Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
24. jún 2009

oukej idem naberat 😀

mayka
24. jún 2009

rienok to je uzasne. Tak nech sa embrijkam dobre dari. kedy ides na vklad? Velmi sa teskam s tebou. 😉

Ochina ahoj, nebude to mat ten tvoj krpec z toho tvojho obzerstva? Mozno je tak najedeny ze sa nevladze hybat. 😀

krakulka ani mne nechutilo vooooobec. Taky odpor k jedeniu som nikdy nemala. A musim sa priznat ze sem tam ten pocit este mam. Akoze jedla by som ale neviem co a nemam na nic chut. 😀 A maso stale nemusim. To mi uz asi zostane dokonca. Neni mi z neho zle ale vobec ma nelaka a nemam na neho chut. Ale ovocie zjem na kila. Najnovsie nam dozrievaju marhulky tak sa dokrmujem vecer nimi.

😀

Pahuska ahoj, sa mi paci ze si tu vzdy v spravnej chvili ked cakame na niekho vysledky. Ty nasa spionka. Verim ze sem chodievaju aj ostatne abstinujuce pipinky a potajomky nas sleduju.
😉
Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim vas secky.

corinne
24. jún 2009

Pahu ahoj a ja ty zase zavidim letnu dovolenku 😀 ja by som chcela,ale asi nikam nepojdeme tohto roku,musi mi to gynekolog odobrit,hlavne po tych testoch co ma cakaju 20.jula.No tie nevolnosti ti neprajem lebo ja som mala brutalne ☹ aj som si hovorila co som komu urobila 😀 ale uz je lepsie,hlavne ze vsade je vela ovocia to mozem na kila 😀 Rienok na zajtra drzim palce 🙂

pahu
24. jún 2009

Mayka, ja neabstinujem, nacvičujem 😀 😀 😀 😀 Aerobik 😀 A idem na obed s doma tehuľkami kolegyňkami 😀

mayka
24. jún 2009

pahu, veru len si uzi dovolenky. A potom sup na oplodnovanie. To ti zavidim. teda tie dovolenky.
😀
Aj ked asi by som momentalne nemenila lebo mi je uuuuuuzasne. My ideme 3.7. do Chorvatska a ked som sa pytala mojho mudr ze ci mozem a je to ok. tak sa cudne zatvaril akoze trufam si tak dlho ist autom... 😀 Ale poradili mi aby som si pre istotu vybavila dobru poistku aj pre tehule. Ze to tam treba uviest.
Tak tehule ak pojdete niekde mimo SR tak sa poistite.

corinne
24. jún 2009

Pahu mozem odporucit z vlastnej skusenosti,ja som bola 6xna akupunkturu,mavam caste migreny tak som si povedala ze to skusim,poistovna mi to preplaca,tak som isla.Zacala som pred stimulaciou,a skoncila som niejako po ET ale velmi mi pomohla hlavne po psychickej stranke 🙂 ked mas moznost tak skus 😉 manzel mi hovoril ze som ako vymenena 😀 Nezaskodi sa dat trochu do pohody 🙂

mayka
24. jún 2009

pahu tak aspon nevyjdes z cviku. 😀

rienok
24. jún 2009

pipiny dakujem 😀
mayka ET mam zajtra o 9,30 😉
ja zas drzim palecky vsetkym tehulkam. Ozaj kdesi som citala ze ked zeny trpia na nevolnosti ze vlastne chrania mimco 🙂

ivalak
24. jún 2009

Ahoj rienok drzim palceky na zajtra nech sa dobre zahryznu 😀 a mas pravdu ked su nevolnosti je mensia pravdepodobnost o to prist 🙂

slniecko01
24. jún 2009

No vidíš Rienok, že to dobre dopadlo a ešte len dopadne keď sa do teba zahryzkajú. Mala si napichované alebo oplodnené prirodzene malinké, ani predlžená kultivacia ? To musela byť ale kvalita 😉

rienok
24. jún 2009

slniecko01 - prirodzene bez napichovania a včera mi ich vybrali ... tak snad budu takto pokracovat 😅

slniecko01
24. jún 2009

to je super. Ja som mala 11 vájíčok z toho ostalo 5 embrijok , 2 mi dali a 3 sme si zatial nechali a to mi polovicu napichovali

krakulka
24. jún 2009

takt o je super rienok. a neprehovarala ta embriologicka, ze ked mas len 2 vajka, aby sa napichli?

rienok
24. jún 2009

krakulka praveze vobec, doporucila pockat do dnes do rana a keby nahodou nejaka imunologicka reakcia, tak ze by to dnes napichli no a nebolo treba 🙂 ale dam si zonalny hatching nech sa lepcie zahryznú... predsa len uz mam 37 rokov 😀

mayka
24. jún 2009

rienok, aj my sme mali zonalny hatching a jedno sa zahryzlo poraaaaadne. 😀 Druhemu sa asi nechcelo.

rienok
24. jún 2009

mayka - embryoligička hovorila, ze sa to moze aj ako prevencia. Vraj napichnute to maju uz urobene ale prirodzene oplodnene to nemaju a ked je hruby obal tak sa nedostanu von ... takze je to tak uz som sa bala ze mi niektora povie aby som to nerobila 😀

mayka
24. jún 2009

nieeee neboj. Oni asi vidia ked je hrubsi ten obal lebo aj mne to kvoli tomu odporucala. najprv som o tomo premyslala ci si to vobec dam. Sa mi zdalo ze tahahaju peniazky z vrecka ale teraz nelutujem a sla by som do toho znova.
No zajtra je z teba tehula. 😀

rienok
24. jún 2009

anoanoano 😀 😀 😀

leonie28
24. jún 2009

ahojte pipinecky vsetky vas zdravim 🙂 rienok gratulujem a drzim palce nech sa ti dobre zahryzkajuuuuuuuuu 😀 😀 😀 labutienka ty ako pokracujes so stimulkou uz si bola na kontrole? ja od zajtra papam estrofem mayka,och tesim sa s vami ze je s vasimi drobcami vsetko ok och gratulujem k tehu knizke aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem : 🙂 🙂 🙂 uz aby sme boli vsetky tehulky to nam vsetkym zelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎 😎 😎

luciamk
24. jún 2009

Jaj pipinky, tak sa to dobre číta ... hróóózne držím palčeky a veľmi sa teším Rienok... mňa to čaká v auguste

loginka
24. jún 2009

rienok no parada, 2 z 2 , to musi byt kvalitka 🙂

zukrik
24. jún 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Rienok,gratulujem 🙂 a na zajtra držím palčeky 😀 😀 nech sú dvojky 😀 😀

zukrik
24. jún 2009

Mayuška,to je super,že sú výsledky dobré,papadička 😀
Aj si sa tešila na ten 3D,neboj ved on si ťa počká 🙂
Nech sa babatku darí a tebe tiež cmuk 😉

rienok
24. jún 2009

leonie28 dakujem dakujem som odpocivala do teraz ako mi pipiny poradili 😀 aby som nabrala sily
luciamk tak nech sa to podari džim palecky
loginka dufam ze z 2 budu 2 😉
zukrik dakujem tiez by som prijala dvojky 😀

leonie28
24. jún 2009

caute pipiny nespite 🙂 😉 ☹

mayka
25. jún 2009

Dobre ranko pipinky, nespite. 😀

slniecko01
25. jún 2009

dobré ránko pipinky 😀, vyzerá, že dnes bude pekne a budem Vám svietiť celý deň, aby sme mali dobrú náladu, pokiaľ ma mraky neschovajú

Rienok dúfam, že si sa na dobre vyspala a oddýchla si - MÁŠ VEĽKÝ DEŇ 🙂 budem držať palce

mayka
25. jún 2009

ahoj slnecko no dnes si ma teda vylakalo o piatej rano. Som si myslela ze som zaspala ako si mi svietila do okna po tych uprsanych dnoch. 😀

slniecko01
25. jún 2009

to aby si nezaspala do práce Mayka, ja si dám šlofíka cez deň 😎

mayka
25. jún 2009

slniecko takto provokovat pracujuci lud sa nepatriiiiiiiii. 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre