Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
29. jún 2009

Mayuška,nemám,ale určite pridám 😉
Ja mám na sebe 6 kg.Pribrala som hlavne do vrchnej
časti tela. Kozenky,bruško mám omnoho väčšie ako pred tým,čím to asi jeeeeeeeeee?

mayka
29. jún 2009

no asi vela papas, no.
Ale aj mne teraz kozenky rastu a bolia. A uz vyliezaju z podprdy. za take 2 tyzdne idem na nakup podprd. Ale tie tehotenske vyzeraju podla mna strasne skaredo. 😀

och
29. jún 2009

caute kukucky 😀

prave som zabranila rozmmozovaniu mojho druheho kocura 😝 mam vycitok 😅 malinky 6 kilovy kocurik, dufam ze ho to nebude boliet ked sa zobudi 😔

mayka
29. jún 2009

och no toto. nedoprajes mu? 😀 macky sa zo toho rychlo dostavaju neboj.
My sme dali minuly rok vykastrovat nasu jazvecicu a na druhy den som ju nasla oddychovat na jedalenskom stole. V zivote na neho predtym a ani potom nevyliezla len vtedy.

mayka
29. jún 2009

ochina ty si si pripocitala tyzdne, vsak si bola nedavno v 9 tt. 😀

och
29. jún 2009

mayka 😀 som si dala zavazok za ta dobehnem 😀 😀

kocur sa prebere 😅 malinky moj 😅

no ja som pribrala sedem kilo 😀 😀 ale si myslim ze to z toho ze nefajcim 😀 😀 😀 a energie mam na rozdavanie 😀 😀 moje dieta bude strasne spevave 😀 😀 posledne dva tyzdne si v aute stale skriekam 😀 😀 😀 minimlane ho poslem na tanecnu 😀 😀

mayka
29. jún 2009

no to moze byt ze si aj fajcit prestala tak rasties. mas vlastne 2 dovody na vyhovorku ale ty si bola ako hajzlovy pavuk tak si to mozes dovolit. 😀
No mne zasa ta energia chyba. mam je horzne malinko. Asi ma z nej niekto vysava. nevies o nikom??? 😀

och
29. jún 2009

mayka no neviem 😀 som myslela ze takeho je len vo filmoch ze to je niake sci/fi s tou energiou 😀 😀 😀 😀

strasne mi nechuti musli 😝 😝 😝 a podprsenku si musim ist aj ja kupit bo mi uz z nich bradavky vyliezaju 😀 😀 konecne 😀 😀 si kupim podprsenku ze B 😀 😀 😀 a potom C 😀 😀 😀 juj juuuuuj 😀 😀

ozaj mayka musim prist k tebe na navstevu ze ako mas urobenu kuchynu bo budem potrebovat tu tvoju kamosku co si spominala 😀 tak daj vediet kedy mozem dojst na veceru 😀 😀

mayka
29. jún 2009

och ja uz idem na podprdu E !!! Mozes prist na navstevu.Mozem poslat aj foto mam doma v PC. Ale ty asi chces modernu kedze to budete ladit do moderna. Ale kludne dojdi po dovolenke. Budem rada. Tenot tyzden nebudem stihat ale ked sa vratime po 12.7. mozme nieco dohodnut.
😉

mayka
29. jún 2009

Inak uz nam teraz spravili aj vstavanu skrinu s komodami . Vedia vsetko spravit.

slniecko01
29. jún 2009

Ahoj pipinky prave som prišla od doktorky, malinké sa má dobre. Pekne nám zase narástlo už má 4,3 cm. Už som konečne na UTZ videla kde čo má 🙂 bolo také peknučké. Doktorka mi ho pekne premerala a ukázala. Ale už je asi hyperaktivne hneď od mala, pretože bolo stale v pohybe. Ale to je dobre
A už mám konečne aj tehu knižku, aspoň niečo dobré na čítanie 😀

och
29. jún 2009

hej ved o to mi ide ze ake to je ze kvalita a tak 😀 niake tie systemy a hej mi budeme chciet ultra modernu taku tu hladku lestenu 😀 😀 len chcem vidiet ich robotu 😀 a odporucanie 😀 😀

tak ked sa vratis opalena 😀 😀 dobehnem a mozes mi aj ugrilovat 😀 😀 nie donesiem kolace a dame si ku kavicke 😉 niaku strasne dobru jahodovu zelatinovu ovocnu sviezu dorticku mnaaaam 😀 😀 neviem preco mam ale pocit ze to bude chalan a vkuse zeriem sladke 😲

mayka
29. jún 2009

slniecko gratulujem. vsak je to krasne?

No ja som si bohviekoa na systemy nepotrpela. Aler vedia aj take spravit. Decodom to nie je ale ale zapezi kolko chcete investovat. vsetko je o cene.
no nejake tehu pohostenie si dame. Keby bol zle tak skocime na langose a do cukrarne. hehe na sladke som dost aj ja. Takze pockaj do stvrtka mozno tzi poviem co cakame kedze asme cez kopirak. 😀

mayka
29. jún 2009

och poslala som ti IP.

och
29. jún 2009

😀 slniecko 😀 super program to bol ze 😀 😀 ten moj je uplny levitator 😀 😀 vobec sa nehybal 😀 😀

luciamk
29. jún 2009

Mayka, Ďakujem za radu, jasné že viem že potrebujem predoperačné, lenže ja nemám trvalý pobyt v BA a musela by som ísť do " rodného" mesta tak som chcela vedieť, či mám ísť za obvodným, alebo rovno za gynekológom.

A treba ísť ešte pred tým ako si začnem pichť tie injekcie?

zukrik
29. jún 2009

Slniečko,gratulujem,až teraz som si všimla,že si PK 😀 Aj ja som pôvodom z PK😀 😀
Servus Och,svokrovci sa na teba pýtali. 🙂 Oni sú teraz na dovče v Chorvátsku.

mayka
29. jún 2009

luciamk, v centre ti povedia. Ked si zacnes pichat tak si to vybavis. Skor nie lebo tie predoperacne vysetrenia musia byt maximalne 10 dni stare. Opravte ma kocky ak sa mylim .uz si presne nepametam.
Ja ked som sa objednala do centra zdravia tak mi najprv odobrali krv a o tyzden som si isla pre vysledky a spravili mi ekg. Ked si zacnes pichat tak si tam hned zavolaj alebo tam chod a hned sa objednaj lebo tie chvilku cakas kym ta vezmu. Ale su velmi ochotni.

chruminka
29. jún 2009

mayka mne to pripada ze to bolo uz tak davno 🙂 ja uz si ani nepamätam,ale vlastne ano ja som bola u mojej obvodnej a tam to trosku trvalo....trosku chaos 😉

och
29. jún 2009

zukrik ze aj ja ichpozdravujem a nech maju slniecko na dovce 😀 😀

luciamk hormony neovplyvnia tvoj krvny obraz 😀 ani sediment v moci takye kludne mozes pichat a ako vravi mayka vysledky nesmu byt starsie ako desat dni 😀 predoperacne ti urobi akakolvek interna doktorka aj sukromna v BA je ich mnozstvo alebo centrum zdravia v SNOPe, nepotrebujes na to ani gynekologicku ani obvodnu 😀 😀 staci ti ten papier z GF ze co vsetko ti maju vysetrit 😀 😀 drzim palce 😀

lukila
29. jún 2009

😝

luciamk
29. jún 2009

Ďakujem babulky
Mayka ,Och... ste hrozne zlaté a trpezlivé 😵 😵

mayka
30. jún 2009

Dobre ranko pipinky,ňluciamk nemas tza co . vsetky sem tym presli, ale zistila som ze akosi uz na to zabudam. Normlane musim lovit v pameti. 😀
Chrumi teiz sa mi zda ze to bolo tak davno. Kto by to povedal zaciatkom februara ze v tychro mesiacoch budeme riesit ine problemy. Vsakze? 😉
Tuto noc sa mi snivalo ze som bola na utz a videla som tam medzi nohami susku. 😀 Tak to som teda zvedava ci sa sen splni. 😀

slniecko01
30. jún 2009

Dobré ránko Pipinky 😀

mayka
30. jún 2009

ahoj slniecko budes svietit cely den dnes? 😀

slniecko01
30. jún 2009

no áno Mayka môžeš si dať nejaké šatočky, alebo tričulko, ale to je zatial ešte si radšej pozri predpoveď počasia, veď vidíš ako to dopadlo včera

mayka
30. jún 2009

slniecko wau ze 13 tt. Ako sa citis?

chruminka
30. jún 2009

dobre ranko pipinky ale nam tie tt pribudaju 😀
zda sa mi ze tento rok bol v GF obzvlast uspesny ,vsak nas sem chodi uz viac tehu ako snaziliek 😉
Ale pre vsetky maminky cakatelky posielam par dvojitych velmi nakazlivych virusikov
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zukrik
30. jún 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
Práve som prišla z poradne a mám dobrú správu,skrining mám negat. 😀 😀
Počula som aj drobcov a za dva tt.dalšia ale velká poradna,budú drobcov merať.
Chruminka,aj mne sa zdá že to strašne letí a GF bol veeeeeeelmi úspešný 🙂
Ako sa máte?
Ahojček Mayuška,Slniečko,Och,Luciamk.

mayka
30. jún 2009

zukricek ahoj moja. gratulujem k dobrym vysledkom. Tak za 2 tyzdne budes mozno aj vediet co sa v bruchu skryva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre