiť keby meškala dlhšie.

alabu
4. nov 2010

@misselka77ahoj misselka, tak dufam ze tolko cakat nebudem 😒 trpezliva som ale zase odtial potial 😀 budem drzat palce a sledovat ta ako to dopadlo....stale mam pocit ze ak je nepriechodnost jedina chyba, ze sa to proste musi na 1x podarit 😉 ku komu chodis v GF? samozrejme vsetkym kockam drzim palce 😉

alabu
4. nov 2010

@moischaaa tak to potrva par mesiacov kym sa k tomu dostanes...samozrejme ak bude mat partner zly spermiogram, bude to rychlejsie. vsetko zalezi ake budes mat vysledky....mne ani 4IUI(inseminacie) nepomohli ☹

annamary27
5. nov 2010

@misselka77 ajoj,tak ms dnes dorazila a môžem isť na prvú kontrolu v pondelok,vypýtam si pero na puregon a pomaly si aj ten začnem pichať do bruška. 😎 😎 tebe sa už blíži OPU,ked sa pýtali na predoperačné 😎 držím palčeky,aby bola kvalitná úroda. 😵 😵 😵

dd2112
5. nov 2010

Ahojte ,zatial nik nereagoval na môj príspevok-vid vyššie.Asi nikto nemá skusenosti ,Chcem sa ešte opýtat,aké máte skusenosti s doktormi z centra.Mne 1 krát robila odber Dr.Behuňová,nemám z nej dobrý pocit,je taká chladná a transfer dr..Drábek ten ako tak.Len nechápem prečo mi to nerobil dr,Harbulák ked k nemu chodím???

balinka
5. nov 2010

@dd2112 ahoj moja 🙂 no v GF to tak chodi,bohuzial 😠 viem,ze ked chodis k dr.Harbulakovi,mal by ti robit vsetko on,ale toho sa tam nikdy nedockas,musis len dufat,ze natrafis prave nanho 😲

dd2112
5. nov 2010

@balinka Ďakujem za odpoveď,ty máš taku istú skúsenosť? Neviem či by som nemala apelovať nato ,aby ma robil Dr.Harbulák..aby ma tam potom nezožrali už aj tak mám pocit,že to tam je ako na páse

balinka
5. nov 2010

@dd2112 ja tam tiez niesom spokojna,ale ja mam este 8 mrazacikov a je mi luto ich tam nechat.11 idem na vklad a verim,ze sa to tentokrat podari 😉 oni to vedia,ze sme s nimi nespokojne,lebo oni to tu citaju,tak mohli by sa nad sebou zamysliet 😠 ja sa uz nad tym nerozculujem,ale verim,ze moje bublinky zabojuju a ja sa s GF navzdy rozlucim 😉

dd2112
5. nov 2010

@balinka Myslím že nás je takých viac nespokojných..ked to teda čítajú tak by mali niečo robit ,aby bola spokojnosť žien,ktoré si musia prejst tolko bolesti a strachu za vysnívaným šťastím..čítala som aj také príspevky,niektoré ženy išli radšej do iného car..a tam boli spokojné..ja mám tiež 3 snehuliačikov,ale dala som sa ešte na 2.cyklus tak uvidím,mám len strach z toho hyperstimuláku tie bolesti boli strašné..ale čo už vydržím..tak držím ti palce ,aby sa tvoji mrazáčikovia poriadne chytili a držali sa v brušku 9 mesiacov

balinka
5. nov 2010

@dd2112 dakujem 😉 aj ja som prekonala hyperstimulak a bolo to hrozne 😝

annamary27
5. nov 2010

@dd2112 ahoj,ja chodím k dr.Stenovej a počas stimulky som mala na nu šťastie iba raz na kontrole,potom to bol dr.Drábek,Dr.Behúnová a OPU a ET mi robil dr.Harbulák.

yeliel
5. nov 2010

@dd2112 a nechcela si teda to dalsie IVF absolvovat v inom Car?

dd2112
5. nov 2010

@annamary27 Tak to si mala šťastie ,no uvidím kto to bude tentoraz,,,už aby som mala potom..v nedele začínam pichat Dipherelin a čakat na menzes...neviem či si mám spravit test čo ak??

dd2112
5. nov 2010

@yeliel aj chcela,ale nemám už čas v decembri mám39 rokov tak by som to už nestihla a žiadost mám schválenú..ale keby som bola mladšia tak určite!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre