Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
27. júl 2009

pri troske skromnosti 😀

mayka
27. júl 2009

ja uz asom si nejake veci objednala z eshopu . kuk do albumu vybavicka 😉

och
27. júl 2009

no ja som len na zaciatku 😀 chcem zacat len zoznamom a pekne si pockam koho chyti sajba a pokupi mi daco 😉 mozno nieco zdedim 😉 ved uvidime, len nemam absolutne ziadnu predstavu ze co vsetko budem potrebovat 😀 😀 😀

och
27. júl 2009

mayka no pekne vecicku uz mas 😉 😉 inak e-shopy su vyrazne lacnejsie? mne sa niak nezda aspon nie na tehu oblecenie 😀

mayka
27. júl 2009

Mi o tom hovor. Urcite sa najdu medzitym aj zbytocnosti.
No ja sa na nikoho nespolieham. Ani na rodinu. Starych rodicov nemame tak sme na to sami zasa.

och
27. júl 2009

no na svokru nie 😀 a mamka moja ma urcite niekde v pivnici niaky poklad 😀 ak ho uz niekomu nedarovala, inak mam kopu kamosiek ktore sa vedia v obchode "opustit" a prinesu bars co 😀 😀

ved posli zoznam ak mas cas 😉 email dam do IP

mayka
27. júl 2009

mas to tam. 😉
och kolkokrat do mesiaca mozem cerpat celodenneho lekara, len 2x?

och
27. júl 2009

mayka si pokladik 😉 😉 prave som precitala par for o niektorych "zbytocnostiach" napriklad ze kolotoc na postielku je blbost vacsina deti nemoze koli tomu spat bo na to kukaju zbytocne a jedno to na seba non stop stahovalo 😀 😀 a teplomer do vody je zevraj tiez zbytocnost pouzijes dva krat a potom pouzijes vlastny prst 😀 😀 😀 rozmyslam ci aj prebalovaci pult nie je trosku zbytocnost, co poznam mamicky a byvaju aj v domoch cize miesta dost, a prebaluju kde pride 😀 😀 😀 zem, sedacka, stol 😀 😀

mayka
27. júl 2009

och no ono zavisi asi od toho co za pokladik lezi v postielke. 😀 Ale to nevieme co tam bude lezat co pokladik alebo zlobidlo. hehe
Mne sa to paci hlavne z dekorativneho pohladu. A daju sa kupit aj obycajne pekne za 20 eur. Ale take veci si necham ak by fakt niekto chcel nieco kupit.
Teplomer do vody som si objednala za 2 eur tak to ma nevytrhne z biedy a aspon zo zaciatku nebudem tak mi mo ci si dieta obarim alebo mi vo vode zamrzne.
Prebalovaci pult mam v komode drevenej z ikei ako mam v albume len ta co budem mat ma 3 supliky a celkovo je lepsia. kamoska mi to odpreda za 50 eur po jej detoch. je ako nova. Tak to neriesim lebo mimi v tom bude mat vecicky. Urcite by som nekupovala prebal . pult co je aj s vanickou taky ten kupelnovy. je dost drahy a podla mna neprakticke hovado. 😀
vanicku chcem tu uplne obycajnu lebo som bola obzerat aj tie drahe znackove a bola som z nich mimo. Boli krpate a zvlastne tvarovane. No neviem nebolo mi to po chuti. Kupim obycajnu za 15 eur. fakt sa da na vela veciach usetrit a nieco kupit aj z druhej ruky. napr na mimibazare kupis najmensie oblecko pre mimi za par euro a znackove krasne. Ved ako moze tak male babatenko znicit oblecko .

Neviem ci je ozaj potrebny ten monitor dychu . Ani jedna kamoska ho nemala. Tak som si neni ista teraz. Stoji okolo 4 000 SK.
Svagrina ho mala a par krat ju tak vydesil ze ho radsej uz potom nepouzivala a predala ho.

och
27. júl 2009

mayka narok na celodenneho lekara mas 7 dni do roka, ak si to vycerpas v jeden mesiac je to tvoj problem 😉 zakonnik neupravuje kolko dni do mesiaca ale do roka 😉

no ved prave toho sa bojim ja ze sa "opustim" pokupim tolko blbosti ze zapracem jednu celu izbu 😝 poznam sa, mna musia krotit 😀 😀 ten prebalovaci pult s vanickou sa mi tiez zda blbost, kolko mesiacov to vyuzijem 2 3? pokym sa mi do nej decko vlezie 😀 😀 no komodu budem musiet kupit asi aj ja ved kam dam tie mini vecicky 😀 ale si pockam co to bude, chcela by som biely nabytok ale pri chalanovi mi to niak nereze, tam by som sla do niakej ceresne 😀 😀

no ten monitor neviem neviem 😅 v tom som na rozpakoch, zase mam susedu a jej maly dost casto "zabudol" dychat tak museli pri nom bdiet 24 hod v kuse, raz ho nasli uz modreho dokonca, to by som asi riesila az ked budem vediet ze moje dieta niecim takym trpi, ved kupit sa to da v sekunde kedykolvek 😉 😀 😀

sylvyka
27. júl 2009

dnes patri tato stranka ochinke a mayke no ale toto kde sa podeli vsetky ostatne ?

och
27. júl 2009

mayka je to §141
(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi
pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:
a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom
zariadení
1. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na
nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní
v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie
nebolo možné vykonať mimo pracovného
času,

sylvyka 😀 😀 no dnes som koli vam ostala doma 😀 😀 som uz mala pocit ze vas zanedbavam 😉

sylvyka
27. júl 2009

uha to je pekne od teba 😀 ja zas som domka stale ale neva mi to vsak iba spinkam a papam 😀

och
27. júl 2009

no ale priznam sa mam toho dnes este narovasi dost 😀 nohy si dat vysklbat, do banky zajst, vrtacku reklamovat, do ikeii odchlpovacie valceky kupit a skocit do babymarketu 😀 ked ma to uz navnadilo 😀 😀

och
27. júl 2009

takze papa zatial vecer vas pridem este skontrolovat 😀

zukrik
27. júl 2009

Ahojte pipinôčky 😀 😀
Och,ako to letí,že 17tt 😕
Strašne to letí o chvíľu máme detičky doma 🙂
Mayka,ja neviem prečo ani z čoho sa mi skracuje ten krčok,
ale vraj sa to stáva a pri dvojičkách často.Tlačia sa moc dolu
a tým sa asi skracuje,neviem 😒

zukrik
27. júl 2009

Mayka,už si kupuješ výbavičku?
Ja som už rozmýšľala,že by som mala začať,ale neviem.

chruminka
27. júl 2009

caute citam,ze tu riesite vecicky a hovadinky pre babatecka 🙂
tak my uz väcsinu veci mame,nechcem si to nechavat na poslednu chvilku kedze neviem kedy a kde ja skoncim (kamoska co ma dvojicky ma strasi ze ju od 27tt supli az do porodu do nemocky 😖 )
Ale nekupovali sme skoro nic,lebo mam vdaka bohu velmi vela super kamosiek okolo seba co maju akurat babetka tak popoziciavali vsetko mozne....dokonca mi doniesla teraz cez vikend kamoska aj vanicku so stojanom ,ze naco to budem na tu chvilku kupovat ked oni ju uz nepotrebuju a kym bude druhe mozeme pouzivat my.
Vsak musim to konecne nafotit a hodit do albumu.
No akurat mi volala mama ze je v tescu a ze maju super vypredaje pre babetka tak ze kupuje dva ruzove svetriky pre jezibabky,lebo to jedine nam dako chybalo.....
Samozrejme este nas caka velikansky nakup v lekarni....odsavacka soplikov,teplomer rychlobezka,teplomer do vody........a taketo hovadinky

chruminka
27. júl 2009

zukrik ahoj
ten krcok sa ti skracuje tlakom dvojiciek,oni maju spolu väcsiu vahu ako keby si cakala jedno babetko takze tym to zevraj je.
Mna tiez strasili serklazov-zasivanim,ale zatial sa zevraj krcok drzi tak nech sa drzi az do konca....no vsak uvidim buduci tyzden co povie doki v poradni

zukrik
27. júl 2009

Ahojček Chrumi 😀 😀
Ja dúfam,že bude držať pekne pokope 😀
Veľmi cítim ako tam v brušku tí drobci robia
kotrmelce,niekedy mám pocit,že mi praskne brucho 😀
Chcem ísť už niečo nakúpiť,lebo potom toho bude veľa.
Ozaj Chrumi,kam chceš ísť rodiť? Ja asi pôjdem na Kramáre.

chruminka
27. júl 2009

zukrik ja som sa rozhodla tiez pre kramare ,uz tam chodim aj do rizikovej poradne

moniq
27. júl 2009

Cauko krasky. Nanovo som dedincanka a este nemame net tak som tu len ked sa pritrafi. Moc drzim palce kockam ktore uz maju embrijka v brusku. Ja som si dnes pichla 5. inj ( resp mi to picha muzik do bruska - normalne sa hra na sestricku a paci sa mu to 🙂 ) a uz sa neviem dockat kedy konecne budem doma vylihovat s bruskom plnym babatiek...
Krasky to PK mi navrhnu alebo to nemusi tak byt u kazdeho, ako to tu totiz citam tak sa oplati vyckat s tymi embrijkami este 2 dni navyse - je to istejsie - alebo tomu nespravne rozumiem?

sylvyka
27. júl 2009

moniq no tu PK ti navrhnu tam a neboj za chvilku budes zbehla vo vsetkom co sa tyka IVF 😀 budes taka chodiaca encyklopedia hihi a keby nieco dojdi k nam ja ti to vysvetlim /do veci/

sylvyka
27. júl 2009

inak zukrik a chruminka maminky na 2 zdravim vas 😀

evitkamalicka
27. júl 2009

silvi servus...ako sa mate?

evitkamalicka
27. júl 2009

moni drzime palce 😉

sylvyka
27. júl 2009

hehe aku mas maskovacu foto 😀 a mame sa ako tak dobre tuk tuk po tyzdni v nemocke blek dufam ze az do porodu ma tam nesupnu inak nic nove v pistok o tyzden ideme na 4d tak sa tesiiiiim

evitkamalicka
27. júl 2009

silvi a preco do nemocky? mas nejake problemy? dufam ze nie

sylvyka
27. júl 2009

v piatok pisem ako tatar

evitkamalicka
27. júl 2009

nevadi tehu demencia 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre