Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
7. apr 2009

Andriss,je mi to lúto 😒
Tieto neúspechy sú hrozné,neboj držím palce aby to nabudúce vyšlo 🙂

katherinesand
7. apr 2009

andriss, aj mne je to luto. drzkaj sa, bud silna 😉
verim, ze to pride. aj ja cakam a dufam. 😵

zukrusik 😵
pisala som ti predtym, skus si kupit malinovku Canada dry, to je zazvorova malinovka a zazvor je velmi dobry na zaludok. alebo ak nepomoze, kup si v lekarni zazvorove tabletky alebo cukriky, neviem co to su, volaju su tusim ginger nieco. a to velmi chvalia baby tehotne. 😉

katherinesand
7. apr 2009

zukrik, isla som povodne cvicit, ale som sa z toho prave vyvliekla a volala som muzikovi nech pre mna dojde skor.
nechce sa mi cakat do siedmej dnes. tak si zacvicim doma, chacha! 😀

katherinesand
7. apr 2009

papa.
idem domkov. 😉

chruminka
7. apr 2009

ahojte tak ja som zaspala ako drevo a teraz som sa zobudila hladna ako vlk!
Luly aj ja mam narodeniny 23.11. ako tvoj brat a moj brat tiez 😀
oki ked pride drahy domov skusim daco s tou fotkou,ale nic neslubujem

zukrik
7. apr 2009

Ďakujem Kathy,skúsim to 😀
Príjemné cvičenie,inak mne sa vždy cvičilo lepšie doma 🙂

zukrik
7. apr 2009

Pipinky kde ste???
Pôjdem sa osprškovať,niečo by som jedla,ale radšej nééééééé 😒

mayka
7. apr 2009

chruminka takze aj ty si strelec? Tak to nas tu je dost strelcov , vsak Kathy. A este aj ja porodim jedneho. A aj zukrik asi dvoch.

Kocky ja ako som prisla domov z prace som si sadla na terasu a dve hodiny som sedela a vypekala sa na slniecku. Uzasny pocit. Tolko energie mi to dalo. A prave som dovysmazala vyprazany karfiol . Milujem ho. mnam

zukrik skus kupit tie polystyrenove chleby. Mne aj to pomaha.

mayka
7. apr 2009

Inak tento tyzden som vas neoplula.

pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj
pre istotu to mate za cely tyzden. 😀
Uff

babulka123
7. apr 2009

ahoooojte... takze ak by vas to zaujimalo prave sm e sa vratili od dr. boli sem na ultz. nakoniec to nebol 3D ale len 2D ale morfolog.
nevadi.... vsetko je ok a to je hlavne... velkostne sme akurat, vsetko mame tabulkovo, videla som vsetky 4 komory srdiecka.. babatko vyplazovalo jazyk na dr. hehehehe...
dr. povedal ze nenasiel nic co by ma malo nejako znepokojovat , sme ok a tak som spokojna...

mayka
7. apr 2009

Zukrik idem aj ja spravit hygienu a potom vylozit nohy na muza. 😀

mayka
7. apr 2009

babulka, to nevadi hlavne ze je vsetko ok. A ked to uz aj jazyk vie vyplazovat tak som si ista ze to bude velky vtipkar to vase dieta. 😀
Nuz ale co sa za mlada nauci na starobu ako keby nasiel.... 😀

babulka123
7. apr 2009

no co ti budem horovit cely tatko .. heheheheh

mayka
7. apr 2009

muselo to byt nadherne. AAAAAAAAAch joooooooooo

Zukrik inak zistila sonm co zabera na nevolnosti. Su to homeopatika coculine - je to sice na nevolnosti pri cestovani ale ved to je aj tak jedno lebo zaludok mas ako na vode . Ale vraj to abera aj na o. My ked sme boli minuly rok na jachte tak som si ich davala a zle mi nebolo a myslim ze to je podobny pocit. 😉
SKus ich. Homeopatika neublizia mimi.

mayka
7. apr 2009

Babulka kedy ti robili prve vysetrenia v tehu v ktorom tyzdni?

babulka123
7. apr 2009

noo kedze ja som krvacala tak mna vysetrovali stale.. ale prve tusim okolo 9tt

mayka
7. apr 2009

aha dakujem. Hlavne ze ste ok. 😉
Idem spravit tu hygienu. 😉
Zatial papa

sivusa
7. apr 2009

Ahojte pipušky 🙂
Takže stretko bude v piatok? Mne to vyhovuje...

zukrik
7. apr 2009

Dík Mayka,tie homeopat.mi dá švagrina,volala mi,že jej to pomáhalo. 😀
Inak,jej malinký je taký krásny 😲
Mayka,ešte ťa občas bolí bruško ako keby si mala dostať? Mňa áno.

zukrik
7. apr 2009

Práve mi vypadla asi najväčšia blomba zo zubu čo mám,no fasa.
Musela práve teraz ☹

mayka
7. apr 2009

zukrik,
sem tam hej ale pomenej cim dalej. Ale niekedy dostanem aj krc ako ked dostanes do nohy ale ja ho chytim tam dole. 😀 Som rada ze to aj svagrinej pomohlo. Ja ich mam tiez este doma tak ak mi bude zle vyskusam.

Zuby nespominaj aj ja by som mala ist zubarovi.

mayka
7. apr 2009

no predavam stafetu a idem spinkat. Rano zasa skoro vstavam. ☹
Bruuuuuuuuuuuuuu noc pipinky

mayka
7. apr 2009

jej ahoj Sivuska,
az teraz som si ta vsimla. Prepac
hej bude to v piatok - ten po sibacke v poluse. Uz sa tesim. Uz som to oznamila muzovi nech so mnou nerata. hehe
😀

mayka
8. apr 2009

Dobre ranecko pipinky.
posielam cmuk.
a na vsetky netehu plujeeeeeeeem o dusu.
Tusim uz aj mne zacina byt zle. Zukricka to na mna nejako preniesla. 😀

chruminka
8. apr 2009

dobre rano
mayka tz ranne vtacatko 😀
normalne nechapem ze ma moje deticky nechali takto dlho spat a hlavne ze mozem az teraz v klude ranajkovat az sa mi tomu nechce verit.

baby bude stretkoooo??? ja ani o nicom neviem kedy kde a o kolkej a mozem dojst aj ja 😕 ?

mayka
8. apr 2009

chrumi ja som v praci uz od 6,45 . 🙂
Inak by som az take ranne vtaca nebola.
Chrumi ty musis prist.
Bude to buduci piatok 17.4.2009 medzi 17 - 18,00 hod v Poluse. Ja som navrhla tu vrchnu pizzerku kvoli miestu ale tam sa dohodneme kde zasadneme.

🙂

Uz sa tesim.

A to je dobre ze deti zacali posluchat. Vsak ta nemozu trapit nevolnostami donekonecna. 😉

chruminka
8. apr 2009

ja by som rada prisla ,v praci koncim o 16:30h takze ja tam viem byt uz o 17:00h 🙂 , jej super pokecame trosku

ja vstavam do prace tiez skoro o 6:00h a teraz ked som doma tak sa budim tiez o 6:00h zvyk 😒

mayka a co robis ked sa mozem spytat? ja robim v jednom nemeckom vydavatelstve,ale momentalne nemame skoro ziadnu robotu,tak som aj rada ze som konecne tehotna,lebo koncom roka by ma mozno aj prepustili 😠

mayka
8. apr 2009

Tak to si vymakla. Aspon ta nemozu vyhodit.
ja robim u sukromnika na logistike. Praca v pohode, sem tam stres ale ja som kludas clovek a mna barsco nerohadze. 😀
Som sama v kancli ale tiez asi sa dam vypisat na PN. Ja sa totiz velmi tesim ze si tehu uzijem na plno. Teda dufam. Tak dufam ze to aj sef tak prijme ked mu oznamim ze koncim. Ale potiahnut by som chcela tak maximalne do juna. lebo uz aj tak na nic ine ani nedokazem mysliet ako na mimi a z toho nemam dobry pocit ze v praci chodim na kona. 😀 Ale je to silnejsie.

chruminka
8. apr 2009

mne v praci kona pre istotu zablokovali 😠 a pritom praca bola porobena dokonca som rychlejsie robila aby som mohla konikovat a teraz ked nie je praca a sedim tam ako somar a nudim sa tak ani kon nie je ☹
ja tiez rozmyslam nad PN vcera mi obvodna dala chrobaka do hlavy ze naco sa vystavujem zbytocnym vysedavanim v praci ze si mam energiu setrit na dvojicky po porode....dost na mna tlacila ze aby som ostala Pn az do porodu,ale ked ja neviem este aspon maj by som chcela odbrobit a potom na leto by to mozno nebolo zle...vsak terigat sa kazdy den 20km hore dole v nevyvetranom buse......

mayka
8. apr 2009

churmi myslis ze aj mna v pohode vypisu? Myslis ze staci povedat ze mam stres v praci, dajme tomu?
Tohoto sa bojim aby mi gynekologicka nerobila problemy. V podstate by ma aj gynekologicka mala vypisat, nie? Alebo prakticka mudr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre