Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
17. aug 2013

@blavabla nechcem tak dlho niekoho otravovať....hádam zajtra sa to odvážim pichnúť.... ☹

bimbo37
17. aug 2013

@vodnari nesmies to vzdavat, ja uz to mam ako rannu toaletu😊. uz to ani nevnimam. obcas to stipne, ale inak pohoda.

vodnari
17. aug 2013

@bimbo37 no hádam to už aj ja zajtra dám....

vahy1
18. aug 2013

@vodnari mozno to chce chvilku cas a trpezlivost a hlavne odvahu-ty to das 🙂

jarmila85
18. aug 2013

ahojte baby ( čo máte za sebou už IUI)chcem sa len opýtať neviete mi povedať ak máte isť na krv a ultrazvuk 10 alebo 11 den a vychádza to na víkend ako sa to porieši?

evka97
18. aug 2013

@jarmila85 chod bud v piatok alebo v pondelok alebo si tam zavolaj. Ale mne povedali takto, ked mi to vychadzalo na vikend 🙂

lesik
18. aug 2013

Zienky, ktore mate za sebou IVF mi povedzte ako vlastne dlho trva samotna priprava na tento zakrok.Mna sice caka tretie p IUI a potom IVF, no chcem sa dozvediet co vsetko ma caka.Njaprv musi schvalit poistovna zakrok a az potom si picham injekcie?Ci aky je postup?Vdaka.

jarmila85
18. aug 2013

@evka97 ďakujeeeem vyskúšam tam zavolať a popýtať sa🙂

majkulik
18. aug 2013

@vodnari och, neboj, dako to vybojujes. ja mam tiez panicky strach z toho, asi to mude moja sestra naucit moju polovicku. (moja sestra je aj zdravotna sestra 🙂

nezabudka8
18. aug 2013

@erin365 ahoj ako sa mas?uz vies kedy bude punkcia.ja mam v utorok poslednu kontrolu pred punkciou.dufam ze to bude ok.narkozy sa bojim ale hlavne nech tam nieco pouzitelne najdu :-/

nezabudka8
18. aug 2013

@vodnari ja som odvahu nenabrala.odniesol si to manzel.dnes po 30tich dnoch pichania mi povedal ze moze robit zdrav.braceka 😉.mozno keby niet inej moznosti takto dam.verim ze to zvladnes.drzim palce

maru333
18. aug 2013

ahojte, viete mi niekto poradiť ako bolo s narkozou? uz sa tam pomaly blizim a som zvedava ako to prebieha. dakujem

vodnari
18. aug 2013

@vahy1
@majkulik
@nezabudka8
@bimbo37
@blavabla tak a som na seba hrdá...dnes som si to pichla sama....trošku mi to trvalo a nakoniec som si to pichla....dúfam že už aj zajtra a potom to už bude normálne....trošku sa mi trasie ruka....nejaká som vystrašená.... 😉

vodnari
18. aug 2013

@maru333 ak myslíš odobratie vajíčok...robí sa to v plnej narkoze a ani nevieš ako to prebehne...ja som sa len prebrala na posteli a chcelo sa mi ešte spať a čo boli so mnou už prkotali...neboj nieje to nič strašné...držím palčeky.... 😉

nezabudka8
18. aug 2013

@vodnari super.sikulka.sa tesim 🙂

blavabla
18. aug 2013

@vodnari tak super moja sikulka.....uz to pojde....dobra si.. 🙂 🙂

vodnari
19. aug 2013

@nezabudka8
@blavabla ďakujem babulky... 😉

monca2013
19. aug 2013

dobre ranko prajem,chcela by som vediet či niektora z vas po ET ste iba ležali alebo aj ste robili domace prace 🙂

lucinka4185
19. aug 2013

Ahojte Babenky, tak dnes mam 10.dni po IUI a strasne ma zacali boliet prsia a picha ma v lavom vajecniku alebo tam niekde naokolo.....tak len dufam, ze to nie je predzvest MS ale naopak TEHU 😅 . A drzim slovo - NETESTUJEM!!! 😀

matka177
19. aug 2013

@monca2013 ahoj ja som sa snazila co najviac oddychovat.nic tazke som nerobila,vlastne prve 4 dni som vedsinou len lenosila.je to dost dolezite.do prvej krvi som len tak sem ,tam nieco spravila,ale nic namahave.velmi dobr je pit vela tekutin.

sun666
19. aug 2013

Ahojte vsetky, ktore sa snazite, este som sem nepisala, chcem vam len dodat odvahu, ja som v GF uz vyse roka, presla som od lapar. cez IUI az po pichanie injekcii, punkciu a nakoniec ET. Nebojte sa nie je to nic strasne, vsetko sa da vydrzat, ja som sa tiez bala vsetkeho aj tyzden vopred :D ale ved to hadam stoji za to. Rada poradim, ak sa chcete nieco spytat. Pekny den 🙂

sun666
19. aug 2013

Co sa tyka pichania injekcii do bruska, najlepsie je ked si to bude kazda sama, skoro som odpadla od hrozy ked mi sestricka ukazovala ako sa to robi a hned som sa aj sama mala pichnut, ale nakoniec v pohode- kazda sama citi ci to zaboli, alebo velmi stipne, ja som sa aj na 4razy pichla, ked ma v tom mieste velmi zabolelo, zastipalo. Ale zvykla som si, ved co nam ine ostava, tiez som sa smiala doma, ze uz sestricku mozem ist robit 😉

erin365
19. aug 2013

ahojte, dnes na utz bolo cca 20 vajicok, Harbulak povedal ze niektore este den-dva potrebuju na dozretie...tak vraj punkciu vidí najskor na stredu a najneskor na piatok 🙂 o druhej si budem volat co a ako dalej.

@nezabudka8 ja uz mam za sebou dve narkozy...ked mi robili kyretaz. Ani sa nenazdas a uz spis 🙂

zelenagw
19. aug 2013

@jarmila85 vecinou sa chodi na krv 14den po IUI a na ultrazvuku ešte nebude nic vidno....

mirkaaak
19. aug 2013

@erin365 veru bude z coho vyberat 😉

majkulik
19. aug 2013

@erin365 no nadhera. tak drzim palceky. my mame zajtra konzultaciu - po schvaleni ziadosti.

bimbo37
19. aug 2013

@monca2013 ahoj, treba zvolnit tempo urcite, ja som tyzden nerobila vobec nic a stale sa setrim, ziadne narocne aktivity. mna moj gynekolog hned hodil na pnku. takze som doma na rizikovom😊. a hlavne ako pise matka177 pit vela vody. drzim palce.

lesik
19. aug 2013

@bimbo37 Prosim ta ako dlho trva samotny priebeh na IVF?Ak poistovna schvali zakrok( mam vseobecnu, zevraj cca 1 mesiac) tak nastupuje co?
Pichanie injekcii a potom punkcia?V septembri ma caka tetie IUI a potom IVF.Myslis,ze do decembra by som stihla IVF?
Dakujem a pekny den.

maru333
19. aug 2013

@vodnari dakujem za odpoved, som si myslela ze bude neprijemne zobudzat sa, ze mi bude zle, neviem kde som to pocula. uz by to malo byt tak o 8-9 dni. dufam ze sa podari na 1.krat lebo tento proces je dost narocny, tebe sa ako dari? citala som ze si pichas sama, mas moj respekt. ja nedokazem, ale partner je s tym v pohode, tak mi to robi on.

karin30
19. aug 2013

@erin365 tak to je super 🙂 už to budeš mať za sebou.Ja od dnes si začínam pichať luveris a v stredu kontrola.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre