Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
30. jún 2009

zukrik gratulujeme k dobrym vysledkom 🙂

zukrik
30. jún 2009

Ďakujem zlatíčka 😀 😀
Ja mám také tušenie,že bude chalan a baba 😀 😀
Baby máte už vybratý kočík?
Ja asi rozmýšľam nad Phil and Thed .

mayka
30. jún 2009

mne sa dnes snivalo ze som jasne videla susulku. 😀 Ta by velmi potesila. Ale si myslim, ze to bude vajcak. 😀 Maminkin milacik. 😀
zukrik ja mam dvoch favortiov casualplay S4 a quinny freestyle.
Hlboky mam od kamosky po malej tak to neriesim. Je oranzovy tak sa hodi ak pre dievca aj chlapca.

slniecko01
30. jún 2009

Zukríček super , že to dobre dopadlo 🙂

Mayka ja som teraz v 12 tt a termín mi doktorka vyrátala na 18 januar ( takže nie 12 ako mi to vyratalo v nastaveniach), ale je mi dobre. Práve som sa vyblinkala, tak aspoň viem že som tehu 😀

Ale naozaj nám tie tt pribudajú, ale to je to čo sme chceli, aby sme sa stali nakoniec maminkami 😉

zukrik
30. jún 2009

Ten môj hlbokú časť nemá,ale dajú sa dokúpiť prenosné tašky.
Myslím,že do jari budú tam a potom v športovej časti 🙂
Ale,ved je ešte čas,tak uvidíme.
Mne sa vôbec nesníva,neviem prečo nemám žiadne sny.
Takže susulku si videla,no pekne 😀

leonie28
30. jún 2009

ahojte pipinecky tehulky 😀 prajem pekny dnik 🙂

aby ste tu neboli len same tehulky tak tu mate aj snazilku
😉

zukrik
30. jún 2009

Ahoj Leonie, aj tebe krásny den 😀
Slniečko ahoj,to sa ti ešte bude meniť ten termín 😀 😀

chruminka
30. jún 2009

mne este stale termin nemenili ani podla pohybov ani podla nicoho ineho stale mam v knizke ten prvy co vyratali podla poslednej mrchy,ale ja si myslim ze nasi krpci sa narodia uz v oktobri

slniecko01
30. jún 2009

Nech sa nám deťúrence narodia kedy chcú. Či to bude o týždeň skôr, alebo neskôr, len nech sú všetky zdravučké, to je podstatné. Už keď sme na to toľko čakali 🙂

och
30. jún 2009

no caute klebetnice 😀

zukrik super aj ja chcem neg vysledky 😀 😀 😀 😀 moc moc sa tesim s tebou 😀 😀

moje mimi sa narodi 10.1.2010 😀 😀 som tak rozhodla 😀 ja som 1.10. takze neni o com 😀 uz teraz je na sladke po mne 😀 😀 😀

krakulka
30. jún 2009

Ahojte pipinky, vsetkym gratulujem k super spravickam....
Jednu pridam aj ja. Tak som tehu, podla utz 6tt+5, vsetko ok. 😀 😀 Do par dni mi pride postou sprava z GF. Fotecku ulozim, ale asi az poobede, nejako mi je zle od zaludka, asi si pojdem lahnut.
Na utz som stretla kocku, co sme boli spolu na OPU, aj ona je tehula, ma v brusku jedenho drobca. 😝
A to sme boli len 2 na OPU, t.z. ze GF ma 100% .

luciamk
30. jún 2009

Ahoj babulky...
tak Vy už o kočíkoch.... no pekne 😀
Zukrik gratulujem !!

A keďže je 12 tak dobrú chuťku!! Ja mám parené buchtičky, nepridáte sa ? 😀 😀

luciamk
30. jún 2009

Krakulka gráááátulujem, to je super správa 😵 😵 😵
teším sa sTebou ani nevieš ako

slniecko01
30. jún 2009

Krakulka gratulujem 😀

Tušim ste všetky šli na obed, ja som prišla z obchodu. Som si kupila veľký koláč s makom, lekvarom a tvarohom. 🙂 zapijem s luckou a môžem ísť na leháro

krakulka
30. jún 2009

Dakujem Luciamk, uvidis, aj ty sa dockas. 😀 😀 😀

corinne
30. jún 2009

Zdravim pipiny.Tak citam a len dobre spravy,tak to ma byt 🙂 Tak GF budu urcite mat niejake premie za uspesnost v tomto roku 😀 😀 Mne nevolnosti trochu ustupili ale chut do jedla nic moc 😒 toasty a ovocie to mozem.Babulky povedzte mi co sa robi na tych testoch v 1 trimestri,ja som objednana na 20.7 na UTZ,ako sa zistuje Downov syndrom,moj gynekolog mi nadhodil,ze ked vyjdu pozitivne takze musim ist na odber plod.vody 😕 Krv mi uz brali v 8tt 4 skumavky ale vobec som sa neopytala ci mam volat o vysledky a uz presli asi 2-3 tyzdne a nikto nevolal.Mayka zavidim ti ten Casuaplay,aj mne sa paci ale tu ho vobec nemaju,len same CHicco az nervy chytam ☹ Tak pokukujem po Maxi cosi Mura,ale tie ceny tu 😕 Tak pozravujem zvysok Och,Krakulka,Zukrik,Slniecko;CHruminka a prajem vam pekny dnik.A tebe Mayka stastnu cestu a prijemnu dovolenku(to keby sme sa uz nevideli) 🙂

chruminka
30. jún 2009

krakulka gratulujeme 😵 sa tesim tusim to ide jedna radost klop klop klop a hned aj dalsie virusiky
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zukrik
30. jún 2009

Krakulka gratulujeme aj ja vám pošlem pár 😀 😀
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Corinne,tie testy sa robia 2x,najprv v prvom trimestri,
mne ho robili v 12tt,potom teraz v 18tt.
Neboj,keby boli zlé určite ti volajú 🙂
To sú testy len z krvy,neboj budú ok 🙂

krakulka
1. júl 2009

Dobre rano pipinky, fotecka pridana. 😝
Vcera ma zas vystrasilo mensie krvacanie, ked som bola na wc. Nastastie to bolo len 1x. Radsej som lezala cely zvysok dna s nohami hore.... 😉 Dufam, ze to bolo naposledy.

mayka
1. júl 2009

dobre ranko pipinky,

krakulka krasna fotka. Ze sa na nu nevies vynadivat? ja mam zo 14 tt fotku na ploche PC doma a aj v praci. 😀
No a od zajtra tam budem mat novu foto. 😉

slniecko01
1. júl 2009

Dobré ránko pipinky 😀 😀 😀 strašne ma bolí hlava.

mayka
1. júl 2009

slniecko, chudatko. Tym som si presla aj ja. Neboj to ustane. uz to nemam tak casto. To ej tehu priznak .Vela pi vodicky
A daj si magnezium sumive. Vraj aj to je na to. A hlavne to neskodi.
Dokonca to pisu aj na minerlake magnezia ze dobre posobi na bolest hlavicky makovicky. 😉

slniecko01
1. júl 2009

Mayka ja už som 3x grckala

leonie28
1. júl 2009

dobre ranko pipinky vsetky vas pozdravujem 🙂
krakulka mas krasnu fotecku v albume 🙂 aj ja by som taku chcela ☹
ja zatial papam estrofem cakam na mrchu a potom ideme nato 🙂 🙂 🙂 veriiiiiiiiiiiiiiiiim aj ked len s malou dusickou

slniecko bud rada ze grckas a boli ta hlavicka 😉 co by sme my snazilky za to dali

mayka zajtra sa tesime na tvoju novu fotecku 🙂

mayka
1. júl 2009

leonie, takze papas estrofem? Len papaj za chvilu budes gerckat aj ty. hehe 😀 Gynfivu sa dari v oplodnovani tak je rad na tebe. a my na teba budeme dostatocne plut. pfuj pfuj pfuj 😀

leonie28
1. júl 2009

dakujem mayka 😀 chytaaam virusiky ty ich mas velmi nakazlive 😅 😅 😅 ved aj na och si plula a ahaho ze 13tt 😀 😀 😀 aj ja chcem aby to malo taky ucinok tak mi neostava nic ine len verit 😎 😎 😉

som si vsimla ze sem uz chodime len ja a luciamk ako snazilky a potom len same tehulky tak dufam ze nas poriadne nakazite 😀 😀 😀

mayka
1. júl 2009

no veru akosi sme to tu zamorili my tehotne. 😀 Ale zasa aspon ma na vas kto dozerat a plut. 😀 Mame vas pekne pod kontrolou. Ale ostatne snazilky od pipiniek nas urcite tajne sleduju. 😉 Lebo ked sa idem na krvicku tak je tu hned kopec reakcii na to. hehe 😀 Su s nami stale.

leonie28
1. júl 2009

nech sa pridaju vsetky co nas sleduju 🙂 ved tu je tehuliek a tehuliek a malo snaziliek alebo v GF uz su vsetky len tehotne? 😀 tak to maju super uspesnost este my snazilky a budu mat 100% 😀 😀 😀
mayka pozerala som si tvoje babo v albume a je nadheneeee 🙂 🙂 🙂

mayka
1. júl 2009

noooo po maminke. 😀 Po tatinkovi sa furt vrti. Tie fotky zo 14 tt sa vydarili. Nase dieta je fotogenicke. Dakujem za pochvalu. vcera drobcek prvy krat kopol tatinka do ruky. Teda bolo to take len tuknutie aaaaale sak my zosilnieme a potom mu ukazeme. 😀
Strasne sa tesim na zajtra ako bude vyzerat. ved to u ma aj 350 g to nase mrniatko.
Maly cloviecik je to uz.

mayka
1. júl 2009

leonie, neboj vsetko pride v pravu chvilu. 😉 len niekto musi cakat dlhsie. My sme cakali 6 rokov a v novembri prileti ten zatulany bocianisko flakac jeden. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre