Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jangyn
25. máj 2009

Ahojte baby, aj sa už pomaly balím. Dnes mi tu bolo dlho 😒 . Želám vám všetkým pekný a príjemne strávený zvyšok dňa. 😀

sylvyka
25. máj 2009

mayka co?? no je to divne nieco ...po 25 tt ? no tak to sa mi nezda uvazovala si nad hlohovcom takmer vsetky moje zname tam boli a su spokojne 😉

callex
25. máj 2009

Ahojte mamicky cakatelky...
doteraz som sa len semtam daco spytala ale od laparoskopie po ktorej mi odporucili IVF by som sa chcela stat sucastou vasho pokec-timu.🙂)Dufam ze ma do neho pustite?

sylvyka
25. máj 2009

jaska callex pod k nam 😀

krakulka
25. máj 2009

Ahoj Callex, jasnacka, vitam medzi nami. 😀

och
25. máj 2009

callex jedine ak to zmaknes na 1. krat 😀 😀 ine sa tu nehra 😀 😀

a mimochodom som prave vyhlasila sutaz div roka 😀 😀 😀 ze vlozia ti dne deti a ty porodis tri 😀 😀

rozmyslam ci mi je zle alebo mi neni zle 🤐

callex
25. máj 2009

sylvyka,krakulka,och dakujem za prijatie🙂)hned mi je lepsie.
no pokusim sa to zmaknut na 1.krat ak mas na mysli IVF.momentalne som v stadiu cakania na suhlas ziadosti o ivf z poistovne.
dnes ma napadlo si tam len tak zavolat ci sa da zistit ako na tom som...a dotycna mi zahlasi ze moja zoadost stoji a to z dovodu toho ze tam nemaju potvrdenia o vyradenie z evidencie z uradu prace z roku 1999,2000,2008.pri tom som tie uplne stare urcite odovzdala.to je ale bordel.to asi kebyze si tam nezavolam tak moooozem ja cakat...aj do vianoc neviem ktorych.
a za dalsie ked som tam nahlasovala v roku 2008 nemohla mi tetus povedat ze to tam nemaju?ale na co si pridavat robotu vsak?
och..ked nad tym rozmyslas nebude to az takezle.🙂)

och
25. máj 2009

😅 boze callex toto vyzera na osobnu navstevu v poistovni 😝 😖 pevne nervy 😀 😀

ok tak mi zle nie je idem zrat spagety 😀 😀

nemozem najst formu na babovku 😠 myslite ze sa upecia aj v pekaci takom tom vyssom? 😅 😀 😀 😀

callex
25. máj 2009

OCH...tie papiere by som mala mat doma...takze snad to nebude problem.len sa to vsetko zase zbytocne oddiali.poistovne je momentalne 110km od miesta kde byvam a pracujem.
ak mas formicky na muffiny tak urob malicke babovecky.

sylvyka
25. máj 2009

fuha callex no to fakt vyzera na boj s poistovnou 😠 ale nevzdavaj to 😀

callex
25. máj 2009

nevzdam sa..ja ked sa do niecoho pustim tak to stoji za to🙂))
napr.pred sobasom som musela vyzistit kde bola pokrstena manzelova ex...a este zohnat aj doklad o tom krste..samozrejme bez kontaktu na nu...mala som len jej rodne meno a miesto narodenia.a podarilo sa🙂))
len dufam ze to bude jedine co tej poistovne vadi.dufam ze nemaju vo zvyku zamietat ziadosti ked je na to diagnoza?

och
25. máj 2009

este som nepocula ze by niekomu zamietli hned prve IVF 😀 😀 ak mas alebo mate na to diagnozu tak nebude problem 😀 😀

no tak faxova komunikacia nastane 😕 😝

formicky nemam mam len taku vysoku jansku misu v ktorej peciem chleba, obcas, malo kedy, ked sa mi chce, raz za rok 😀 😀

sylvyka
25. máj 2009

o dala by som si domaci chlebiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀

callex
25. máj 2009

skusim tetu ukecat na email a scan...uvidime aka bude zrucna...
tak to skus upiect v tej miske a daj vediet ako to dopadlo.🙂)

och
25. máj 2009

nooo asi urobim dnes pokus a rano bude babovkovy chlebik s kakafkom 😲 😀 😀 😀 😀 😀
tak nakrmim svoje tamagoci aby boli plne energie na utz 😀 😀 😀 ich naspeedujem cukrom 😀 😀 😀

sylvyka
25. máj 2009

no sa tesim co ti povedia juchu mne sa to zda akoby som tam bola pred 100 rokmi na utzku 😀

och
25. máj 2009

no a je totu 😝 prasacia chripka je uz v prahe 😠 priviezol si ju pilot z NY 😔

och
25. máj 2009

boze baby kde ste 😠 potom lasujem po inych temach a nevplyva to na mna dobre 😠 citam hovadiny 😠 😠

krakulka
25. máj 2009

Ahoj Callex, ja som mala v poistovni rovnaky problem. Len mne vtedy volali z GF, ze ziadost bola zamietnuta. Ani nenapisali poriadne preco. Tak zacal telefonaci maraton. Bola som neskutocne vytocena. A to mi chybalo potvrdenie o ukonceni strednej skoly + doklad o vyradeni z evidencie UP. Dolozila som to tam, z GF museli poslat novu ziadost, zase som cakala mesiac, ale podarilo sa. Schvalili ju. Nie si nahodou poistenec Apolla? 😕

chruminka
25. máj 2009

mayka ja nechapem ,co ti to tam splietali vsak na 3D/4D sa robi medzi 21-25tt tak neviem co keca,inac aj ja by som racsej sla inde na 3D ,uz ma napadol aj ten Hlohovec,ale nemame auto ked si priratam cestu tam spat plus daky obed tak cenovo nas to vyjde rovnako.
Ale ten pristup v GF sa mi nepaci,neviete kde v BA este robia 3D/4D UTZ?

callex
25. máj 2009

Krakulka
nahodou som poistenec Apolla...cize vseobecne tam maju neporiadok v papieroch? 😨 tak mne este z GF nevolali dufam ze stihnem odovzdat papiere skor ako sa tak stane.
hned zajtra meilujem, volam.... 😎

och
25. máj 2009

baby tie 3D4D utz robia u mojho gyndara na americkom
tu je link http://www.gynaex.sk/sk/services.html je to sukromna ambulancia tak skuste 😉 😀
sestricky su tam bajecne 😀 😀

chruminka
25. máj 2009

och vies nam zistit kolko by to cele komplet stalo aj s DVD-ckom?

och
25. máj 2009

no cennik maju na recepcii, takze asi tam zajtra zbehnem sa osobne objednat aj s papiremi ak bude utz OK a opytam sa ci mozu chodit aj externe bambule 😀 😀

krakulka
25. máj 2009

Callex, to bud rada, ze ti z GF este nevolali, to by znamenalo, ze im prisiel papier, ze tvoju ziadost zamietli. Posli im papiere, ktore potrebuju, uvidis, ci to pomoze. Mne stacilo zajst na najblizsiu pobocku a zaniest tam potrebne doklady. Potom som zavolala, do GF, ze mozu poslat ziadost znova. Tak som bola na Apollo vytocena, ze az. 😠 😠 😠 Je to najhorsia poistovna na IVF, potvrdil mi to Dr. Drabek, aj sestricka, co vybavuje ziadosti. Drzim paste, aby si vsetko rychlo vybavila. 😉

callex
25. máj 2009

najhorsia poistovna v akom smere?co sa tyka takychto papierovych dotahovaciek?
dakujem za peste.

callex
25. máj 2009

oki doki...ja sa pre dnesok s vami lucim...blizi sami zaverecna v praci a tak im coto dofinisovat.
drzte sa.

mici11
25. máj 2009

Ahojte na 4D vacsina doktorov odporuca ist az v 25 tt, kvoli kvalite zaznamu, aby ste neplatili zbytocne.I ked ked v GF nie je kvalitny zaznam, neplatite, len sa preobjednate. Ja som bola tiez v 25 tt a stalo zato cakat 😉 Bola som velmi spokojna. Tu je o tom tema ak chcete kuk

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Inak pekny vecer

mici11
25. máj 2009

Chcela som napisat ak by nebol kvalitny zaznam, tak v Gf neplatite len sa preobjednate. Aby som im nekrivdila, lebo ja som bola velmi spokojna 😉 A Hlohovec tiez chvalia 😉

zukrik
26. máj 2009

Dobré ránko pipinečky 😀 😀
Dnes som si privstala trošku 😀
Bude dnes teplo strááááááááááášne moc,cítim to aj som
kukala počasie 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre