Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
15. jún 2012

@gelinka75 fú to mi ani nehovor šak já ho mám skoro stále na kolenách no už teraz nebudem mať toľko,ale ako si budem s vami písať 😒

elise
15. jún 2012

@ivka3901 ja mám notbook položený vedla seba🙂

ivka3901
15. jún 2012

@elise tak si ho asi aj já dám vedľa seba 🙂 mojka aké si mala ešte príznaky v prvé dni,lebo mňa už moc podbruško nebolí skor prsia mám naliate,ale sem-tam ma pichne

gelinka75
15. jún 2012

@ivka3901 ja ked ho mam na stehnach tak citim, ze mi nerobi dobre, preto ako elise mam vedla seba na gauci alebo na stoliku 😉

elise
15. jún 2012

@ivka3901 prsia ma začali na dotyk bolieť ajkedsom si lahla na brucho

ivka3901
15. jún 2012

@elise to aj mňa tak bolia 😉

elise
15. jún 2012

@ivka3901 peknesi opakuj žesi tehotná a hcg pekne stupa nezabudni pozitivne mysleť

dadenka111
15. jún 2012

@ivka3901 dakujem moja. 😵
ani nie tak bateria ako vyzarovanie wifiny. tomu sa da zabranit ked si das hlinik na brusko. aj ja som nad tym rozmyslala, ze ked bude doma lezat urcite by som mala ntbk na kolenach 😒 zeby som si dala Alu foliu na seba? 😅

ivka3901
15. jún 2012

@dadenka111 za máličko 😉 žeby som si dala na kolenách alobal?to je tá alufolia? 😀

dadenka111
15. jún 2012

@ivka3901 ani neviem ci na kolena ako skor chranit brusko. ani neviem aka hrubka by mala zabranit wifi vlnam. a ano alobal je hlinikova folia. 😉 mozno tiez zbytocne nad tym rozmyslam, ale co ak...? raz sa mi objavilo 33wifi sieti v okoli. tolko sme preziareny ze az az. a to ma podobnu frekvenciu ako mikrovlnka, len o vela mensi vykon vo Wattoch. tazke by som ti len poradila obmedzit cas ktory to mas na kolenach. nieze cely den... ok?

alibabaa
15. jún 2012

@elise mna doteraz pri stimulkach na iui a et sialene boleli prsia... na dotyk.. a teraz je to naopak.. len ich citim aj to iba ked sa ich chytim.. vtedy som sa ani len dotknut nemohla..

ty si teraz v ktorom stadiu? trosku sa mi to tu mota.. 😅

@ivka3901 s tym pc som to uz aj ja citala.. daj si ho vedla seba aj ja ho tak mam 😀

elise
15. jún 2012

@alibabaa ja som v 10 tt 🙂 posledne 3 KET

mortiiss
15. jún 2012

@elise ak sa mozem spytat, ako to prebiehalo v GinFive? Ja mam ist teraz 21.6. na prvy UTZ a uz mi vypisu spravu hned a poslu k mojmu gynekologovi? Uz ste mali srdiecko po 3 tyzdnoch od testu ?

elise
15. jún 2012

@mortiiss my sme mali srdiečko na 3 týžden po pozitivnom tehu teste, ráno sa nahlásiš na recepcii že ideš na sono a čakáš a na sone skontroluju dutinky a potom akciu srdiečka, potom mi dala doktorka správu pre moju gynekologičku a dala mi ešte lieky a povedala ako ich mám vysádzať🙂 držim palčeky aby bola akcia srdiečka🙂

elise
15. jún 2012

@mortiiss tie 3 týždne som nevydržala a objednala sa medzitým u svojej tá mi robila kontrolný ultrazvuk a mala som tam žltkový vak tak som bola kludnejšia.-)

zlatanka30
15. jún 2012

@elise mozem sa opytat kedy vysadzas lieky po Ket?

mortiiss
15. jún 2012

@elise dakujem. ahaaa, tak ak je male v poriadku, tak uz ma z Gin Fivu "prepustia" 🙂 ... A kedy si isla k svojmu gynekologovi. Hned po tom, alebo si este par tyzdnov pockala ? A ozaj, ktory tyzden Ti napisali, ze si - po tych 3 tyzdnoch po teste ... toto je tusim najnetrpezlivejsia cast 😀, tychto par dni pred srdieckom.

elise
15. jún 2012

@zlatanka30 kázala mi vždy po týždni znižiť jednu tabletku tak som začala 2-1-2 potom 2-0-2 a tento týžden 1-0-2 aj estrofem aj utrogestan

elise
15. jún 2012

@mortiiss to veru je na ultrazvuku bolo 7/8 týžden 🙂 gynekologičke som šla hned v ten den lebo som potrebovala kôli PN

mortiiss
15. jún 2012

@elise aha, uz si pisala, ze si bola u svojej lekarky skor nez v GinFive ... no, ja tupelo sa tu tryznim - ze trpezlivostou - 😀 , tiez som mohla ist. No co uz - tie 3 dni buduci tyzden uz vydrzim a vo stvrtok idem.

elise
15. jún 2012

@mortiiss všetko je v poriadku uvidiš a srdiečko pekne bije

zlatanka30
15. jún 2012

@elise ja to mam podobne 🙂 takze v 12tt uz bude bez liekov asi

elise
15. jún 2012

@zlatanka30 ja si dávam týžden - 5 dnový inak by mi to vychádzalo ešte mesiac🙂

mortiiss
15. jún 2012

@elise tak ja verim, ze bude v poriadku ... a ake si mala HCG, ja na 1.den 220 a ma 14.den 1119. Kedze sme si dali len jedneho mrnuska, tak je to celkom zahada 😀 Ale dnes som vygúglila, ze HCG byva vyrane vyssie ked sa caka dievcatko. Tak by som sa potesila, lebo baby su v dnesnej dobe tusim luxusne, nedostatkove - co pocuvam, rodia sa sami chlapci ... ale aspon si dievcence budu mat z coho vyberat 😀

mortiiss
15. jún 2012

HA! ja si dnes spravim aspon tehu test 😵 no co ... vsak som moj vlastny pozitivny tehu test este nikdy v zivote nevidela, tak aspon jeden nech mam na pamiatku ....

elise
15. jún 2012

@mortiiss ja som mala 14 den po KET 440 od vtedy mi nemeral nikto🙂

elise
15. jún 2012

@mortiiss super bude do albumu🙂

ivka3901
15. jún 2012

@mortiiss ahoj ty si si dávala vkladať jedno?já som si myslela,že dve? 😒 a ujalo sa aspom aj to jedno?lebo mne vkladali 6 bunkové kedže sme mali len jedno bez predlženej klutivácie myslíš,že je šanca aby sa uchytilo aj to jedno síce ty si mala asi blastocystu že?

mortiiss
15. jún 2012

@elise no, uvidim ... to ma teraz prepadla taka netrpezlivost, uz by som najradsej zajtra aj porodila, ale je celkom mozne ze sa o chvilu ukludnim ... 🙂 ja mam strasny blok z tych testov ... za tie dlhe roky, co sa mi nepodarilo otehotniet som si ich spravila velaaaaaa - a tolkokrat som bola presvedcena, ze budu pozitivne, co som si vselijake priznaky nahovorila 😀 a ani tuk ... nikdy. Teraz som si ani jeden nerobila - aj na krv som ako hrdinka cakala 😀

elise
15. jún 2012

@ivka3901 už sa uchytilo🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre